0

@Rupert_Haubica większość jednak w uważała, że nie ma faulo. Ja też tak uważam. Ustawiał się do pozycji, nie m tam mowy o podcięciu. Bramka prawidło uznana. Łapiński ma jakieś swoje wizje, był obrońca to lekki kontakt napastnika według jego uznani powinien być faul;) beż jaja, jaki faul. Osimeh wygrał pozycję z naszym obrońca i tyle.

1

@sepek Yamal z tym schodzeniem wiecznie na lewą nogę staje się powoli przewidywalny I to zaczyna martwić

2

@Rivaldinho11 to nie my zagraliśmy dobrze, to Napoli zagrało katastrofalnie to właściwie słowo. Słabo to mało powiedziane. Napoli nie potrafiło kilku celnych podań wyprowadzić. I to wcale nie nasza zasługa, a jedynie ich niedokladosci. Trener u nich pracuje dopiero od 24h. Do rewanżu może ich już jakoś poukładać, a wtedy będzie źle. Nie wykorzystaliśmy najlepszej okazji do zaliczki przed rewanżem.

3

@cyron1 nie no super wygramy może jeden mecz w sezonie, a oni będą zdobywać tytuły. Będziemy podjarani bo wygraliśmy mecz z takim zespołem. Normalnie jak Granada czy Almeria ;)

10

@michal199500hehe jebłem XD

0

@yoli Real nie jest taki głupi więc nie zgodziliby się na 100% praw dla zawodnika. Pewnie jest 50% dla obu stron.

6

Strasznie widać braki techniczne u Roque. Ale to było już widoczne jak grał w Brazylii.

5

@Zielony55 wrzucili takie info i słusznie, przychodzi do LL jeden z najlepszych jak nie najlepszy zawodnik obecnie grający. W dodatku do odwiecznego rywala. Myślę, że spora część kibiców ciekawi czy przejdzie i będziemy mieć nerwa czy nie ;)

0

@Patrycja117 poniższe błędy, plus brak przecinków ale to już malutki szczegół ;)
Najleprzy- najlepszy
Szacónek- szacunek

1

@nowy19pl raczej Rodrygo nie sprzedadzą. Jeśli tak to pewnie za bliżej niż 100 mln. Bardziej pewna opcja to sprzedaż albo wypożyczenie Frana, Mendy raczej zostanie bardzo dobry w obronie. Są już ponoć dogadani z A. Davies. Z ataku nie sądze żeby kogoś ruszyli.

0

@bulo to było kiedyś.....

26

Wszyscy dziennikarze piszą zgodnie więc wyląduje w Realu. Dzisiaj czytałem, że dogadali się też z Davisem i idą negocjować z Bayernem. No kadra szykuje się u nich kosmiczna. Pisanie o ego i psucia szatni to bajka i możemy się tak próbować pocieszać. Dla LL taka Gwiazda to wielki plus. Dla nas niestety wielki minus. Można im tylko pozazdrości zarządzania i pomysłu na projekt sportowy.

0

@Inmessionate10 dług był po Bartku na poziomie 1.5 mld euro. Dogadaliśmy się z wierzycielami jeśli chodzi o długi krótkoterminowe. Dzięki temu widno niewypłacalności się oddaliło. Redukcja wynagrodzeń pozwoliła opłacić cześć długu krótkoterminowego. Na poziomie 200 mln. Sprzedaż aktywów została wydana na transfery i domknięcie budżetu. Sama Espaia Barca to osobny kredyt, nie ma nic wspólnego z sytuacją ekonomiczną. Jeśli zsumujesz dług po Bartku plus kredyt na Espaia Barca to kwota robi się kosmiczna:)

3

Skrzydłowi których chce Barca: Leao, Martinelli i Gruzin XD. Każdy w przybliżeniu 100 mln..... Budżet nam się mocno rozszerzył ;) Więc wróci Fati i skrzydło mamy załatwione...

5

Martinelli xD przecież to transfer za ponad 100 mln xD serio nie wiem co oni tam biorą ale cholernie mocny i dobry towar;)

0

@BORO_12 patrząc na jego poziom sportowy to rywalizacja może być ale klubów z środka tabeli PL.

1

@BORO_12 Kontrakt Sane kończy się w 2025 r. I z tego co czytałem duża szansa, że go nie przedłuży. Więc Bayern może liczyć co najwyżej na 60 mln. Ale oczywiście zawodnik warty jest z 80-90. Jest o klasę lepszy do Raphini za którego chciałbyś dostać 60 mln ;) z całym szacunkiem dla ciebie ale to tylko marzenia

1

@BORO_12 kolego nikt takich pieniędzy nie da, wyceny transfermaketu można włożyć sobie nie powiem gdzie. Realia są inne i gra słabo to obniża wartość.

1

@BORO_12 oczywiste jest że jego wartość spadła po jego występach. Brak szybkości i dryblingu przyniego pozycji to dramat. Dodatkowo Grał bardzo słabo. Za 60 mln to można mieć np Sane z Bayernu który jest o niebo lepszy.

1

@BORO_12 na transfermaket? Jego wartość faktycznie spadła tak jak Raphini.I nie ma co tutaj fantazjować o wielkich pieniądzach.

0

@BORO_12 Raphinia 60 mln? XD wybacz ale jeśli dostaniemy obecnie za niego 40 mln to będzie max. Kluby PL mają kasę ale głupie też nie sa. Rozumiem, że chciałbyś aby ktoś zapłacił 60 mln ale jest to nierealne.

1

@BORO_12 wartość Kounde poszła do góry? Wręcz odwrotnie.

1

@Tomasz_1983 chyba obecnie 30 mln. Poleciałeś mocno kolego;)

1

@Tomasz_1983 w przyszłym? Przez następne pewnie 3-4 lata ;)

0

@BORO_12 sama sprzedaż De Jonga nie wystarczy. Jak dostaniemy ofertę 80 mln to max z czego 30 mln amortyzacja, co daje 50 mln na czysto. Raphinia to transfer na poziomie 30-40 mln z czego połowa to amortyzacja. Ktoś jeszcze musi odejść za duże pieniądze, więc pewnie temat Araujo się kręci. Na zysk z ewentualnego transferu Kounde będzie nie wielki. Prawda jest taka, że w przyszłym roku kadra będzie słabsza niż teraz. Michał zresztą mówił o tym w podcastcie, i się z tym zgadzam.

15

Ja piernicze XD to bajki dla dzieci są mniej odklejone od rzeczywistości XD

3

@Rsk94 nie musi ani odejść ani obniżać pensji. Może do końca kontraktu sobie tutaj siedzieć i nic nie możemy mu zrobić

0

@Greenalley oczywiście że jest i nie mam tutaj na myśli kwestii sportowej ale instytucjonalnej. Zarządzie na słabym poziomie. Jeśli uważasz, że Lapek dobrze zarządza klubem to chyba masz klapki na oczach.

0

@Rsk94 polecam sprawdzić dokładnie. Obecnie po FdJ jest, za nim Kross. Jeśli dobrze pamiętam to obecnie zarabia 12 mln netto- 24 mln brutto. Było nawet info na Barca.com. W Realu najlepiej opłacany Kross ma bodajże 10 mln netto

0

@oleoleole sprzedaż kolejnych aktywów nic nie pomoże. LL zmieniła przepisy po naszych ostatnich wyczynach.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?