1

@Borneo A to nie wiesz, że złego diabli nie biorą:)

1

@lajcior Młodzieżowy zwrot mogący oznaczać cokolwiek, a wyrażający silniejsze emocje.

1

@Borneo Dla Kaczyńskiego zawsze się znajdzie jakaś "Japonia".

1

Uff. Chyba dzisiaj szacunek dla poszanowania szacunku, komuś bokiem wyłaził.

1

@gumaz Nie dalej, jak wczoraj miałem propozycję zrobienia kanapek do roboty. Jak zwykle odmówiłem. Nie będzie mi nikt wybierał co mam jeść.

11

Nie no. Musimy wygrać. Choćby po to, żeby Wojtula miał szansę na zdobycie LM.

3

@blakkudium Trafiony, zatopiony.

1

@turhiay Bo to zakute łby są.

0

@norbi77 Biała strona mocy zwycięża.

1

Ziobro może wracać do Polski, bo Nawrocki go ułaskawi. Chyba, że to jest kość niezgody prezydenta z PiSem.

1

Dobrze, że ta trzecia bramka padła dla Porto.

1

@FcPortoFan1999 Ciekawiej mogłoby być, byle wynik końcowy był taki sam.

1

3:0 i po zawodach.

15

Dziwna tisza w pisie zapadła.

0

@Hosh Dostał dwa razy kolankiem, to musiał odreagować.

2

@FcPortoFan1999 Ze Szwecją nie grał na swojej pozycji i kiepsko to wyglądało, ale może dojrzeje do innych pozycji.
@Giwera A mój wnuczek w szóstej tylko 5:0

1

@FcPortoFan1999 Oskarek niepewnie, a mógł mieć kolejną bramkę po długim rajdzie. Szkoda.

1

@FcPortoFan1999 Co za skromność. No dobrze. Prawie od wszystkiego.

0

@FcPortoFan1999 Od wszystkiego jesteś tylko Ty.

0

Ło Boże. Tu gra tylko Porto.

2

@FcPortoFan1999 Gul Ci wyszedł?

0

@FcPortoFan1999 A miał być trudny wyjazd.

0

Mistrzom się upiekło.

0

Na co żółci czekają? Nie wiem.

1

Pieniążki niewielkie i tylko szybkie licytacje mogą pomóc, bo mistrzowie są w tym powolni.

2

To jest tak nieREALne, jak rrr u Orłowskiego.

0

@Popitek12 Dla ludzi z takim wykształceniem tylko zasiłek.

1

@Luciano99 Orłowski lubi to.

1

Oby w zachowaniu nie była gorsza od Simeone.

1

Najlepsze.
Proste granie na Espaniol przyniosło efekt.
Najgorsze.
Zbyt duża ilość strat i niecelnych podań, co z Atletico musi być pod większą kontrolą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?