MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dieselzor od tego sezonu jest aktywna aerodynamika z ktorej może korzystać każdy w wyznaczonych strefach
0
Ferrari odzylo na twardych
0
Hamilton wyprzedził Colapinto jak wczoraj Russela,pieknie
0
Klątwa Alcaraza xD
3
@Lisek no ale nie o to chodzi w tym sporcie,to nie tylko walka między kierowcami ale też między mnóstwem ludzi ktorzy pracują ciężko żeby zbudować jak najlepsza maszyne
1
Max pechowo z sc
0
Miękkie u Maxa już w fatalnym stanie
1
@barcowy1899 do 1 czerwca jeżeli dobrze pamietam
0
Pięknie Lewis
Jazda
0
Oba McLareny z pit lane,no nieźle xD
1
Na ten moment ferrari ma najlepsze aero,szkoda że brakuje trochę mocy z silnika
0
No Kimi to wykorzystał,oby jutro się nie zesral
1
Gasly 2-0 w kwalach z oboma Redbullami w ten weekend xD
3
Russel z problemami letss go
Ajj jednak gekon jedzie ale nie brzmi to dobrze
0
Robią nadzieję tylko na q3 ehh...
0
Widzę że w dole stawki stabilnie jak wczoraj,Zdecydowanie 3 najgorsze zespoły bez zmian xD reszta może być spokojna
0
Oglądam powtórkę f1 academy i nie wierze w to co widzę XDDD typiarka urwała całe przednie skrzydlo i zamiast zjechać na pit stop to bez niego pojechała jeszcze 1 okrążenie po SC xDD
1
No szok że kierowcy walczą między sobą na torze xD
0
Lewis na razie rozgrywa elegancko Russela
1
Ale Lewis zaatakował Georga pięknie
8
Są rzeczy ważne i ważniejsze xDD
1
No jak Max traci prawie 2s to znak że jest chujowo w redbullu ale może jakiś błąd byl xD
0
@mekston nie no Lewis zrobił okrążenie chwilę później niż Russel,Leclerc został na sam koniec
0
@mekston Ferrari nie tak daleko jest może zaskoczą dzisiaj
0
Redbull na razie słabo w chinach sobie radzi
3
@Konradowskyy jak masz możliwość to polecam Popeyes,zjada wszystkie sieciówki jak kfc czy mcdonald
2
Chamiltończyk i Rozbergowski xDDD
2
@Encore George to ten sam typ człowieka jak Norris,zawsze o coś będzie płakał.Merc ma lepszy silnik,Ferrari ma lepsze starty to niech przestanie płakać tylko niech Merc się bierze do roboty i tak samo ferrari
1
@mekston ta też to widziałem xD
1
Niemożliwi są XDDD co tu się odpierdala hahaha
Jak jest jakaś nagroda za prędkość w połowie prostej to niech zrobią kolejna dla tych co najmniej straca prędkośći na jej końcu xD