0

Chciałbym być tym co podaje medale, to bym specjalnie temu prezesowi nie trafiał w ręce medalem żeby się zestresował tak o

11

Tebas patrząc że Betis doszedł aż do finału zarządzi, że klub nie może pozyskać żadnego piłkarza za pieniądze.

1

@CurryTheGoat30 Eric Garcia z bańki na 4-3 w 94

3

Kowal by wszedł to by się jeszcze ten mecz odmienił

7

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy o jedno r2 za dużo nie kliknął w fifie

7

Wypuszczenie piłki imienia Baszczyńskiego

1

Antony kto jak nie Ty teraz

1

@Sulimo idzie do mojego górnictwa

0

Tej Chelsea to nasz Lamine już by zdążył z trzy razy zawinąć po dalszym w okienko

2

@John_Doe W Zabrzu odwołali już Panią Rupniewską która też była z PO

1

Dzisiaj jako obywatele FCB jesteśmy kibicami Betisu mam nadzieję?

0

@AlphaNumeric Oskar Repka

1

@Mixtape pazy to sobie mogą zrobić

1

@July_6_BcN nie, ale wiem kto ma największe szanse przepić Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze.

1

@July_6_BcN Ty chyba wprowadziłaś również zmiany w tegorocznej lidze mistrzów. Bardzo dobra myśl, tak trzymaj!

3

Where mecze Barcelony

3

Nic dodać nic ująć, może bym zamienił miejsce 5 z 4.

5

Jakieś te życie po tej lidze mistrzów jakieś takie nie wiem

0

Dopiero teraz mogłem obejrzeć skrót wczorajszego meczu i szkoda tego półfinału, mimo tego dziękuję chłopakom że dali z siebie wszystko. Jesteśmy pewniakiem do zwycięstwa za rok. Vamos!

1

Pamiętam czasy kiedy wpisywaliśmy tutaj hasła i loginy, żeby zweryfikować coś tam. To były czasy.

2

Wolę w pierwszym meczu 3-3 i pojechać do Mediolanu grać o zwycięstwo niż u nas wygrać 5-0 i później w rewanżu kalkulować ile możemy puścić jeszcze bramek żeby awansować.

30

Spalony imienia Roberta Lewandowskiego

0

Ale ta druga brameczka to trochę jak na boisku, Patryk daje piłeczkę do Matiego a Mati z główeczki na woleja do Seby.

0

@Arkadio90 zaraz zrobi bramę i będzie ze złota piłka

0

@JiXSaw i to jedynkę

1

Nie zmieniliśmy ustawień pada z alternatywnego na klasyczne, zaraz się rozkręci.

3

Cała LR:

1

Czy my to chcemy wygrać?
Tak!
Czy awansujemy?
Tak!
Vamos Barca Vamos Polska Vamos Rakieta.

0

@Herato nasz rekin

0

@pt9 trafiłeś jakieś trójki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?