0

No i po zwycięstwie xD

0

Bez kary dla Lewisa ufff to teraz po zwyciestwo

1

@pt9 bo z asfaltem jest problem w tamtym miejscu co wyleciał Stroll i leclerc

0

Ale jaja będą jak nie wznowią wyścigu to będą brane wyniki sprzed 2 okrążen przed czerwona flaga i Leclerc wróciłby na podium xDD to byłby absurd

1

@Ptasior Leclercowi to od lat brakuje jaj żeby samemu podjąć decyzję,czy to w zmiennych warunkach czy właśnie w takich sytuacjach i jest potulny jak baranek.To wyróżnia kierowców wybitnych od tylko dobrych.

1

@agaFCB wjebał się w bandę,pewnie średnio przygotował opony do restartu

0

No to Lewis robi Kimiego na starcie

1

@KRISU77 w holandi był na podium w zeszłym sezonie

0

Leclerc dramat hahahaha

1

@KRISU77 podeszli fair do tego po prostu,Lewis był przed Leclerciem przez cały wyścig to nie chcieli nic zmieniac xD

1

Russel nie obsluzyl kary xDDD

0

W ferrari elegancko zrobili że Lewis nie stracił pozycji,no i okej

2

No Stroll trochę ożywił ten wyścig

0

Opony chyba już się skończyły w ferrari,dobrze że chociaz Hadjar robi robotę zwalniając russela

0

Lewis niezle tempo,jakby Kimi wyjechał za Charlsem po pit stopach to mógłby się poświęcić dla Lewisa xD

0

No Kimi na razie lata,może gdzieś za bardzo przyciśnie i 1-2 dla ferrari xD

0

Ale dramat maxa

0

No to jedziemy z procesja w Monaco

2


Zasmiane mocno xddd

2


No to tylko potwierdza ze nie tylko Honda dała dupy ale Newey tez postanowił dołożyć cegiełkę xD

0

@Encore bo to klątwa kardiashanek trochę zadziałała xD musiała tu akurat przylatywać xD

0

@18Pawel99 to jest Monaco,procesja tu jest od lat i zbyt dużo zmian pozycji nie bedzie

1

Ale Kimi to wyciągnął,no to jutro może znowu dużo zyskać nad Russelem który jest 6

0


Dobre te limity toru xD

2


Ferrari jako jedyne z top4 zepsolow bez większych zmian na tylnym skrzydle,teraz pytanie ile zespoły na tym zyskają jeżeli coś im to pomoże.No będzie ciekawie

4


Chciałbym wiedzieć jakie procesy myślowe tam poszły że wpadł na taki pomysł xddd

1

@BORO_12 przecież ten Cambiaso to chujak totalny,podobny poziom co Balde albo i gorzej.Niech se nie robią jaj

0


Oby na następną pełna cześć gry zmienili ten model jazdy bo wygląda to po prostu fatalnie ale w sumie gry sportowe od ea to maja zawsze jakies op zagrywki i ludzie to wykorzystują xD

0

@LeoMessiiBarcaPepa Kate O'Flynn

0


Goacik,skradła show w ostatnim odcinku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?