0

Pytanie do osób które oglądały dzisiejszy mecz wynik odzwierciedlał wynik meczu czy oprócz goli gra nie powalała ?

0

@Nano22 Jak dla mnie Valverde osiągnął maksimum z tą drużyną w pierwszych dwóch sezonach i nie dziwiłbym się jeżeli mielibyśmy potrójną koronę dwa lata z rzędu . Moim zdaniem z Romą Liverpoolem piłkarze gdyby grali normalnie to te dwa blamaże by się nie wydarzyły a Valdek w końcu nie biega na boisku

1

Mimo że wspieram Barcę w ciężkich momentach to pierwsza myśl która mi przyszła po stracie gola to : No i fajnie no i cześć

0

@Toudi136 Suarez miał jedną akcję przez którą można go nazwać brutalem a Ramos saneczki na przeciwnika a jak mucha w niego wleci to pada jak porażony

0

da ktoś link do meczu ?

3

@Toretto W punkt :)

0

@damiano996 Moim zdaniem nie jest w tej sprawie ważne kto wygra wybory młodzi i tak będą wyjeżdżali bo na zachodzie zarobią znacznie więcej a to że ewentualnie RT wygra to nie znaczy że Polska stanie się drugimi zaraz Niemcami a może być też odwrotnie :p

0

@damiano996 Każdy myśli o sobie nie myśl że ktoś będzie głosował dla niekorzystnego dla siebie kandydata żeby komuś potencjalnie żyło się lepiej ;)

0

Kiedy będą wybory na prezydenta Barcy tego lata czy za rok ?

0

Kolega prosi o linka do meczu

0

@JimMorrisonFCB Fakt to byłaby najlepsza tura i dużo ludzi miałoby spory dylemat

0

@PatrychoO Właśnie żeby ktoś inny niż Rafał rzucił wyzwanie Dudzie

0

Gdybyście mieli wybrać kogoś kto byłby w drugiej turze zamiast Trzaskowskiego to kto by to był ? A jaka by była wasza wymarzona druga tura ?

1

Dzisiejszy mecz był genialny szkoda tego jednego straconego gola ale ten styl gry akcje rozegranie to wszystko było na poziomie na którym zawsze powinno być , świetny koniec weekendu . Z drugiej strony jestem zły bo gdyby nasi piłkarze grali tak wcześniej i pokazywali tyle zaangażowania to bylibyśmy obecnie w znacznie lepszej sytuacji

0

Tak powinna grać Barcelona w każdym meczu a nie jakieś chińskie podróbki wcześniej widzieliśmy

2

Na bank sprawdzą czy nie było spalonego

1

Typowy Busquets XDDDD

0

Ta finezja z którą sędzia przerwał tamtą akcję :O

0

Gryzli palce lizać :D

0

@FC1899Barca No co ty remis to dobry wynik a Real jeszcze na 100% się potknie :D

0

@LuisSalvano Czyli sędzia zawodnikiem meczu ?

0

@escarabajo Ja już mam barierę ochronną stworzoną tylko na La Ramblę a że meczu nie mogę obejrzeć to siedzę tutaj :P

0

Tracę coś jeśli nie mogę obejrzeć tego meczu ?

0

@Konradomoreno Wyobraziłem sobie te wyniki mmmm bylibyśmy postrachem całej Europy a nawet w Tajlandii by się nas bali

2

@FafitFCB Jedenastka samych MATSów chyba byłaby lepsza

1

@kombo13 Narzekają na Bartka a jeśli te transfery by odpaliły to mielibyśmy pakę na lata i nie mielibyśmy tylu zmartwień co obecnie . Same transfery były dobre ale ich rezultaty nie :/

8

@MesQueUnClub96 Vini Fatiemu do połowy dużego palca u stopy nie dorasta

0

@mate92 Może być i tak może też w Ekstraklasie skończyć

1

@kkbarca Zrobiliśmy Ter Stegen był wyśmienitym transferem za małą sumę a kupno Suareza też niewątpliwie się opłaciło.

0

Mam dziwne przeczucie że za 2-3 lata Arthur będzie kluczowym zawodnikiem Juve, będzie grał wyśmienicie i odkupimy go od Juve za skromną sumę 190 milionów Euro .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?