1

@barcanawieki no ktoś musi pilnować varu po prostu xd

12


Chciałbym to zobaczyć,Xavi z nieograniczonym budżetem rozwalilby tak po 1:0 każdego na swojej drodze w tej lidze xD

0

@Eklerek no i klasa xD żeby wkurzyc Lewisa to trzeba na prawdę odwalić

3


Noga do amputacji xD

0

@Eklerek no tylko na Suzuce miał znacznie lepsze tempo Leclerc,w Australii Lewis odrobił chyba z 7s i dojechal mniej niż sekundę za charlsem,Chiny lepsze były dla Hamiltona a miami nie ma co porownywac bo obaj mieli problemy,Lewis od początku wyścigu a Charles pod koniec

0

@Eklerek ale teraz gadasz głupoty ze niby Lewis jest dużo wolniejszy od charlsa jak w zeszłym sezonie

1

@Eklerek ogólnie fatalny weekend dla ferrari,Lewis z uszkodzeniami na początku i problemami z chłodzeniem a Charles na samym końcu z błędem i stracił podium.Trzeba liczyć że Kanada będzie lepsza

3

No to chociaż można wyłączyć to gowienko

3

Ja pierdole ale amatorzy w obronie poszli na raz xDDD

4

Nie no gdzie czerwona xDDD

0

@JBgomeS a pamiętasz jaki terroryzm odpieprzal Max na poczatku swojej kariery? No i popatrz na jakiego kozaka wyrósł a Kimi ma 19 lat i jedzie 2 sezon gdzie już walczy o mistrza ale ty uważasz że jest słaby bo miał słabsze momenty czy zrobił coś w nic nie znaczącej f2 xD

0

@JBgomeS a po czym stwierdzasz ze jest słaby patrząc na całokształt? Co masz na mysli

1

@JBgomeS nie jest słaby,masz bardzo dziwne podejście do tej sytuacji.Co miał według ciebie zrobić po wyscigu,przeprosić że wygrał czy co xD

4

@JBgomeS a to ma płakać po zwycięstwie? Przypierdolka na siłę z twojej strony xD

0

Leclerc z podium na p6
Mega pech

1

Co odjebał leclerc

0

@michal26


No dosyć sporo,udczuwalne to na pewno już

0

@michal26 ma uszkodzony,około 15 puntkow docisku stacil

0

@michal26 Lewis ma mocno uszkodzony bolid po kontakcie z Colapinto,raczej go lyknie

1

Dawać ten deszcz

0

Ale młyn na starcie

8


Taka tam 9 minutową kompilacja podan z falszyka w wieku 18 lat xD zdrowy dzieciak

2


Haha jebane fia,to już nawet śmieszne nie jest

8


Będzie powrót do v8 ale troszkę będzie trzeba poczekac
@mekston @Eklerek @Kessie @budel17 @Chaoss @lucas/catalan @RafiVeB @Bykunn

11


Ale ciarki żenady przeszły przez moje ciało xD trzeba być niesamowicie jebniętym żeby wpaść na taki pomysł i odjebać takie przedstawienie

9


No to się urodzili czy nie? Niech się zdecydują xDD

0


No można było się spodziewać,lepiej tak niż żeby w randomowym momencie wyścig się zakonczyl z powodu potencjalnej burzy

1

Ajj szkoda ze bez większych emocji na drugim przejeździe,warunki chyba się pogorszyły

4

@michal26 my jesteśmy po prostu już mistrzami,nawet tydzień temu już to było pewne :)

1

Ale Kimi dołożył teraz,znowu lepszy weekend od gekona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?