18 kwietnia 2026, 08:34
1
@FcPortoFan1999 Nie daj Boże
17 kwietnia 2026, 20:23
4
@gumaz krócej niż zdobycie potrójnej korony realowi madryt
17 kwietnia 2026, 20:22
0
Ciekawe jak te górnictwo jutro @FcPortoFan1999 opinia??
17 kwietnia 2026, 18:45
@Popitek12 najgorzej jak zapraszasz a ona mówi Portugalia jedzie do Lyonu
16 kwietnia 2026, 17:11
@Vegeta88 my graliśmy piłką gąbkową żeby ktoś nie dostał przypadkowo za mocno w ryja
16 kwietnia 2026, 17:10
@Bernard777 Nic bardziej mylnego
16 kwietnia 2026, 13:21
@4drian0 aż mi się przypomniało jak się grało na wf-ie w taką piłkę nożną ala pajączek
16 kwietnia 2026, 13:06
@Korek365 teraz żebym zjadł takiego kebsika
16 kwietnia 2026, 13:04
@FcPortoFan1999 ale brak w nich polskich drużyn, takiego Rakowa z jakąś Fiorentiną bym mógł obejrzeć
16 kwietnia 2026, 12:55
@FcPortoFan1999 okej poczekam
16 kwietnia 2026, 12:26
@FcPortoFan1999 Ileż można czekać
16 kwietnia 2026, 12:25
Ale bym obejrzał takie górnictwo
16 kwietnia 2026, 12:16
@Faro to tak zwane „sprzedać wszystkich kupić wszystkich”
15 kwietnia 2026, 18:43
@FcPortoFan1999 Dwa śląskie kluby wystarcza Górnictwo i Gieksianka
15 kwietnia 2026, 18:17
Niejaki Sergi Roberto, czyli nasz były zawodnik w SBC.@Sinirsey @Kgorecki2500
14 kwietnia 2026, 20:41
@regatta52 dawaj teraz
14 kwietnia 2026, 20:04
@QQL5 z nerwów przecież
14 kwietnia 2026, 19:45
2
Nie wiem czy już otwierać laysy czy za chwile
13 kwietnia 2026, 06:43
@Kapitan hawk albo się nie wyspałem albo po jakiemu to
12 kwietnia 2026, 19:50
@Giwera zniszczyło mnie jak Walduś pobił Guinessa
Kogo najbardziej lubicie z la bamby?
12 kwietnia 2026, 11:05
@Kgorecki2500 Racja, Pedri tam taki fałszywy PS. Wcześniej był Pedro do zrobienia i chyba by ci pasował
12 kwietnia 2026, 10:34
@Kgorecki2500 To trza na spokojnie wstać kawkę wypić...
11 kwietnia 2026, 19:34
@Kgorecki2500 za to Gavi trochę zarośnięty
11 kwietnia 2026, 19:18
@Kgorecki2500 trzeba było wybrać paczuszki
11 kwietnia 2026, 19:12
A tym czasem piękna karta Gaviego oraz Stoichkova w FUT.@Kgorecki2500 @Sinirsey
10 kwietnia 2026, 23:34
@MariusGajusMaximus do spodu z madryciokami
10 kwietnia 2026, 23:28
3
@macio_944 July albo Jowita, za duże ryzyko, nie chce.
9 kwietnia 2026, 08:53
8
@FCB24 zaczyna się
8 kwietnia 2026, 19:56
@FcPortoFan1999 Wielka szkoda, że nie będę mógł się pojawić na tym święcie piłkarskim, teraz trzymać kciuki za Giekse, bo przecież mamy sztamę, a nie czekaj...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@FcPortoFan1999 Nie daj Boże
4
@gumaz krócej niż zdobycie potrójnej korony realowi madryt
0
Ciekawe jak te górnictwo jutro
@FcPortoFan1999 opinia??
1
@Popitek12 najgorzej jak zapraszasz a ona mówi Portugalia jedzie do Lyonu
1
@Vegeta88 my graliśmy piłką gąbkową żeby ktoś nie dostał przypadkowo za mocno w ryja
0
@Bernard777 Nic bardziej mylnego
1
@4drian0 aż mi się przypomniało jak się grało na wf-ie w taką piłkę nożną ala pajączek
0
@Korek365 teraz żebym zjadł takiego kebsika
0
@FcPortoFan1999 ale brak w nich polskich drużyn, takiego Rakowa z jakąś Fiorentiną bym mógł obejrzeć
0
@FcPortoFan1999 okej poczekam
0
@FcPortoFan1999 Ileż można czekać
1
Ale bym obejrzał takie górnictwo
0
@Faro to tak zwane „sprzedać wszystkich kupić wszystkich”
0
@FcPortoFan1999 Dwa śląskie kluby wystarcza Górnictwo i Gieksianka
1
Niejaki Sergi Roberto, czyli nasz były zawodnik w SBC.
@Sinirsey @Kgorecki2500
1
@regatta52 dawaj teraz
0
@QQL5 z nerwów przecież
2
Nie wiem czy już otwierać laysy czy za chwile
2
@Kapitan hawk albo się nie wyspałem albo po jakiemu to
1
@Giwera zniszczyło mnie jak Walduś pobił Guinessa
0
Kogo najbardziej lubicie z la bamby?
1
@Kgorecki2500 Racja, Pedri tam taki fałszywy PS. Wcześniej był Pedro do zrobienia i chyba by ci pasował
1
@Kgorecki2500 To trza na spokojnie wstać kawkę wypić...
0
@Kgorecki2500 za to Gavi trochę zarośnięty
0
@Kgorecki2500 trzeba było wybrać paczuszki
1
A tym czasem piękna karta Gaviego oraz Stoichkova w FUT.
@Kgorecki2500 @Sinirsey
0
@MariusGajusMaximus do spodu z madryciokami
3
@macio_944 July albo Jowita, za duże ryzyko, nie chce.
8
@FCB24 zaczyna się
1
@FcPortoFan1999 Wielka szkoda, że nie będę mógł się pojawić na tym święcie piłkarskim, teraz trzymać kciuki za Giekse, bo przecież mamy sztamę, a nie czekaj...