Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Giwera No i wróciły wspomnienia z najpiękniejszych lat.
0
@FcPortoFan1999 Do 250, to jeszcze przynajmniej dwa zwycięstwa, bo takie jak dzisiaj, to chyba pierwszy raz.
0
@FcPortoFan1999 Spokojnie. Jest duża inflacja. Może ją pokonają.
0
@FcPortoFan1999 Szkoda, że dzisiaj nie był decydujący.
0
Dzisiaj było ciekawie. Mistrzom się upiekło. A my tu większość wiedzieliśmy.
3
Obchodziłem, to wiedziałem.
1
@FcPortoFan1999 Też nie chcę, ale wyciągnąc pieniądze od niebieskich nie będzie łatwo.
4
Krzysiek stanął na wysokości zadania i mistrzowie wracają do gry.
1
@FcPortoFan1999 Odpowiadając na jedno pytanie.
1
Przłączyłem na chwilę na nowy teleturniej na jedynce. Przez chwilę wydawał się nawet ciekawy, po czym nastąpiło bla, bla, bla.
Już jestem z powrotem.
1
Szybko reklamy, szybki koniec zielonych.
1
@FcPortoFan1999Chyba, żeby trzeci raz pod rząd po awansie spaść z powrotem po jednym sezonie
2
@gumaz @FcPortoFan1999 Lubię mistrzów. Są uśmiechnięci, spokojni i mają szczęście.
2
@Safrani Jeszcze nie wszystko stracone, chociaż wiele zależy od innych.
@FcPortoFan1999 Klasyk byłby na pewno ciekawszy, bo w ekstraklasie emocji, co kot napłakał w takich meczach.
@Hosh Jak spadną, to niech spadają, bo jeszcze 1 ligi też mogliby nie utrzymać.
3
Widzewa już nie da się niczym wytłumaczyć.
2
@FcPortoFan1999 Nie no. Skorupki pewniejszy.
@PatrykBarca Zgadza się. Ale Grabara też formą nie grzeszył, a w meczach towarzyskich moim zdaniem wypadał lepiej.
1
@FcPortoFan1999 To się musi dzisiaj odwrócić, choćby z niczego.
1
@FcPortoFan1999 Drągowski powinien bronić ze Szwecją.
0
@Antimadridista_WR Jestem kibicem. W tym Barcelony, ŁKSu i Widzewa. Nie obchodzą mnie kibole, w tym również Legii, Lechii i Realu.
1
@FcPortoFan1999 Strach przed przegraną widać w spojrzeniach. Może liczą, że inni zrobią w lidze za nich robotę. Obym się mylił i w drugiej połowie pokazali więcej charakteru.
2
W Widzewie piłkarze trochę zniechęceni wynikami, nie potrafią okazać większego zaangaźowania. Pomysłu, jak sobie z tym poradzić narazie też brak.
1
@MessiForeverTheBest Żółci właśnie przegrali.
2
Omnibus. Szybcy i Mądrzy. Jedynka wprowadza nowy teleturniej. Tytuł ciekawy, ale godzina ta sama co Awantura o Kasę.
@FcPortoFan1999 @gumaz
3
@FcPortoFan1999 W sumie szkoda, że ich nie stać. Czterech Polaków w zagranicznej drużynie w LM jeszcze nie było.
2
@Safrani Po ostatnim meczu trudno mówić, że forma rośnie, ale wynik się zgadza i teraz musi być przynajmniej tak samo.
@FcPortoFan1999 Oczywiście, że z Radomia, to normalne. A nawet z Gdyni, Gliwic i Szczecina też.
1
@Safrani @FcPortoFan1999 Kto nie wierzy ten z Radomia o,o,o.
0
@Popitek12 Znaczy się pantofelek albo pantofel.
2
@July_6_BcN Mnie weż. Mnie, mnie, mnie weź. Weź mnie.
1
@D10SLEO Tą przypowieścią można wytłumaczyć wszystko. Dodam od siebie jeszcze jedną.
Kto w Ciebie kamieniem, ty w niego chlebem.
1
@Borneo No może właśnie o to chodzi, żeby z powrotem te stracone części odzyskać.