4

Ten sezon dużo słabszy niż poprzedni. Gołym okiem było widać jakie "babole" popełniał w defensywie. W ofensywie też niewiele dawał. Chyba wrócił stary Kounde. Nie mam zdania czy powinien odejść czy zostać, ale jeżeli Erick ma być nr 1 i jest jakiś inny wartościowy zmiennik, to jak ktoś dobrze zapłaci, nie płakał bym.

0

Uff.... na szczęście znów zapłaciliśmy, tylko teraz lekarzowi. Nie to będzie pożywka dla kibiców białych :)

2

@papikkuchta Dzięki temu komentarzowi, wiadomo skąd jesteś. Zostałeś właśnie zdemaskowany :) W tym roku pewnie też uważasz, że real nie zdobył mistrzostwa, bo były wałki, ale pewnie nie widzisz, że te wałki były, tylko na korzyść właśnie realu. W przeciwnym razie przewaga Barcelony była by prawie 2 x większa.

1

@Pawel500 Real wszystkie dźwignie wyczerpał, za nim my się za to wzięliśmy, tylko nazwy "dźwignia" temu nie nadali, a teraz musiał i krzyża się pozbyć.

0

To trzeba były z tym czekać aż tyle czasu, żeby zobaczyli, że Isco kopnął w murawę i swoje nogi, po czym się wywrócił. Przecież było to widać od razu na jednej z powtórek. Tylko jak tego nie zauważył Var i arbiter ......

0

Prawdopodobnie ulepszy to co grają od jakiegoś czasu, czyli autobus, a następnie laga do przodu, czyli Kick and run.

3

Błąd to popełniła Barcelona kupując go.

1

Z jednej z pokazanych powtórek widać, że Gavi nie ma żadnego kontaktu z nogami Isco przed strzalem, a ten kopie nieczysto w murawę i pilke jednocześnie i upada, a następnie po strzale następuje dopięto kontakt Gaviego z nim. O czym oni piszą....

8

Mes cue un club, czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości....

27

Wreszcie zaczynają się za nich brać !!! Ile jeszcze można znosić ich skargi i ubolewania jak się źle traktowani. HIPOKRYCI !!!

3

Boli go, że swego czasu zamiast niego, zarząd wybrał Dembele.

5

Zgadzam się do podwójnych standardów w sędziowaniu. Tam gdzie im gwiżdżą karne, nam nie, nam pokazują czerwone kartki im nie itd....

2

@Meskalina Tak i jest też dobra zabawa. Takie Reality Show :)

8

Był niedawno taki moment, że było mi go nawet już szkoda. Wiek już leciwy, a starszych ludzi należy szanować, seria porażek na każdym froncie, ale teraz widzę jak bardzo się myliłem.

7

Mbappe przygotowuje się na siłowni do starcia z Valverde :)

4

Tej telewizji, tego kluby, tej drużyny już nikt nie bierze na poważnie. Cały piłkarski Świat się z nich śmieje, a oni swoje. W tym kompletnie przegranym sezonie, byli w wielu meczach faworyzowani przez sędziów, ale i tak na wszystko mają wytłumaczenie, że Negreira. Upadli sportowo ale również jak marka i klub. Zajęcie drugiego miejsca w LL w tym sezonie, nie odzwierciedla poziomu piłkarskiego jaki prezentowali. Będzie to i tak wynik ponad stan i ich możliwości.

0

A po co im te odprawy..... U nich jedyna taktyka to "kick and run" :)

0

@ShawnC Nie były to sytuacje takie jak miał Dembele.

2

@Gall Pamiętają tamten moment, bo był kluczowy i mógł dać finał LM. Suarez nastrzelał wcześniej tyle goli (mam na myśli poprzednie sezony), że pewne sytuacje mu się wybaczało. A propos, w tamtym meczu wynik otworzył właśnie Suarez po podaniu tegoż to Alby.

5

@kejdzi Ale nie wiadomo jakie nastawienie miałby Liverpool gdyby przegrał 4:0.

15

Do końca życia nie zapomnę, jak będąc z resztą na jedynym meczu na Camp Nou z Liverpoolem, zmarnował setkę na 4:0. Kto wie, czy przy takim wyniku Live było by wstanie się podnieść w rewanżu i proszę nie pisać, że daliby radę na 100 %, bo ostatecznie wygrali 5:0.

0

@4Fabregas4 Odniosłem się tylko i wyłącznie do symulek i wymuszania fauli.

4

Jeżeli Gilgeous-Alexander symuluje i wymusza faule, to też idealnie porównanie do VJ :)

45

Prawdopodobnie gdyby w pierwszym meczu z nami sędzia słusznie pokazał Koke drugą żółtą (w sumie zasłużył na 3 żółte), nie graliby z Arsenalem. Czysta hipokryzja. Zostali wczoraj pokonani swoją bronią. Szkoda, że Betis ma do nich dużą stratę, bo wtedy wyrzuciłby ich z ostatniego premiowanego miejsca do gry w LM w przyszłym sezonie. Swoją nieczystą i nieefektowną grą nie zasługują aby grać w tych rozgrywkach.

0

@wakawaka Olise nie dorównuje, bo Jamal jest poprostu lepszy i dlatego napisałem, że dwójka Kaen + Diaz to właśnie brakujący elemnet z przodu.

1

@Aquaman Niby twierdzisz, że Olise lepszy od Jamala. To są właśnie żarty.

0

Gdybyśmy mieli takiego Kaena i Diaza wygralibyśmy 99 na 100 meczy. Oni mają ich + Olise, który wprawdzie nie dorównuje Laminowi i dlatego graja w półfinale.

0

Czyli parkują autobus i laga do przodu. Czyli nic nowego, bo to grają to cały czas.

2

Dawno nie widziałem aby obrońca na takim szczeblu, popełnił tyle niewymuszonych błędów. Jak był przy piłce lub szykował się do jakiegoś pojedynku 1 vs 1, to żołądek podchodził mi do gardła, a serce biło mocniej. Na ten moment najmniej pewne ogniwo w całej naszej defensywie.

2

@BISHBASHBOSH To jeszcze tylko dodam, że we wszystkich przegranych i zremisowanych meczach w historii pilki nożnej Real byl zawsze krzywdzony, bo gdyby nie to, mieli by 100 % zwycięstw. Bez odzewu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?