MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i po zwycięstwie xD
0
Bez kary dla Lewisa ufff to teraz po zwyciestwo
1
@pt9 bo z asfaltem jest problem w tamtym miejscu co wyleciał Stroll i leclerc
0
Ale jaja będą jak nie wznowią wyścigu to będą brane wyniki sprzed 2 okrążen przed czerwona flaga i Leclerc wróciłby na podium xDD to byłby absurd
1
@Ptasior Leclercowi to od lat brakuje jaj żeby samemu podjąć decyzję,czy to w zmiennych warunkach czy właśnie w takich sytuacjach i jest potulny jak baranek.To wyróżnia kierowców wybitnych od tylko dobrych.
1
@agaFCB wjebał się w bandę,pewnie średnio przygotował opony do restartu
0
No to Lewis robi Kimiego na starcie
1
@KRISU77 w holandi był na podium w zeszłym sezonie
0
Leclerc dramat hahahaha
1
@KRISU77 podeszli fair do tego po prostu,Lewis był przed Leclerciem przez cały wyścig to nie chcieli nic zmieniac xD
1
Russel nie obsluzyl kary xDDD
0
W ferrari elegancko zrobili że Lewis nie stracił pozycji,no i okej
2
No Stroll trochę ożywił ten wyścig
0
Opony chyba już się skończyły w ferrari,dobrze że chociaz Hadjar robi robotę zwalniając russela
0
Lewis niezle tempo,jakby Kimi wyjechał za Charlsem po pit stopach to mógłby się poświęcić dla Lewisa xD
0
No Kimi na razie lata,może gdzieś za bardzo przyciśnie i 1-2 dla ferrari xD
0
Ale dramat maxa
0
No to jedziemy z procesja w Monaco
2
Zasmiane mocno xddd
2
No to tylko potwierdza ze nie tylko Honda dała dupy ale Newey tez postanowił dołożyć cegiełkę xD
0
@Encore bo to klątwa kardiashanek trochę zadziałała xD musiała tu akurat przylatywać xD
0
@18Pawel99 to jest Monaco,procesja tu jest od lat i zbyt dużo zmian pozycji nie bedzie
1
Ale Kimi to wyciągnął,no to jutro może znowu dużo zyskać nad Russelem który jest 6
0
Dobre te limity toru xD
2
Ferrari jako jedyne z top4 zepsolow bez większych zmian na tylnym skrzydle,teraz pytanie ile zespoły na tym zyskają jeżeli coś im to pomoże.No będzie ciekawie
4
Chciałbym wiedzieć jakie procesy myślowe tam poszły że wpadł na taki pomysł xddd
1
@BORO_12 przecież ten Cambiaso to chujak totalny,podobny poziom co Balde albo i gorzej.Niech se nie robią jaj
0
Oby na następną pełna cześć gry zmienili ten model jazdy bo wygląda to po prostu fatalnie ale w sumie gry sportowe od ea to maja zawsze jakies op zagrywki i ludzie to wykorzystują xD
0
@LeoMessiiBarcaPepa Kate O'Flynn
0
Goacik,skradła show w ostatnim odcinku