0

Jak byśmy Bayern wylosowali to jaki wynik byście obstawiali w dwumeczu ?

1

Shachtar pierwsze miejsce real drugie
My trafiamy na szachtar w 1/8 a real Bayern tak będzie
Róbcie ss

0

@NeroTFP mam nadzieję że Lipsk pokaże im gdzie taki zimują

1

@PJ777 myślę że jakby strzelił hat tricka i zaliczyl 2 asysty to by dostał szanse

0

@kubinho1032 jednego tylko jednego

0

Niech przyjdzie xavi może jakoś ogarnie ten zespół

0

@DonMatteo901 ale napewno w lidze nie ma gorzej niż barca

0

@Brashearr nie no oni mogliby to naprawić

0

XD ten klub jest memem

0

@dawidlabadz123 2-0 przy 3-1 nie

0

Co jest kumam out co on ma za taktykę

0

Fenomenalnie czemu on nie sprawdzi na varze

0

Skład asa tylko za Coutinho kondrad

1

@Kgorecki2500 fajnie by było ale nie przyjdzie w to bagno

4

Za 5 lat
La Rambla wybucha bo Barca pierwszy raz od pięciu lat dostaje się do europejskich pucharów

0

Messi musisz teraz to musisz zakończyć ta passe

2

Kontra idzie Messi ma piłkę i ja traci

2

Trincao zamknie wam mordy okienkiem z połowy

1

Ale Messi nie umi minąć jednego obrońcy

0

Dest ale blisko

1

Ja już nie mam siły do tej drużyny

1

@ObiektywnyKibic121 i strzelił orzypadkiem

0

Alba co za kox z niego

0

@Piter1369 firpo wtedy grał

0

@gorgota sprzedaj go

0

0

Kondrad boży hat trika trafi

0

Trincao ja cię proszę strzek prawie na pusta

1

@xBoMBoWiECx jak ja nie cierpię tego klubu

5

Riqui boży wchodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?