Nicko
Dołączył/a: sierpień 2019
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zbyszard Mundial jesienią to mimo wszystko nie to samo co latem :/
1
@marcin000019 Chłopie coś ty się tak tego Ter Stegena uczepił ?
0
@jeyx77x Wiadomo ale obydwoje mają różne argumenty świadczące o tym że są najlepsi w historii
0
@Salwik92 Temu że tak jest i nieważne co się stanie opinie będą podzielone
0
@Salwik92 W oczach Barcelony nieważne co by Cristiano zrobił i tak będziemy stawiali wyżej Messiego
3
@SeeleyBooth Se queda kwestią minut
0
@Mario96w Bartomeu lubi to
1
@Mario96w Chyba miałeś na myśli Koloseum w Rzymie na własność
9
@onavlaSsiuL Witamy na naszej stronie i gratulujemy -1 dnia u nas :D
1
@RonnieVEB A jak białemu czarni coś zrobią to jest ok :P
0
@yoodash Właśnie mam ale widzę że niektórych języków da się uczyć tylko po Angielsku próbowałem tak ale zbytnio mi to nie wychodziło :/
0
Jakie apki na telefon polecacie żeby nauczyć się podstaw różnych języków ?
2
@MesQueUnClub96 To musi być troll bo nie wierzę żeby byli takimi idiotami
0
@kerouac W to wszytsko przez czarnych którzy myślą że są królami a sami sobie pogarszają
0
@adrian89 Pamiętam nie trzeba mi tego przypominać
3
@kerouac Mnie to przeraża a na dodatek to że scouting u nas leży podobnie jak szkolenie młodzieży
0
@adrian89Tak jak Barcelona z Bayernem
0
@adrian89 Jesteśmy cieniasami i tyle
2
@DaPi Tyle fajnych talentów by się znalazło a tak to pewnie większość z nich nie powącha nawet murawy A klasy
0
@TR3VOR W Polsce też tylko nasi czekają na tą jeszcze lepszą Ligę Mistrzów bo w tej by pokonali wszytskich :D
0
@LuisSalvano Znając naszych biznesmenów nic mnie nie zdziwi
0
@TR3VOR Pamiętaj że w Europie nie ma już słabych drużyn
0
@idol4 Mnie najbardziej boli fakt że za darmo
1
@BalboaNiczego się nie spodziewałem i nie jestem tym zaskoczony, ale ja bym się wstydził nazywać się mistrzem kraju i przegrywać z jakimiś sprzątaczami z Cypru
6
Mistrz Polski przegrywa 0:2 z PoTężNą dRużYnĄ z Cypru
0
@Zytko Ok 2 września grzecznie pójdę do szkoły
0
@Zytko Messi zawdzięcza Barcelonie więcej niż Barca jemu
0
@Xavyol A z resztą nieważne od tej sytuacji z Messim nie myślę i w skrócie przeczytałem że transfer był zły :p
0
@Xavyol Transfer był dobry czego od niego chcesz ?
4
@Zytko Nie jest mu winien leczenia, pewnie tego że wyciągnęli go z Rosario też nie jest im winny i że zrobili z niego milionera