1

@takisobiektos a nie moze Paz odmowic?

1

@blakkudium jak real ma sprzedac pilkarza kupionego przez como?

0

@Kengo mbappe ma srednio prawie bramke na mecz na mundialu, wygrał raz oraz raz przegrał zdobywajac dwie bramki w finale. Zostanie najlepszym piłkarzem mistrzost swiata

0

Alvarez na mundialu nie gra jak zawodnik za 100+ mln, statystyk w tym sezonie tez wybitnych nie miał

1

sedzie powinien juz pokazac 5 zoltych kartek

0

gdzie mozna obejrzeć powtórkę całego meczu?

0

@kanver_ myslałem, ze hansi moze bedzie probowac z Yamalem na 10 ale wtedy Fermin i olmo musieliby siedziec na lawce

0

@Cules69 stracone gole, byly spowodowane zle dzialajacym pressingiem

0

ciekawe jak bedzię wygladał podstawowy skład po transferach Alvereza i Gordona, zakładając oczywiscie, ze nie bedzie zadnych kontuzji.

0

czemu nie sprobowalismy powalczyc o Barcole zamiast Gordona?

39

z bernalem zupelnie inaczej wyglada srodek pola

2

podobno zaden zespół nie chce wygrac z Barcelona ,bo potem przestają wygrywac mecze. Inter po wygranej z Barcelona przegrał kazde trofeum, Chealsea nie wygrała od czterech meczy, Real wygrał dwa na sześć w lidze, a Sevilla 1 na 7

33

rashford zrobił tą końcówkę, bardzo dobrze utrzymywal sie przy piłce i ja rozprowadzał

2

@czarny20 arsenal ma najlepsza obronę aktualnie, a mają dwóch prawonoznych śo

0

@Arcybiskup ale yamal sam nie przebiegnie z wlasnej polowy i strzeli bramke, a niektorzy chyba tego od niego oczekują

1

niestety ale juz gavi z taka intensywnoscia jak kiedys nie wroci

0

i tak faza ligowa zbytnio zmaczenia nie ma, no chyba ze wypadna poza top24

2

Xavi do liverpoolu za tydzien bedzie here we go

2

myslicie ze jest realna szansa ze Messi przyjdzie do Barcy na wypożyczenie w styczniu?

0

@Dankho94isback flick ma tych samych obrońców i dodatkowo zamiast marca alonso ma cubarsiego, tylko w tamtym sezonie grali wszyscy lepiej przez to ze xavi lepiej ich ustawiał, bo jak 4 graczy jest w gorszej formie to o czyms to swiadczy

0

@Dankho94isback moze mieli lepsza forme dlatego ze grali regularnie, a nie siedzieli na lawce

0

niech flick zadzwoni do xaviego, bo on z gorsza obrona stracił 18 goli w lidze, xavi wiedział ze tytulu wygrywa sie obrona.

0

@directedbyfcb ale rashford go w miarę godnie zastapił, a olmo przegral mecz

3

najbardziej w tym meczu brakowalo fermina, on jest stworzony pod takie mecze gdzie trzeba dużo biegac, duzo pressowac i jest duzo walki

0

graliśmy o wiele gorzej, ale moglismy na spokojnie miec 3 bramki w tym meczu, olmo powinien trafic i ferran mogl podac do rashford lub lepiej strzelic.

2

united kupuje jakiegos losowego bramkarza za 20 milionow, a barca za 25 kupila najlepszego. Gdyby szwagry rządzili w united to by co rok lm wygrywali

0

do końca października xavi zostanie trenerem manchesteru united

0

@Borneo dobrze ze najszybszy na swiecie zolw tak go objeżdżał tylko zawsze na spalonym

0

Fermin i Olmo obydwoje fatalni w tym meczu, moze gavi za nich, ale w tamtym sezonie na spo nie wygladał za dobrze

0

Skoro Isak ma zostac na lawce w newcastle do konca sezonu i kontraktu to moze barcelonie uda sie zebrac kase na kontrakt jak lewy odejdzie i go podpiszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?