0

@Kgorecki2500 u mnie de Jong odpada bo mam Olmo i Fermina na SP

2

Nadszedł dzień dzisiejszy moi drodzy @Kgorecki2500 @Sinirsey Araujo w sbc który idealnie mi wejdzie w skład.

1

Bezbłędny mecz sędziego we Wrocławiu.

3

Zostań z nami kapitanie

1

@Hosh najgorsi są madrycioki

0

@MessiForeverTheBest nie robić skrinów?

1

@Kgorecki2500 właśnie już miałem robić wpisa, że jest w sbc de jongowski ale mnie uprzedziłeś.

1

@gumaz zejście na prawą nogę i strzał w okno

0

@karci0 gdzie byś nie był i co byś nie robił i tak będziesz miał gorzej niż ten drugi

1

@clyde Żurek śląski

0

@gumaz ja chciałem już delikwenta wyjaśniać ale było też sporo dzieciaków i nie chciałem żeby tego widzieli.

1

@kubix05 według moich obliczeń Górnik powinen z Lechem przegrać, ale Gasparik jest fachowcem jeśli chodzi o puchary i bym typował że to oni są największym faworytem do zgarnięcia pucharu, mimo że w lidze od paru meczów grają kaszanę

1

@FcPortoFan1999 na śląskim można zagrać jakiś mecz w lidze, a byłem na stadionie i jakoś gorzej się ogląda niż na narodowym.

2

@gumaz taką dzielnicą/osiedlem między Zabrzem a Chorzowem to np. Nowy Bytom, gdzie kiedyś poszedłem tam na basen z plecakiem z Górnika to się spruł jeden z Chorzowa xd

0

@gumaz widziałem, skopali chłopaka, była zasadzka.

1

@gumaz wiadomo jak się pójdzie w koszulce w jednej z klubów do drugiego miasta to pewnie się obskoczy wpie*dol, ale jak teraz Ruch jest w pierwszej lidze to ciut ucichło. Ja z Zabrza więc nie wiem czy Chorzów Batory najgorszy XD

0

@FcPortoFan1999 też tak myślałem, ale jednak wielu piłkarzy marzy o grze na narodowym, więc sam jako Ślązak widziałbym bardziej taki mecz na narodowym.

2

Finał pucharu Polski, Górnik vs GKS Katowice i przypieczętowanie kosy, tak to widzę.

0

De jong tak czy nie?

0

@kamiVeB prawdziwi kibice są tutaj, na la bambli.

0

Ferran jedną by strzelił chociaż i byłoby dobrze

0

Z taką walką i determinacją mogę iść spokojnie spać, VeB.

0

@Who_you_mam niestety nie

1

Wielka szkoda, ale naprawdę dziękuję za ten mecz.

0

Balde schodzi bo nie wytrzymuje presji a za niego Araujo.

4

Dobra dawać drugą połowę bo jutro na 6

5

Dobra, trzeba ochłonąć, bo zawsze może pójść jakiś gol farfocel dla Atletico.

3

Kocham ten klub, nieważne jakim wynikiem się ten mecz zakończy.

2

Za taki faul w niektórych meczach byłaby spokojnie czerwona XD

0

@Pawlak1992 w poprzedniej walce z tym Francuzem jakoś tak dziwnie szeroko gardę trzymałeś ale i tak git, powodzonka!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?