1

Ale Kimi dołożył teraz,znowu lepszy weekend od gekona

2

Roony może i fajny chłopak ale niech ucieka na wypożyczenie bo przy Yamal to za dużo grać nie bedzie

0

Olmo i Martin co pograli xDD

0

Fantastyczne ostatnie podania w pole karne xDD

0

Kimi kolejny zepsuty start,chyba brak lekcje od Lando z 2024 xD

1

@Szklaner takie bieganie żeby po prostu biegać to chyba najgorsza aktywność sportowa jaka mozna uprawiać,już lepiej jakiś rowerek,piłeczka czy siłownia jest o wiele lepszym wyborem

1


No i to jest dramat,4 raz w tym sezonie kierowcy ferrari traca od uja czasu na prostych.Pytanie czy to silnik po prostu tyle mocy traci czy może coś z zarządzaniem baterii...

1


No i klasa xdd

0

No Leclerc na razie lata,będzie walka z mclarenami

1

@BojanKriKicz Merc na razie słabo wygląda,w treningu też zespoły z ich jednostka miały sporo problemów.Russel prawie 1s za Norrisem jak na razie
Może kwestia po prostu temperatury w miami bo to był słaby punkt merca w ostatnich latach

1

Ale Lando teraz dał ajjj

0

@Nazio_87 czyli nie miałbyś problemu gdyby twoja 16 letnia córka uprawiała seks np z 40 latkiem?

0

@takisobiektos to może będzie jakaś promocja na Bastoniego xD

0


Sezon zaczyna się w miami xD

7


To niezly Openda xD

2

@MessiForeverTheBest Olise jest 10 krotnie lepszy od tego leszcza xD

1

@TR3YWAY a skąd mam wiedzieć czy twój brat jej nie manipulował XDD nie każdy taki przypadek jest taki sam a poza tym ile dokładnie mieli wtedy lat bo że podasz tylko różnice wieku trochę zakrzywia obraz sytuacji bo np są sytuację gdzie jest 5 lat różnicy tylko ze typiarka ma 14 lat on 19 także tak xD

16

@TR3YWAY naprawę nie widzisz różnicy między studiowaniem a przygotowywanien się do egzaminu 8 klasisty? Niezależnie od mentalu obie te osoby są kompletnie na innym momencie swojego życia,i tak 22 latka będzie miała więcej tematów do rozmów z 29 latkiem niż 16 latka z 23 latkiem
Twoje argumenty są ujowe po prostu bo dla ciebie są chyba równe bo obie się uczą i mieszkają z rodzicami xD

40

@TR3YWAY no jak nie widzisz różnicy to chyba nie ma ratunku dla ciebie xD 16 latka to osoba która ma takie problemy jak czy typiarka od przyrki zrobi kartkówka nie zapowiedziana a 22 latka to jednak już bardziej dojrzała i jednak poznała trochę dorosłego życia.Wedlug ciebie o czym ma rozmawiać 23 latek z taką 16? O jakiś tematach z matematyki?

4


No to wyścig pewnie będzie przesuwany przez 2 godziny żeby kropelki nie były za śliskie xD

5


Ale cenę dowalili za kawałek materiału z autografem nawet nie zawodnika tego klubu,chyba tylko jacyś kolekcjonerzy się tym zainteresują xD

3


Piekne to byly bolidy,wyglądowo jedne z najlepszych

0

@DamianBarcaCule polsatowskie gotowanie w studiu podczas ligi mistrzów

0


Początek był obiecujący a skończyło się jak zwykle xD niby mial byc wolniejszy rozwój w fut,mniej kart specjalnych itp ale paczuszki w sklepie pozostały takie same jak w poprzednich latach żeby dalej doić kasę z frajerów którzy ładują w tą grą jeszcze fp a ludzie którzy grają f2p to w sumie uj do dupy xD

5

@Filipem Deco jak zawsze krok przed wszystkimi xD

2

@Andrzej_Majonez jeżeli myślisz że Olise daje więcej niż Yamal nam to ty jesteś ignorantem xD wyjmij Olise z Bayernu to nadal mają bardzo mocny atak a jak wyjmiesz Yamala to zostaje ci dziadek,szprotka,Rash,Szwed za 2 banki i jedynie Rapha daje rade na topowy poziomie gra jeżeli jest zdrowy ale i tak gra w ataku upada na głupi ryj bez Lamine,no chyba że lubisz oglądać takie mecze w ataku jak z Getafe czy 2 połowa z celta

20


Bez kitu XDD jak chcą żeby nikt nie chodził po herbie to niech znajdą inne miejsce a nie przy wejściu do korytarza,pamiętam że u nas też były takie kwiatki jak chyba Alves i Araujo którzy nad nim przeskakiwali w trakcie meczów a to już odklejka potężna xD

4


No vcarb to umie w malowania,mogliby zmieniać co wyscig to i tak wiekszasc byłaby fajna

2


Już od debiutu było widać w nim wielki potencjał,oby spędził tutaj cała karierę bo dla takich piłkarzy ogląda się ten sport

0

@LeszekFCB a czym konkretnie wciąga? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?