@zadafcb ale dziwnie się palce ruszają, jak przy typowym odbiciu piłki. W skrócie? Trzeba powtórzyć ten mecz tak samo jak wybory i mecz na euro z Portugalią
@Who_you_mam Bo wszyscy żyją w przeświadczeniu że mamy Nico, a tak naprawdę go jeszcze nie mamy, dlatego opinia publiczna na temat Deco jest opisana jakby już ten Nico był u nas, dlatego jest pozytywna.
1
@gumaz w sensie jaki Jerzy? Dudek?
2
@Filipem Jeszcze tylko mnie podpiszą i sezon udany.
0
@gumaz Na dzień dzisiejszy 26.06.2025. wybrałbym 4move
0
@LeoMessiiBarcaPepa Nie no czasami śmieszny, zależy od osoby.
1
@zadafcb ale dziwnie się palce ruszają, jak przy typowym odbiciu piłki. W skrócie? Trzeba powtórzyć ten mecz tak samo jak wybory i mecz na euro z Portugalią
0
@norbi77 to mogłeś dać również espanyol bo kurły faulują i puszczają zraszacze po meczu
1
@Kinginiesta otóż to
7
@TaughtMule przed chwilą sobie jajka lizał
0
@norbi77 czemu Osasuna?
1
@Kessie I czym to tak śmierdzi?
2
@DragonxNF Galactik Football żeby bronił jak niejaki Ahito.
1
@Kessie A Ty przypadkiem nie masz dozorować La Rambli w godzinach nocnych?
0
@Joe_Pesci Jo nie chcioł
4
@macio_944 Liga mistrzów plan minimum
0
@July_6_BcN pokazać?
0
Co się nie mieści w pale?
1
@ranger3120 309km/h touchpadem od laptopa.
3
@Vurt Moderacja fcbarca.com bezprawnie okupuje tereny należące do La Rambli ale opinia publiczna ma to w dupie i przyzwala na czystki katalońskie.
0
@Litman jakby to powiedział Kulesza Magiera jest za spokojny
0
@Krzysztof1987 kiedyś to były boiska, teraz to nie ma boisk.
0
Co było za waszych czasów czego nie ma już dzisiaj?
0
@Who_you_mam Bo wszyscy żyją w przeświadczeniu że mamy Nico, a tak naprawdę go jeszcze nie mamy, dlatego opinia publiczna na temat Deco jest opisana jakby już ten Nico był u nas, dlatego jest pozytywna.
0
@adamek20151 Widziałem taki obrazeczek na fb i chyba Ty też go widziałeś, stąd ten wpis.
1
youtube przez te reklamy siękończy
0
Kto to ten cały Roony Bardghji, bo brzmi jakby po literce D kot przeszedł po klawiaturze.
1
@Antimadridista_WR tak to ten
0
@macio_944 byłem widziałem z wielkiej chmury mały deszcz
1
@July_6_BcN już notuję
0
Polecacie jakieś fajne hotele w Warszawie żeby odetchnąć od realiów La Rambli?
6
@draxidox stop dyktatury kobiet stop dyktatury kobiet!!!!