Objectivo
Dołączył/a: wrzesień 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Xwowrak wyjdzie ale przed Green Screen.
1
@clyde w sumie nie liczyłbym na soulslika w najbliższym czasie ale jakaś chociaż mała zapowiedź by była idealna :D w sumie to nie wiem co bym bardziej chciał, jedna jak i druga dnia to sztos.
@IronSanHybrid wlasnie gdzieś czytałem, że na którymś z pokazów ma być właśnie Hogwarts Legacy, więc jest nadzieja :D
0
@clyde @czółkovsky w najbliższym czasie ma być parę pokazów więc można spodziewać się że w końcu coś fajnego zaprezentują :D
6
State of Play zapowiedziane!
Już jutro (9 marca) o godzinie 23:00 czasu polskiego będziemy świadkami nowego State of Play. Wydarzenie będzie trwać 20 minut i w głównej mierze Sony chce się skupić na pokazaniu produkcji z Japonii. Ciekawe co zaprezentują.
@Jakchcesz @macio_944 @clyde @IronSanHybrid
1
@DonMatteo901 Gruby Ronaldo, wszystko się zgadza ;D
8
Dobra rada na dziś ;D
https://memy.memsekcja.pl/images/hJnCSmB.420.mem.jpeg
1
@Sysia11 cały czas, uwielbiam gościa i jego poczucie humoru ;D
5
Najlepszego dla wszystkich kobiet ;)
1
@MesQueUnClub96 i nie słuchasz Sławomira Świerzyńskiego ;)
1
@LioMessi10 myślę, że warto nadrobić zaległości ;)
1
@Jakchcesz Aloy ;)
1
@Yoshi94 mi się wydaje, że za 3 pkt ;)
1
Co w takiej sytuacji? 2pkt czy 3?
https://x.com/WaveTV/status/1125607024677543937
2
@Sysia11 https://demotywatory.pl/uploads/201508/1440664764_w3wcgx.jpg
2
Bardzo ładna akcja, za to kocha się NBA.
0
@kamyk_23 teraz opozycja nie będzie głosować za tą ustawą i oczywiście będzie gadanie, że nie chcą pomóc Ukrainie. Niech ten pis już zniknie z naszego kraju.
4
11 marca o godzinie 19:00 odbędzie się druga i zarazem ostatnia prezentacja Dead Space Remake. Nie mogę się doczekać tego odświeżenia. Oryginał był jednym z lepszych horrorów w jakie grałem.
@Jakchcesz @macio_944 @clyde @Ghotti i inni gracze.
0
@BARCA_FOR_EVER Raul.
0
@P33ck ja bym dał dokładnie taką samą 10tkę jak Ty.
5
Ale Nike robił kiedyś zaj... reklamy ;D stare dobre czasy...
https://x.com/credwards12/status/1443665354329403397
0
@masq pewnie jest to spowodowane tym, że pod koniec meczu rywal jest już bardziej zmęczony przez co zostawia więcej miejsca na boisku bo jest dla Dembele wodą na młyn.
3
@Medium a ja myślałem, że u Nas ludzie mają wyprane mózgi. To u nich to mają totalnie wyczyszczone... ręce opadają.
0
@avanes tylko teraz pytanie w którym to będzie roku.
0
@Sysia11 nikt z nas nie wie gdzie on wyląduję, możliwe ,że do Barcy ale jednak Wy w sumie nie macie w swoim systemie miejsca dla klasycznej ''10". Duże prawdopodobieństwo jest, że trafi do Bayernu bo oni lubią podkradać zawodników z innych niemieckich klubów.
0
@Sysia11 tylko, że Wirtz też widzi to, że Barca póki co na jego pozycji ma przyszłościowych wychowanków. W Realu będzie mieć większe szanse bo CKM powoli będzie iść na emeryturę.
1
@FC1899Barca po co wstawiać newsy które już nie są aktualne? Elektrownia, a bardziej budynki które są obok niej zostały już ugaszone.
24
@Seledynowy coraz ciekawsze te Wasze newsy.
1
@juliacicha co do tej wypowiedzi użytkownika tej strony to już wole jednak płacić za bilety niż być na ich miejscu i uciekać do Niemiec, żeby mieć "wszystko" za darmo.
1
@Kgorecki2500 jak się ma takiego przewodniczącego komitetu do spraw bezpieczeństwa narodowego i obron to można spać spokojnie... jak on sam zakupów pewnie nie potrafi zrobić.