4

Viniciusovi po zdobyciu złotej piłki przestało zależeć i skupił się na pantomimie.

3

Z taką grą, to na puchary jeszcze długo będą czekać.

1

La, la, la, la, la, zabawa trwa,
Negreira długie macki ma.
A Orłowski liczy na przegraną Barcelony z Espaniolem.
Chora ekipa.

7

Stać nas na zwycięstwo z Espaniolem i remontadę z Atletico, ale wiele zależy od sędziowania. Na mecze z Barceloną sprężają się wszyscy, łącznie z varem.

3

Teraz, to już na pewno pokaże światowy poziom.

4

Lewandowski znów jak królik z kapelusza dzisiaj wyskakuje i tyle też warte są te informacje o nim.

3

Jeśli odejdzie, to Milan byłby ciekawą opcją.

3

@Kgorecki2500 Moja 82 letnia mama kupiła rok temu i dziś nie potrafi się bez niego obejść.

3

Najlepsze.
Super dryblingi Yamala.
Najgorsze.
Niestety nie wniosły niczego konstruktywnego, bo koledzy albo nie rozumieli co chce zrobić, albo nie potrafili z tego skorzystać tak, jak i on sam.

1

Strzelił nam pięknego gola, a teraz ma być panaceum na nasze wszystkie bolączki. Nas w tym sezonie niszczą kontuzje i niepewna obrona po odejściu Martineza.

0

Coś przyjemnego przed snem.


1

Rozumiem, że Lewandowski się klika, ale pisanie bez składu i ładu nie ma większego sensu dla obiektywnie myślących. Ta zmiana, gdyby nie koniec pierwszej połowy nastąpiłaby natychmiast tak czy siak, więc próżne gadanie.

2

@macio_944 Kręci się świat, ja razem z nim.

2

@KamQiX Nie chciałem się rozwodzić i rozdzielać poszczególnych rozgrywek, bo w końcu piłka jest okrągła, a bramki są dwie, co @lajcior potwierdza w 90%.

1

W tym sezonie mamy mocno pod górkę. Odejście Inigo, kontuzje, depresja, ego, jak zwykle sędziowanie i wszelkiej maści fachowcy.. To, że zdobyliśmy superpuchar i wciąż mamy szansę w LL i LM, to już jest spory sukces.

4

Mój wniosek.
Każda drużyna miała swoje szanse. Ale, to Barcelona ich nie wykorzystała, będąc momentami, nawet grając w dziesięciu, drużyną z optyczną przewagą.

2

W sumie i tak mamy większe szanse w rewanżu niż Real.

2

Można mieć jakieś cholerne deja vu. Gramy dobrze, nawet uważnie i brakuje zimnej głowy w sytuacji, która niczego jeszcze nie przesądzała.

0

@gumaz Podobno nowi mistrzowie są fajni, więc sztabki złota. Poprzednim sugerowałem ogórasa.

4

@RozowaPantera Ona czarna, on blondyn.

0

@PIWOSZ89 Źona na pewno nie odpuści.

0

@addept Chyba, że dla Flicka spóźnienie, to spóźnienie:)
Edit: Tak, wiem. Nieudana śmiesznostka.

5

Flick jak zwykle nie jest zerojedynkowy. Skład mocny, więc niech tylko skuteczność będzie z nami.

2

@kubix05 Miłe złego początki, bo skończyła turniej spadając z grupy.

0

@July_6_BcN Jest jeszcze druga opcja. Można go oskubać:)

0

@July_6_BcN Ciebie, to chyba tylko na Pedriego.
@LAMC_10 Mnie ostatnio próbowali na providenta, a wnuczka na influencera.

1

Gramy na zaczarowanym, nowym Camp Nou. Dopiero co wygraliśmy z Atletico na wyjeździe. Dlaczego miałbym się czegoś obawiać. Jeśli ich nie przejdziemy, to niby kogo będzie łatwiej? Pozostaje opanować emocje.

1

@FCBparasiempre No Pepita, to była śpiewana na wielu imprezach towarzyskich, jak byłem dzieciakiem, czy nastolatkiem. Fajnie jest i do tego wrócić, ale już próbowałem zainteresować podobną twórczością, ale chętnie posłucham. jeśli ktoś wstawi.

1

@FCBparasiempre W moim wieku może być z tym problem, tym bardziej, że nie jestem fachowcem, a i czasu jeszcze nie starcza. Powoli wracam do tego co stare, ale jare. Oczywiście dla mnie. Dlatego nikogo nie oznaczam, dopóki komuś się nie spodoba i może być jakąś kontynuacją lub pozostaje ciekawostką.

1

@FCBparasiempre Zenek i Modern Taking już się przewijali i z pewnością jeszcze się pojawią. Obiecuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?