@Faro wtedy bym się chyba przerzucił na Real, ale jak patrzę na ten biały kolor to chyba dalej bym kibicował Barcelonie, ale jak widzę Mbappe w koszulce Barcelony, to chyba przerzuciłbym się na Real, ale jak mam kibicować Madrytowi to chyba wybrałbym Barce, ale jak patrzę na Viniciusa w barwach Barcy, to chyba przerzuciłbym się na Real, ale w sumie wolę chyba i tak Barcelonę.
@FcPortoFan1999 Mi się wydaje że wiesz to był taki odruch, on go ku*wa kopał z trzy razy nie? i on ku*wa wiesz odruchowo machnął ręką, trafił go ku*wa wiesz ten przyaktorzył.
1
@PatrychoO ja Coca cola waniliowa
6
@Arden Ania u Hiszpanów więc chyba mogę
4
Gotowy.
https://zapodaj.net/plik-taBrWofbW3
2
@qbsonFCBarca teraz już bez kitu
2
No ludzie kochani na nich!!!
0
Ch*j ich obchodzi ale pytać się możesz
0
@arturek831 zgłoszony
1
@Cyzix może i biała ale na pewno nie madryciok
0
Górnictwo w podcaście u Ćwiąkały
1
@Kgorecki2500 jeśli faktycznie sbc to pięknie
0
@domin1515 trochę jak z jakiegoś Pesa 6
0
Czy wiesz że…
Kurs na to, że mecz się rozpocznie jest wyższy niż kurs na to, że mecz się skończy?
#bukmacherka
2
Trzeba roz****ć kilku typów,
Mięśnie bardzo szybko rosną od kilku zastrzyków, bez kitu,
Stolik VIP dla celebrytów.
0
Gdybym miał dredy i byłbym raperem to nawinąłbym coś takiego -
Prawa flanka to jego rewir,
Czysty odbiór, żaden tam świr.
Wrzuca w pole jak chirurg precyzyjny,
Styl ma unikalny, niemalże wizyjny.
Zdejmuje garnitur, zakłada korki,
Dla napastników to ciężkie wtorki.
Nie do przejścia, skała w obronie,
La bamba okrzyknęła go królem w bocznej obronie. Joł
https://media4.giphy.com/media/v1.Y2lkPTZjMDliOTUyOWFkNmsyN21iaWdzbmY2eGhsdDMxdXlpOXR6aGkxdWRtb280cDhxMSZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/hhjWezFMSbO1O/giphy.gif
1
Tak jak Bolek i Lolek
Tytus, Romek i Atomek
Dzieci z Bullerbyn
0
@Kgorecki2500 proszę polować na Bardghiego
0
@July_6_BcN tylko teraz jaką ma nazwę?
0
@Faro wtedy bym się chyba przerzucił na Real, ale jak patrzę na ten biały kolor to chyba dalej bym kibicował Barcelonie, ale jak widzę Mbappe w koszulce Barcelony, to chyba przerzuciłbym się na Real, ale jak mam kibicować Madrytowi to chyba wybrałbym Barce, ale jak patrzę na Viniciusa w barwach Barcy, to chyba przerzuciłbym się na Real, ale w sumie wolę chyba i tak Barcelonę.
0
@Kazragore poszedł po Messiego
3
Moja ekipa na dzień dzisiejszy, a wczorajszy 15 marzec.
https://zapodaj.net/plik-kkB8l6MGJR
@Kgorecki2500 @Sinirsey
0
@Kgorecki2500 tym Pedrito nie grało mi się zbyt dobrze mimo sentymentu
0
@RafiVeB tak a jakże
5
Postanowiłem rzucać podrobione banknoty 100 złotowe
1
Wczoraj był 15 marca.
1
@July_6_BcN proszę o kontakt
0
@Kgorecki2500 Ja Cancelo na prawicy i Alba na lewicy
0
@Pawlak1992 obaj z przysłowiowego fałsza
0
@Aragorn33 prawdopodobnie tak
0
@FcPortoFan1999 może by mi na jutro kupon skleił
2
@FcPortoFan1999 Mi się wydaje że wiesz to był taki odruch, on go ku*wa kopał z trzy razy nie? i on ku*wa wiesz odruchowo machnął ręką, trafił go ku*wa wiesz ten przyaktorzył.