11 kwietnia 2025, 22:37
8
Apeluje żeby nie mówić Stanowski, tylko Krzysztof Jakub Stanowski. Vamos Polska.
11 kwietnia 2025, 22:36
0
@krol211 zdążył przed najważniejszym
11 kwietnia 2025, 22:27
@Keson nie kłam, pewnie nie masz jeszcze praw wyborczych
11 kwietnia 2025, 22:05
1
@July_6_BcN aż bym wkleił ten obrazek wskazujących na siebie spidermenów
11 kwietnia 2025, 22:04
@MesQueUnClub96 ale jak urośniesz to będziesz mógł
11 kwietnia 2025, 22:02
To się w palę nie mieści
11 kwietnia 2025, 21:44
Nigdzie nie pojedzie bo trzeba bronić polskiej racji stanu. Mnie kupił.
11 kwietnia 2025, 21:15
Po pierwsze Polska po pierwsze fedrujmy
11 kwietnia 2025, 21:05
7
Pytanie do Biejat, czy nie wyklucza pani współpracy z państwem Frankfurt?
11 kwietnia 2025, 21:01
@July_6_BcN bardzo ładnie, vamos Polska!
11 kwietnia 2025, 20:20
W takiej debacie przegrać to jak wygrać.
11 kwietnia 2025, 20:17
9
Trzeba szybko iść do najbliższego sklepu po kolke, bo tu czeka nas jeszcze druga połowa. Przecież my dzięki tym transmisjom żyjemy życiem zastępczym.
@Culer9002 *menelove+
11 kwietnia 2025, 20:13
Czym się różni to od tych wszystkich konferencji Fame.
11 kwietnia 2025, 20:08
I cyk każdy na Krzysztofa Jakuba Stanowskiego dla beki.
11 kwietnia 2025, 20:07
@Kengo Ale Pedri był z las palmas a z Osasuny był Janek Urban więc pięknie
11 kwietnia 2025, 20:02
@MesQueUnClub96 Dodi jesteśmy z Tobą.
11 kwietnia 2025, 19:59
10
Przecież tą debate powinni puszczać w PPV
11 kwietnia 2025, 19:54
6 drzew na pierwsze 6 dni
11 kwietnia 2025, 19:49
4
Czy ona powiedziała Araujo? Ma mój głos.
11 kwietnia 2025, 19:45
Visca el Polska VeP!!11!
@MesQueUnClub96 Ej wróciłeś
11 kwietnia 2025, 17:34
@Commando Jak oglądanie gwiazd to tylko z July_6_BcN
11 kwietnia 2025, 17:28
Będzie ktoś delegowany z naszej FC Barcelony do pojechania do Końskich?
11 kwietnia 2025, 16:31
6
Ja bym ci dał nawet na 5
11 kwietnia 2025, 14:45
@GeneralXavi myślę że ja
11 kwietnia 2025, 14:18
@kamiVeB Polska racja stanu. Vamos Polska.
11 kwietnia 2025, 11:35
@Misiek22 Tak jest!
11 kwietnia 2025, 00:40
Dzisiaj ta debata w Końskich, zobaczymy co się tam będzie działo.
11 kwietnia 2025, 00:39
@barcelonaLM Eh nawet mi nie mów, tęsknie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
Apeluje żeby nie mówić Stanowski, tylko Krzysztof Jakub Stanowski. Vamos Polska.
0
@krol211 zdążył przed najważniejszym
0
@Keson nie kłam, pewnie nie masz jeszcze praw wyborczych
1
@July_6_BcN aż bym wkleił ten obrazek wskazujących na siebie spidermenów
0
@MesQueUnClub96 ale jak urośniesz to będziesz mógł
0
To się w palę nie mieści
0
Nigdzie nie pojedzie bo trzeba bronić polskiej racji stanu. Mnie kupił.
0
Po pierwsze Polska po pierwsze fedrujmy
7
Pytanie do Biejat, czy nie wyklucza pani współpracy z państwem Frankfurt?
1
@July_6_BcN bardzo ładnie, vamos Polska!
1
W takiej debacie przegrać to jak wygrać.
9
Trzeba szybko iść do najbliższego sklepu po kolke, bo tu czeka nas jeszcze druga połowa. Przecież my dzięki tym transmisjom żyjemy życiem zastępczym.
0
@Culer9002 *menelove+
0
Czym się różni to od tych wszystkich konferencji Fame.
1
I cyk każdy na Krzysztofa Jakuba Stanowskiego dla beki.
0
@Kengo Ale Pedri był z las palmas a z Osasuny był Janek Urban więc pięknie
0
@MesQueUnClub96 Dodi jesteśmy z Tobą.
10
Przecież tą debate powinni puszczać w PPV
7
6 drzew na pierwsze 6 dni
4
Czy ona powiedziała Araujo? Ma mój głos.
1
Visca el Polska VeP!!11!
1
@MesQueUnClub96 Ej wróciłeś
1
@Commando Jak oglądanie gwiazd to tylko z July_6_BcN
0
Będzie ktoś delegowany z naszej FC Barcelony do pojechania do Końskich?
6
Ja bym ci dał nawet na 5
0
@GeneralXavi myślę że ja
0
@kamiVeB Polska racja stanu. Vamos Polska.
0
@Misiek22 Tak jest!
0
Dzisiaj ta debata w Końskich, zobaczymy co się tam będzie działo.
0
@barcelonaLM Eh nawet mi nie mów, tęsknie.