0

@Zbyszard Mundial jesienią to mimo wszystko nie to samo co latem :/

1

@marcin000019 Chłopie coś ty się tak tego Ter Stegena uczepił ?

0

@jeyx77x Wiadomo ale obydwoje mają różne argumenty świadczące o tym że są najlepsi w historii

0

@Salwik92 Temu że tak jest i nieważne co się stanie opinie będą podzielone

0

@Salwik92 W oczach Barcelony nieważne co by Cristiano zrobił i tak będziemy stawiali wyżej Messiego

3

@SeeleyBooth Se queda kwestią minut

0

@Mario96w Bartomeu lubi to

1

@Mario96w Chyba miałeś na myśli Koloseum w Rzymie na własność

9

@onavlaSsiuL Witamy na naszej stronie i gratulujemy -1 dnia u nas :D

1

@RonnieVEB A jak białemu czarni coś zrobią to jest ok :P

0

@yoodash Właśnie mam ale widzę że niektórych języków da się uczyć tylko po Angielsku próbowałem tak ale zbytnio mi to nie wychodziło :/

0

Jakie apki na telefon polecacie żeby nauczyć się podstaw różnych języków ?

2

@MesQueUnClub96 To musi być troll bo nie wierzę żeby byli takimi idiotami

0

@kerouac W to wszytsko przez czarnych którzy myślą że są królami a sami sobie pogarszają

0

@adrian89 Pamiętam nie trzeba mi tego przypominać

3

@kerouac Mnie to przeraża a na dodatek to że scouting u nas leży podobnie jak szkolenie młodzieży

0

@adrian89Tak jak Barcelona z Bayernem

0

@adrian89 Jesteśmy cieniasami i tyle

2

@DaPi Tyle fajnych talentów by się znalazło a tak to pewnie większość z nich nie powącha nawet murawy A klasy

0

@TR3VOR W Polsce też tylko nasi czekają na tą jeszcze lepszą Ligę Mistrzów bo w tej by pokonali wszytskich :D

0

@LuisSalvano Znając naszych biznesmenów nic mnie nie zdziwi

0

@TR3VOR Pamiętaj że w Europie nie ma już słabych drużyn

0

@idol4 Mnie najbardziej boli fakt że za darmo

1

@BalboaNiczego się nie spodziewałem i nie jestem tym zaskoczony, ale ja bym się wstydził nazywać się mistrzem kraju i przegrywać z jakimiś sprzątaczami z Cypru

6

Mistrz Polski przegrywa 0:2 z PoTężNą dRużYnĄ z Cypru

0

@Zytko Ok 2 września grzecznie pójdę do szkoły

0

@Zytko Messi zawdzięcza Barcelonie więcej niż Barca jemu

0

@Xavyol A z resztą nieważne od tej sytuacji z Messim nie myślę i w skrócie przeczytałem że transfer był zły :p

0

@Xavyol Transfer był dobry czego od niego chcesz ?

4

@Zytko Nie jest mu winien leczenia, pewnie tego że wyciągnęli go z Rosario też nie jest im winny i że zrobili z niego milionera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?