MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki no ktoś musi pilnować varu po prostu xd
12
Chciałbym to zobaczyć,Xavi z nieograniczonym budżetem rozwalilby tak po 1:0 każdego na swojej drodze w tej lidze xD
0
@Eklerek no i klasa xD żeby wkurzyc Lewisa to trzeba na prawdę odwalić
3
Noga do amputacji xD
0
@Eklerek no tylko na Suzuce miał znacznie lepsze tempo Leclerc,w Australii Lewis odrobił chyba z 7s i dojechal mniej niż sekundę za charlsem,Chiny lepsze były dla Hamiltona a miami nie ma co porownywac bo obaj mieli problemy,Lewis od początku wyścigu a Charles pod koniec
0
@Eklerek ale teraz gadasz głupoty ze niby Lewis jest dużo wolniejszy od charlsa jak w zeszłym sezonie
1
@Eklerek ogólnie fatalny weekend dla ferrari,Lewis z uszkodzeniami na początku i problemami z chłodzeniem a Charles na samym końcu z błędem i stracił podium.Trzeba liczyć że Kanada będzie lepsza
3
No to chociaż można wyłączyć to gowienko
3
Ja pierdole ale amatorzy w obronie poszli na raz xDDD
4
Nie no gdzie czerwona xDDD
0
@JBgomeS a pamiętasz jaki terroryzm odpieprzal Max na poczatku swojej kariery? No i popatrz na jakiego kozaka wyrósł a Kimi ma 19 lat i jedzie 2 sezon gdzie już walczy o mistrza ale ty uważasz że jest słaby bo miał słabsze momenty czy zrobił coś w nic nie znaczącej f2 xD
0
@JBgomeS a po czym stwierdzasz ze jest słaby patrząc na całokształt? Co masz na mysli
1
@JBgomeS nie jest słaby,masz bardzo dziwne podejście do tej sytuacji.Co miał według ciebie zrobić po wyscigu,przeprosić że wygrał czy co xD
4
@JBgomeS a to ma płakać po zwycięstwie? Przypierdolka na siłę z twojej strony xD
0
Leclerc z podium na p6
Mega pech
1
Co odjebał leclerc
0
@michal26
No dosyć sporo,udczuwalne to na pewno już
0
@michal26 ma uszkodzony,około 15 puntkow docisku stacil
0
@michal26 Lewis ma mocno uszkodzony bolid po kontakcie z Colapinto,raczej go lyknie
1
Dawać ten deszcz
0
Ale młyn na starcie
8
Taka tam 9 minutową kompilacja podan z falszyka w wieku 18 lat xD zdrowy dzieciak
2
Haha jebane fia,to już nawet śmieszne nie jest
8
Będzie powrót do v8 ale troszkę będzie trzeba poczekac
@mekston @Eklerek @Kessie @budel17 @Chaoss @lucas/catalan @RafiVeB @Bykunn
11
Ale ciarki żenady przeszły przez moje ciało xD trzeba być niesamowicie jebniętym żeby wpaść na taki pomysł i odjebać takie przedstawienie
9
No to się urodzili czy nie? Niech się zdecydują xDD
0
No można było się spodziewać,lepiej tak niż żeby w randomowym momencie wyścig się zakonczyl z powodu potencjalnej burzy
1
Ajj szkoda ze bez większych emocji na drugim przejeździe,warunki chyba się pogorszyły
4
@michal26 my jesteśmy po prostu już mistrzami,nawet tydzień temu już to było pewne :)
1
Ale Kimi dołożył teraz,znowu lepszy weekend od gekona