0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Xwowrak wyjdzie ale przed Green Screen.

1

@clyde w sumie nie liczyłbym na soulslika w najbliższym czasie ale jakaś chociaż mała zapowiedź by była idealna :D w sumie to nie wiem co bym bardziej chciał, jedna jak i druga dnia to sztos.
@IronSanHybrid wlasnie gdzieś czytałem, że na którymś z pokazów ma być właśnie Hogwarts Legacy, więc jest nadzieja :D

0

@clyde @czółkovsky w najbliższym czasie ma być parę pokazów więc można spodziewać się że w końcu coś fajnego zaprezentują :D

6

State of Play zapowiedziane!
Już jutro (9 marca) o godzinie 23:00 czasu polskiego będziemy świadkami nowego State of Play. Wydarzenie będzie trwać 20 minut i w głównej mierze Sony chce się skupić na pokazaniu produkcji z Japonii. Ciekawe co zaprezentują.
@Jakchcesz @macio_944 @clyde @IronSanHybrid

1

@DonMatteo901 Gruby Ronaldo, wszystko się zgadza ;D

8

1

@Sysia11 cały czas, uwielbiam gościa i jego poczucie humoru ;D

5

Najlepszego dla wszystkich kobiet ;)

1

@MesQueUnClub96 i nie słuchasz Sławomira Świerzyńskiego ;)

1

@LioMessi10 myślę, że warto nadrobić zaległości ;)

1

@Jakchcesz Aloy ;)

1

@Yoshi94 mi się wydaje, że za 3 pkt ;)

1

Co w takiej sytuacji? 2pkt czy 3?
https://x.com/WaveTV/status/1125607024677543937

2

Bardzo ładna akcja, za to kocha się NBA.



0

@kamyk_23 teraz opozycja nie będzie głosować za tą ustawą i oczywiście będzie gadanie, że nie chcą pomóc Ukrainie. Niech ten pis już zniknie z naszego kraju.

4

11 marca o godzinie 19:00 odbędzie się druga i zarazem ostatnia prezentacja Dead Space Remake. Nie mogę się doczekać tego odświeżenia. Oryginał był jednym z lepszych horrorów w jakie grałem.
@Jakchcesz @macio_944 @clyde @Ghotti i inni gracze.

0

0

@P33ck ja bym dał dokładnie taką samą 10tkę jak Ty.

5

Ale Nike robił kiedyś zaj... reklamy ;D stare dobre czasy...
https://x.com/credwards12/status/1443665354329403397




0

@masq pewnie jest to spowodowane tym, że pod koniec meczu rywal jest już bardziej zmęczony przez co zostawia więcej miejsca na boisku bo jest dla Dembele wodą na młyn.

3

@Medium a ja myślałem, że u Nas ludzie mają wyprane mózgi. To u nich to mają totalnie wyczyszczone... ręce opadają.

0

@avanes tylko teraz pytanie w którym to będzie roku.

0

@Sysia11 nikt z nas nie wie gdzie on wyląduję, możliwe ,że do Barcy ale jednak Wy w sumie nie macie w swoim systemie miejsca dla klasycznej ''10". Duże prawdopodobieństwo jest, że trafi do Bayernu bo oni lubią podkradać zawodników z innych niemieckich klubów.

0

@Sysia11 tylko, że Wirtz też widzi to, że Barca póki co na jego pozycji ma przyszłościowych wychowanków. W Realu będzie mieć większe szanse bo CKM powoli będzie iść na emeryturę.

1

@FC1899Barca po co wstawiać newsy które już nie są aktualne? Elektrownia, a bardziej budynki które są obok niej zostały już ugaszone.

24

@Seledynowy coraz ciekawsze te Wasze newsy.

1

@juliacicha co do tej wypowiedzi użytkownika tej strony to już wole jednak płacić za bilety niż być na ich miejscu i uciekać do Niemiec, żeby mieć "wszystko" za darmo.

1

@Kgorecki2500 jak się ma takiego przewodniczącego komitetu do spraw bezpieczeństwa narodowego i obron to można spać spokojnie... jak on sam zakupów pewnie nie potrafi zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?