0

@LeszekFCB a czym konkretnie wciąga? xD

6


Ale jak to,przecież miał być lepszy od Gaviego i Cwiakala tak go chwalił ze tak ładnie biega xDDD a to zwykły przeciętniak który w każdym dużym meczu robił prawie asysty ale dla przeciwników xD

0


Co tu się odwaliło XDD Norisiarze to taki stan umysły że bardzo szybko zbliżaja się do kultu Hamiltoniarzy i verstapeniarzy jeżeli chodzi o zjebanie xD

4


Co to jest za gówno XDDD po prostu nie dało się zrobić gorszej reklamy

0

https://zapodaj.net/plik-QxNWcussG5
Niby spoko picki ale nadal tego + przy 93 to nie zobaczyłem xd

5


Spisek żeby promować sterydziarza który gra w soccer xDDD

0

@Encore no ujowe zagranie szczerze mowiac

1

No i elegancko,mistrz przyklepany.Jakies rotację na osasune i można się szykować na madryciatka żeby im spuścic łomot na koniec sezonu

2

Ale dzisiaj wleci pierwszy grill w sezonie,brakowało mi tego

9


Ojj jak mi przykro XDD szkoda ze nie piszą o ręce madryciatka na początku meczu

2


Ale madryciak zezlomowany xDD

10


Niezła odklejka xddd

2

@Popitek12 no i to się szanuje popitek
Hawajska top

0

Fajne te Evo za 1lvl,niezle podbija staty,duecik skrzydłowych już gotowy do niszczenia przeciwników
https://zapodaj.net/plik-OtkOMZYkae
https://zapodaj.net/plik-Zm00MYduFn

4


Typowy transfer między angielskimi klubami,muszą przepłacać za przeciętniakow bo inaczej okienko do dupy będzie xD

3


Klasyczek w wykonaniu ferrari xD
@Eklerek

6


Dominacja genetyczna Dembele xD
Kto by pomyślał że to on wygra szybciej ucl i zp przed Mbappe a będzie jeszcze lepiej jak Kylian nic nie wygra z tych 2 rzeczy do końca kariery xDD

5

Już rzygam jak pomyślę o naszym ataku przeciwko Getafe na wyjeździe xDD

2

@Kapitan9 że też kiedyś chciałbym zagrać w tym klubie i myślę że mamy na to takie same szanse

5

https://zapodaj.net/plik-hYC8ibwWvw
Ale opierdzieliłem hot doga z mango,ananasem i chili sin carne, niebo w gębie

6


Chelsea to niesamowity projekt,wypierdolić tyle hajsu a dalej posiadają gówniany skład.Przeciez u nich dobrych piłkarzy można policzyć na palcach jednej dłoni xD

1


Mial pauzować 10 dni przypominam xDD

3


To wyrównywanie osiagow na starcie będzie tak żałosne ze juz mi się odechciewa tego oglądać i to nawet jak nic to nie zmieni,to reszta ekip powinna dojechać poziomem do Ferrari a nie na odwrót xD

4


Szkoda ze nie te żółte z taką mini figurka Robercika ale wleci do kolekcji i tak

14


Piekny to był napadzior
Bestia

4


O ja pierdole xd

0

@Chimera okej,czyli jedna strona ma pozwolenie na przypierdolke na siłę ale druga strona nie może jej odpowiedźiec xD widzę że nie ma sensu dalej ta dyskusja z toba

0

@Chimera @BorzyKrzys rozumiem wasza stronę ale musicie zrozumieć też druga stronę,ja np na Twitterze widziałem mnóstwo wpisów które były przypierdolka na siłę bo kobieta to uja ugrają itp i też nie uważam żeby takie teksty byly dobrym rozwiązaniem ale jest jak jest i musicie chociaż spróbować zrozumieć obie strony

0

@Chimera ty no nie wiem,może autor tego twitta?

0

@JanneAhonen to możesz mi podrzucić coś takiego bo ja szczerze nie widziałem nic takiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?