Michal03
Dołączył/a: wrzesień 2020
Niu Jorg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 grizman bramka podał to brekta który wywalczył karnego i podał brejtowi sam na sam
0
3:0 fajnie jak będzie 10:0
0
Nie wiem czemu ale te ferencvaros wogule nie walczy
0
@Hubso a jaki kurs? 1.04
1
@th@les jak GOAT odpoczywa przecież na szpicy będzie śmigał
1
I jeśli szachtar wygra to real nie ma szans na awans jakby borusią wygrała z interem
5
@KierownikLucas najlepiej jak będzie remis bo Inter będzie grał o nic szachtarem a borusią będzie grała o awans
1
Wystarczy że borusią z Realem wygra i reszta nie ma znaczenia
1
@zajek101010 marzenie
1
Fajnie jakby był remis bo Inter będzie mieć gwarantowane ostatnie miejsce więc szachtar będzie mieć łatwiej a borusią będzie musiała powalczyć o awans
1
Jeszcze real z pierwszego miejsca awansuje xD
1
Wie ktoś czemu jak wysyłam wiadomość to się wysyła dwa razy ? Z góry dzieki
1
Jeśli Inter wygra z borusią to może się stać tak że real nie awansuje do LE
1
@kulek22 ale jak gladbach wygra z Realem to i tak szachtar awansuje chyba że szachtar dostanie baty a real minimalnie przegra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Salamon co za strzał
0
@ObiektywnyKibic121 A jeśli przyjdzie jakiś z drugiej drużyny to im sezon kompletnie znuszczy
0
@Rewolucja123 skąd ty masz tyle czasu na robienie tych analiz
0
Martin ale strajker
0
@ajep może nie jest to piłkarz wibitny ale szansę może dostać bo jak dostał przeciwko dynam to ja wykorzystał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@matirix20 wykrakales
1
@Coutinho007 to Kondrad na po
0
@Odcinkowy w następnym meczu trybuny za duża konkurencja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Yosemite cienias ten haaland braithwate strzeli 17
0
@BarcaInfo Oby jak najszybciej przyszedł xavi
2
Skoro mamy pewny awans to można dać taki składzik
Ter Stegen
Dest-mingueza -Lenglet-Firpo
Alena-matheus Fernandez
Trincao - puig - De La Fuente
Martin
0
@VenoM moglibyśmy odgapic taktykę od Liverpoolu szybkie skrzydła i cofnięty napastnik czyli griezmanw jakosc nie ta sama ale może lepiej byśmy grali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika