Tak właśnie będzie wyglądała kadra bez Roberta, a ktoś ma czelność gadać że bez niego będzie lepiej. Przyzwyczajmy się do tego poziomu bo będziemy walczyć jak równy z równym z Litwą, Maltą czy Luksemburgiem .
„Lamine, dzisiaj bez bramki... Nie uważasz że młodszy już nie będziesz i może lepiej oddać granie młodszym kolegom? Wystarczyło powiedzieć wcześniej że nie chcesz już grać w reprezentacji Hiszpanii.”
1
@Szmulek To się nie mieści w pale
1
@NeroTFP1 der Herr Hansi Flick.
1
Tak właśnie będzie wyglądała kadra bez Roberta, a ktoś ma czelność gadać że bez niego będzie lepiej. Przyzwyczajmy się do tego poziomu bo będziemy walczyć jak równy z równym z Litwą, Maltą czy Luksemburgiem .
0
@matirix20
2
@Kitek1640 Że bardziej środkiem nie mógł jechać
1
@Jakchcesz Bo jest niepijący
1
@blakkudium Widać że laysy strongi
0
@Szczygiel06 Zgłaszam gotowość do grania w Barcelonie na pozycji bramkarza.
0
Te studentki są loko Gocław to nie resort
0
@Who_you_mam ja po pijaku dzwonie do swojej przyszłej.
2
Chce sobie dzisiaj kupić kebsa ale fajnie byłoby gdyby ktoś z LR też miał ten sam plan.
2
@Pomimo27 Fajna dupa z tej Zielińskiej
0
@Rifek Jo ze śląska, w sensie ja.
0
Czy u was też na farta gada się cufal?
1
@xvcWinterSoldier to się nie mieści w pale
1
@Eric_Abidal_22 c) tacy z jedzeniem
14
Deklaruje, że ja również nie zagram w reprezentacji Polski dopóki Michał Probierz prowadzi naszą kadrę.
2
@Matheu12 Przecież Lewus wygrywa swoim elektoratem
0
De La Fuente za Probierzówke tak czy nie?
3
@Comentateiro nie graj szefa
1
„Lamine, dzisiaj bez bramki... Nie uważasz że młodszy już nie będziesz i może lepiej oddać granie młodszym kolegom? Wystarczyło powiedzieć wcześniej że nie chcesz już grać w reprezentacji Hiszpanii.”
https://zapodaj.net/plik-w28XodgtG5
0
Dobra, dawać teraz te dymy z kadry.
4
Nawet Probierzówka nie przewiduje takich zmian jakich dokonał De la Fuente.
1
Dlaczego to było aż tak pewne że Moratowski nie trafi
1
@norbi77 numer 2 trochę Riqui Puig.
0
@July_6_BcN A uważasz że Pedri chodziłby na lekcje Religii która byłaby w czwartek na ostaniej lekcji?
0
@burcioszka A w której ławce?
0
Z kim byście chcieli siedzieć w ławce w szkole z naszej Barcelony? Bo ja chyba z Inigo.
0
Polska mistrzem Europyyy! Vamos Polska!
1
@Gacek5 Ponoć w komisji numer 32 na La Rambli głosy na ter Stegena przerzucili na De Jonga. #przeliczmyglosy #stopdyktaturykobiet