0

0

@Eto'o9 R10 w kanale zero podczas debaty troszkę mu się woda rozlała

0

Apeluje o 5 minut przerwy żeby pan marszałek Bosak mógł wytrzeć wodę którą rozlał.

0

Fajnie jest czasami poczytać stare nagłówki z miesiąca wstecz na temat Nico, około już osiemnaście razy miał przejść do nas na dzień dzisiejszy.

1

@marcin62 to tak jakby zakazać wodę gazowaną a zostawić coca cole XD

0

222 do niczego się nie nadaje, taka zerówka, ale szkoda że...wiadomo.

0

@TR3YWAY wątpliwości mają ci którzy głosowali nie na Nawrockiego.

1

@VegetaPolska tak, a o co chodzi?

8

@partymaker nam się oczy otworzą jak mu się zamkną

4

A gdyby tak dodrukować pieniądze żeby zrównać płace kobiet z mężczyznami w piłce nożnej?

0

Wotum zaufania dla stróża nocnej zmiany, tak czy nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Culer9002 Huja grasz?

1

1

@gumaz w sensie jaki Jerzy? Dudek?

2

@Filipem Jeszcze tylko mnie podpiszą i sezon udany.

0

@gumaz Na dzień dzisiejszy 26.06.2025. wybrałbym 4move

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie no czasami śmieszny, zależy od osoby.

1

@zadafcb ale dziwnie się palce ruszają, jak przy typowym odbiciu piłki. W skrócie? Trzeba powtórzyć ten mecz tak samo jak wybory i mecz na euro z Portugalią

0

@norbi77 to mogłeś dać również espanyol bo kurły faulują i puszczają zraszacze po meczu

1

@Kinginiesta otóż to

7

@TaughtMule przed chwilą sobie jajka lizał

0

@norbi77 czemu Osasuna?

1

@Kessie I czym to tak śmierdzi?

2

@DragonxNF Galactik Football żeby bronił jak niejaki Ahito.

1

@Kessie A Ty przypadkiem nie masz dozorować La Rambli w godzinach nocnych?

0

@Joe_Pesci Jo nie chcioł

4

@macio_944 Liga mistrzów plan minimum

0

@July_6_BcN pokazać?

0

Co się nie mieści w pale?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?