2

@Qexi ogólnie kasy samoobsługowe są fajne ale jak masz mało towaru. Przy tym co jest teraz musisz wyłożyć wszystko na stanowisko obok, na drugie kłaść skasowane towary, jak tylko coś zrobisz nie tak to kasa się blokuje, przez co traci się czas. Sam korzystam z tego rozwiązania ale jak mam mniej niż 10 produktów, nie wyobrażam sobie kasować tam całego wózka.

0

@Ls0811 gdyby tak było to już dawno by zrobili tak, żeby się te wybory odbyły. Widać po nich, że boją się takiego rozwiązania. Tak naprawdę mogą wygrać ale jak nie będą mieć większości to w tym momencie stracą władzę.

3

@barcelonaLM super sprawa, przedwczesne wybory to najlepsze co może nas spotkać. Nie dość, że Pis może stracić władzę i do tego wirus będzie w odwrocie ;D

2

@Bobo25 co najwyżej dostaniesz ładny długopis, ewentualnie pióro :D

0

@maroon ja to dobrze wiem, podejrzewam, że na koniec sezonu nie będą w top 4. Chodziło mi tylko jak szydzono z nich na początku sezonu, a teraz idzie im naprawdę dobrze.

6

@Majkel34 nie, pis i PO to nie jedno zło. Pis ma zapędy autorytarne i trzeba ich jak najszybciej pozbawić władzy.

3

0

@Medium może i tak ale jeszcze niedawno byli chyba w strefie spadkowej.

0

@Sysia11 a takie były z nich śmiechy na początku sezonu, a tu już top 4.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 oby @robertlewandowski "nic nie napisałem w tym roku" go wyjaśnił :D

1

@tomek8756 teraz te ich tłity jak i naszego "prezydenta" to czyste złoto, wychodzi ich hipokryzja.

0

@Survier mi chodzi ogólnie, wiem jakie masz podejście do wirusa. Poza tym nie masz pewności że ten wariant nie będzie smiertelny.

4

@Survier ciekawe czy dalej byś był takim żartownisiem jakbyś nie mógł złapać oddechu przez covid.

4

@tomek8756 Stop upolitycznianiu szkoły przez @Platforma_org! Start upolitycznianiu szkoły przes Pis. Choć już ten start zaczął się parę lat temu.

2

@Comfortable_ a pracownikiem wampir z Urugwaju :D

0

@Piernik akurat Real w tym roku ma jeden ciężki mecz z Athletic, więc po nowym roku Luka pewnie wróci. Z Cadiz powinni sobie bez niego poradzić.

1


Steph Curry

5

@PenaldinhoGaucho BCAA to ściema, nie warto wydawać na to pieniędzy.

0

@Katalonbar a goń się Pan z takimi zagadkami ;D

0

@Katalonbar Anglia, Niemcy.

0

@Pawelec7 najlepszy polski komentator.

0

@AmigoBlancos bardzo zła informacja.

2

@domin1515 a jak nie mam jednego i drugiego :D ?

3

@kuz oby to był ich gwóźdź do trumny. Pisowskie łajzy.

1

@AmigoBlancos pewnie jedno i drugie. I te pytania o paragraf i podstawy prawne, a pewnie skończył co najwyżej wyższą szkołę robienia hałasu.

0

@clyde jeśli grałaś w Shadow of the Colossus i Ci się podobało to pozycja obowiązkowa, ja chyba się skuszę bo cena nie jest jakaś wygórowana, oceny też zbiera bardzo dobre ;)

1

@Jakchcesz ta gra już chyba od 3 lat wychodziła, wielokrotnie widziałem jej daty premiery i ciągle była przekładana, aż tu taka niespodzianka . Co do podobieństwa to jak 1 do 1, tylko z dodatkowymi funkcjami i w śnieżnej scenerii, myślę ze warto będzie zagrać, szczególnie, że Shadow of the Colossus było świetne. Czas gry to ok 4 godzin wątek główny a z wszystkimi pobocznymi to ok. 9. Cena na Ps5 to 130 zł więc przystępnie :D

2

O dzisiaj ma swoją premierę gra na którą długo czekałem a nigdy nie mogła wyjść, nawet o tym nie wiedziałem. Praey for the gods. Coś jak Shadow of the Colossus.
@Jakchcesz @macio_944 @clyde


1

@JohnA "więc włącz sobie dowolny rzut rożny dla PSG w tym spotkaniu. Na pewno któryś z piłkarzy PSG się podczas niego przewrócił." czyli farmazony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?