0

@Huck albo chomiki mają covid ;)

2

@Ojciec5tkidzieci ten "projektant" wcale nie jest projektantem, gość grzebiący w śmietniku wysypywał śmieci a później robił materiał o zaśmieconych ulicach jakiegoś miasta rządzącego przez PO. Więc to też jest propaganda niskich lotów.
Poza tym oni nic nie piszą o propagandzie tylko chyba o poziomie tej "telewizji".

0

@Ghotti ja bym chętnie w to zagrał więc może wyjść na ps5 ;D specjalnie Xboxa nie będę kupować ;D

0

@Ghotti no niestety szkoda, że dopiero w 23 ale myślę, że warto czekać ;) podobno Stalker 2 również będzie na ps5, chodzą takie plotki, oby się to sprawdziło.

0

@JonSnow a co mu powiedział?

1

@Ghotti ja właśnie grałem na premierę i pomimo tych błędów nie przeszkadzało mi to w rozgrywce. Ostatnio przechodziłem znowu na ps5 i było jeszcze lepiej. Spiderman również świetny, ale gry Insomniac Games zawsze stoją na wysokim poziomie. w 2023 będzie 2, już nie mogę się doczekać.

1

@Ghotti dokładnie, Days Gone było cudowną grą, nawet pomimo początkowych błędów grało się w nią świetnie. Wielki minus dla Sony, że nie chcą robić kontynuacji.

3

Skutki polskiego wału.
https://www.wykop.pl/wpis/63368691/

0

@Ghotti tym lepiej, bo będzie jeszcze tańszy ;D póki co czekam na 2 inne premiery i myślę, że na nie wydam moje ciężko zarobione pieniądze ;D

0

@arasz1819 trochę słabo, że żółw idzie do 2 ligi ale to jego wybór. Asensio i tak jest lepszy ;)

0

@Ghotti dzisiaj zaczynam DL 1 i akurat zanim go skończę to 2 stanieje i naprawią błędy ;D

0

@arasz1819 a co się stało? bo nie w temacie ;)

0

@Deeespacito nad morzem jesteś ;D ?

5

@kkbarca na podbój Ligi Europy w sam raz ;)

0

@Vebrol bardzo możliwe, ciekawe jakby to wyglądało jakby w tamtych latach na jednym skrzydle latał Messi a na drugim CR.

0

@Vebrol w sumie Madryt nie jest tak bardzo oddalony od Barcelony ;D

18

Gdyby kraje były zwierzętami i nie tylko. Mega kreatywne.
https://blog.repostuj.pl/gdyby-kraje-byly-zwierzetami-d-58-kreatywnych-map/?fb=

20

Nadal nigdy nie pudłuje ;D

0

@Vebrol Najman by odklepał poduchą ;D

5

Wojna na poduszki jest teraz profesjonalnym sportem :D

37

Niesamowity talent
https://x.com/otracaradeporte/status/1248301870914953217


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Geble @jeyx77x ja kiedyś czytałem, że jak dobrze wysuszy się muchomora czerwonego i się go zje to powoduje halucynacje ;)

2

@OsamaDembele myślę że konie i króliki asystami się nie najedzą :D

3

@adriano1437 spokojnie możesz zamawiać, sklep jest sprawdzony. Prawie 200k opinii w internecie i 98 procent pozytywnych.

0

@Sau_Ron normalne pytanie i nie dziwne że sporo osób się udzieliło. TEAM ziółko

3

@Clue kapusta.

1

@Kgorecki2500 ja niestety nie ukończyłem 1, zatrzymałem się chyba mniej więcej w połowie. Chciałem do niej wrócić ale szkoda mi kasy, zważywszy na to, że w tym miesiącu są 2 premiery które zamierzam od razu zakupić ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?