Dopiero teraz mogłem obejrzeć skrót wczorajszego meczu i szkoda tego półfinału, mimo tego dziękuję chłopakom że dali z siebie wszystko. Jesteśmy pewniakiem do zwycięstwa za rok. Vamos!
Wolę w pierwszym meczu 3-3 i pojechać do Mediolanu grać o zwycięstwo niż u nas wygrać 5-0 i później w rewanżu kalkulować ile możemy puścić jeszcze bramek żeby awansować.
0
Chciałbym być tym co podaje medale, to bym specjalnie temu prezesowi nie trafiał w ręce medalem żeby się zestresował tak o
11
Tebas patrząc że Betis doszedł aż do finału zarządzi, że klub nie może pozyskać żadnego piłkarza za pieniądze.
1
@CurryTheGoat30 Eric Garcia z bańki na 4-3 w 94
3
Kowal by wszedł to by się jeszcze ten mecz odmienił
7
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy o jedno r2 za dużo nie kliknął w fifie
7
Wypuszczenie piłki imienia Baszczyńskiego
1
Antony kto jak nie Ty teraz
1
@Sulimo idzie do mojego górnictwa
0
Tej Chelsea to nasz Lamine już by zdążył z trzy razy zawinąć po dalszym w okienko
2
@John_Doe W Zabrzu odwołali już Panią Rupniewską która też była z PO
1
Dzisiaj jako obywatele FCB jesteśmy kibicami Betisu mam nadzieję?
0
@AlphaNumeric Oskar Repka
1
@Mixtape pazy to sobie mogą zrobić
1
@July_6_BcN nie, ale wiem kto ma największe szanse przepić Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze.
1
@July_6_BcN Ty chyba wprowadziłaś również zmiany w tegorocznej lidze mistrzów. Bardzo dobra myśl, tak trzymaj!
3
Where mecze Barcelony
3
Nic dodać nic ująć, może bym zamienił miejsce 5 z 4.
5
Jakieś te życie po tej lidze mistrzów jakieś takie nie wiem
0
Dopiero teraz mogłem obejrzeć skrót wczorajszego meczu i szkoda tego półfinału, mimo tego dziękuję chłopakom że dali z siebie wszystko. Jesteśmy pewniakiem do zwycięstwa za rok. Vamos!
1
Pamiętam czasy kiedy wpisywaliśmy tutaj hasła i loginy, żeby zweryfikować coś tam. To były czasy.
2
Wolę w pierwszym meczu 3-3 i pojechać do Mediolanu grać o zwycięstwo niż u nas wygrać 5-0 i później w rewanżu kalkulować ile możemy puścić jeszcze bramek żeby awansować.
30
Spalony imienia Roberta Lewandowskiego
0
Ale ta druga brameczka to trochę jak na boisku, Patryk daje piłeczkę do Matiego a Mati z główeczki na woleja do Seby.
0
@Arkadio90 zaraz zrobi bramę i będzie ze złota piłka
0
@JiXSaw i to jedynkę
1
Nie zmieniliśmy ustawień pada z alternatywnego na klasyczne, zaraz się rozkręci.
3
Cała LR:
1
Czy my to chcemy wygrać?
Tak!
Czy awansujemy?
Tak!
Vamos Barca Vamos Polska Vamos Rakieta.
0
@Herato nasz rekin
0
@pt9 trafiłeś jakieś trójki?