0

@Dieselzor od tego sezonu jest aktywna aerodynamika z ktorej może korzystać każdy w wyznaczonych strefach

0

Ferrari odzylo na twardych

0

Hamilton wyprzedził Colapinto jak wczoraj Russela,pieknie

0


Klątwa Alcaraza xD

3

@Lisek no ale nie o to chodzi w tym sporcie,to nie tylko walka między kierowcami ale też między mnóstwem ludzi ktorzy pracują ciężko żeby zbudować jak najlepsza maszyne

1

Max pechowo z sc

0

Miękkie u Maxa już w fatalnym stanie

1

@barcowy1899 do 1 czerwca jeżeli dobrze pamietam

0

Pięknie Lewis
Jazda

0

Oba McLareny z pit lane,no nieźle xD

1


Na ten moment ferrari ma najlepsze aero,szkoda że brakuje trochę mocy z silnika

0

No Kimi to wykorzystał,oby jutro się nie zesral

1

Gasly 2-0 w kwalach z oboma Redbullami w ten weekend xD

3

Russel z problemami letss go
Ajj jednak gekon jedzie ale nie brzmi to dobrze

0

Robią nadzieję tylko na q3 ehh...

0

Widzę że w dole stawki stabilnie jak wczoraj,Zdecydowanie 3 najgorsze zespoły bez zmian xD reszta może być spokojna

0

Oglądam powtórkę f1 academy i nie wierze w to co widzę XDDD typiarka urwała całe przednie skrzydlo i zamiast zjechać na pit stop to bez niego pojechała jeszcze 1 okrążenie po SC xDD

1


No szok że kierowcy walczą między sobą na torze xD

0

Lewis na razie rozgrywa elegancko Russela

1

Ale Lewis zaatakował Georga pięknie

8


Są rzeczy ważne i ważniejsze xDD

1

No jak Max traci prawie 2s to znak że jest chujowo w redbullu ale może jakiś błąd byl xD

0

@mekston nie no Lewis zrobił okrążenie chwilę później niż Russel,Leclerc został na sam koniec

0

@mekston Ferrari nie tak daleko jest może zaskoczą dzisiaj

0

Redbull na razie słabo w chinach sobie radzi

3

@Konradowskyy jak masz możliwość to polecam Popeyes,zjada wszystkie sieciówki jak kfc czy mcdonald

2


Chamiltończyk i Rozbergowski xDDD

2

@Encore George to ten sam typ człowieka jak Norris,zawsze o coś będzie płakał.Merc ma lepszy silnik,Ferrari ma lepsze starty to niech przestanie płakać tylko niech Merc się bierze do roboty i tak samo ferrari

1

@mekston ta też to widziałem xD

1


Niemożliwi są XDDD co tu się odpierdala hahaha
Jak jest jakaś nagroda za prędkość w połowie prostej to niech zrobią kolejna dla tych co najmniej straca prędkośći na jej końcu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?