MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeszekFCB a czym konkretnie wciąga? xD
6
Ale jak to,przecież miał być lepszy od Gaviego i Cwiakala tak go chwalił ze tak ładnie biega xDDD a to zwykły przeciętniak który w każdym dużym meczu robił prawie asysty ale dla przeciwników xD
0
Co tu się odwaliło XDD Norisiarze to taki stan umysły że bardzo szybko zbliżaja się do kultu Hamiltoniarzy i verstapeniarzy jeżeli chodzi o zjebanie xD
4
Co to jest za gówno XDDD po prostu nie dało się zrobić gorszej reklamy
0
https://zapodaj.net/plik-QxNWcussG5
Niby spoko picki ale nadal tego + przy 93 to nie zobaczyłem xd
5
Spisek żeby promować sterydziarza który gra w soccer xDDD
0
@Encore no ujowe zagranie szczerze mowiac
1
No i elegancko,mistrz przyklepany.Jakies rotację na osasune i można się szykować na madryciatka żeby im spuścic łomot na koniec sezonu
2
Ale dzisiaj wleci pierwszy grill w sezonie,brakowało mi tego
9
Ojj jak mi przykro XDD szkoda ze nie piszą o ręce madryciatka na początku meczu
2
Ale madryciak zezlomowany xDD
10
Niezła odklejka xddd
2
@Popitek12 no i to się szanuje popitek
Hawajska top
0
Fajne te Evo za 1lvl,niezle podbija staty,duecik skrzydłowych już gotowy do niszczenia przeciwników
https://zapodaj.net/plik-OtkOMZYkae
https://zapodaj.net/plik-Zm00MYduFn
4
Typowy transfer między angielskimi klubami,muszą przepłacać za przeciętniakow bo inaczej okienko do dupy będzie xD
3
Klasyczek w wykonaniu ferrari xD
@Eklerek
6
Dominacja genetyczna Dembele xD
Kto by pomyślał że to on wygra szybciej ucl i zp przed Mbappe a będzie jeszcze lepiej jak Kylian nic nie wygra z tych 2 rzeczy do końca kariery xDD
5
Już rzygam jak pomyślę o naszym ataku przeciwko Getafe na wyjeździe xDD
2
@Kapitan9 że też kiedyś chciałbym zagrać w tym klubie i myślę że mamy na to takie same szanse
5
https://zapodaj.net/plik-hYC8ibwWvw
Ale opierdzieliłem hot doga z mango,ananasem i chili sin carne, niebo w gębie
6
Chelsea to niesamowity projekt,wypierdolić tyle hajsu a dalej posiadają gówniany skład.Przeciez u nich dobrych piłkarzy można policzyć na palcach jednej dłoni xD
1
Mial pauzować 10 dni przypominam xDD
3
To wyrównywanie osiagow na starcie będzie tak żałosne ze juz mi się odechciewa tego oglądać i to nawet jak nic to nie zmieni,to reszta ekip powinna dojechać poziomem do Ferrari a nie na odwrót xD
4
Szkoda ze nie te żółte z taką mini figurka Robercika ale wleci do kolekcji i tak
14
Piekny to był napadzior
Bestia
4
O ja pierdole xd
0
@Chimera okej,czyli jedna strona ma pozwolenie na przypierdolke na siłę ale druga strona nie może jej odpowiedźiec xD widzę że nie ma sensu dalej ta dyskusja z toba
0
@Chimera @BorzyKrzys rozumiem wasza stronę ale musicie zrozumieć też druga stronę,ja np na Twitterze widziałem mnóstwo wpisów które były przypierdolka na siłę bo kobieta to uja ugrają itp i też nie uważam żeby takie teksty byly dobrym rozwiązaniem ale jest jak jest i musicie chociaż spróbować zrozumieć obie strony
0
@Chimera ty no nie wiem,może autor tego twitta?
0
@JanneAhonen to możesz mi podrzucić coś takiego bo ja szczerze nie widziałem nic takiego