Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Viniciusovi po zdobyciu złotej piłki przestało zależeć i skupił się na pantomimie.
3
Z taką grą, to na puchary jeszcze długo będą czekać.
1
La, la, la, la, la, zabawa trwa,
Negreira długie macki ma.
A Orłowski liczy na przegraną Barcelony z Espaniolem.
Chora ekipa.
7
Stać nas na zwycięstwo z Espaniolem i remontadę z Atletico, ale wiele zależy od sędziowania. Na mecze z Barceloną sprężają się wszyscy, łącznie z varem.
3
Teraz, to już na pewno pokaże światowy poziom.
4
Lewandowski znów jak królik z kapelusza dzisiaj wyskakuje i tyle też warte są te informacje o nim.
3
Jeśli odejdzie, to Milan byłby ciekawą opcją.
3
@Kgorecki2500 Moja 82 letnia mama kupiła rok temu i dziś nie potrafi się bez niego obejść.
3
Najlepsze.
Super dryblingi Yamala.
Najgorsze.
Niestety nie wniosły niczego konstruktywnego, bo koledzy albo nie rozumieli co chce zrobić, albo nie potrafili z tego skorzystać tak, jak i on sam.
1
Strzelił nam pięknego gola, a teraz ma być panaceum na nasze wszystkie bolączki. Nas w tym sezonie niszczą kontuzje i niepewna obrona po odejściu Martineza.
0
Coś przyjemnego przed snem.
1
Rozumiem, że Lewandowski się klika, ale pisanie bez składu i ładu nie ma większego sensu dla obiektywnie myślących. Ta zmiana, gdyby nie koniec pierwszej połowy nastąpiłaby natychmiast tak czy siak, więc próżne gadanie.
2
@macio_944 Kręci się świat, ja razem z nim.
2
@KamQiX Nie chciałem się rozwodzić i rozdzielać poszczególnych rozgrywek, bo w końcu piłka jest okrągła, a bramki są dwie, co @lajcior potwierdza w 90%.
1
W tym sezonie mamy mocno pod górkę. Odejście Inigo, kontuzje, depresja, ego, jak zwykle sędziowanie i wszelkiej maści fachowcy.. To, że zdobyliśmy superpuchar i wciąż mamy szansę w LL i LM, to już jest spory sukces.
4
Mój wniosek.
Każda drużyna miała swoje szanse. Ale, to Barcelona ich nie wykorzystała, będąc momentami, nawet grając w dziesięciu, drużyną z optyczną przewagą.
2
W sumie i tak mamy większe szanse w rewanżu niż Real.
2
Można mieć jakieś cholerne deja vu. Gramy dobrze, nawet uważnie i brakuje zimnej głowy w sytuacji, która niczego jeszcze nie przesądzała.
0
@gumaz Podobno nowi mistrzowie są fajni, więc sztabki złota. Poprzednim sugerowałem ogórasa.
4
@RozowaPantera Ona czarna, on blondyn.
0
@PIWOSZ89 Źona na pewno nie odpuści.
0
@addept Chyba, że dla Flicka spóźnienie, to spóźnienie:)
Edit: Tak, wiem. Nieudana śmiesznostka.
5
Flick jak zwykle nie jest zerojedynkowy. Skład mocny, więc niech tylko skuteczność będzie z nami.
2
@kubix05 Miłe złego początki, bo skończyła turniej spadając z grupy.
0
@July_6_BcN Jest jeszcze druga opcja. Można go oskubać:)
0
@July_6_BcN Ciebie, to chyba tylko na Pedriego.
@LAMC_10 Mnie ostatnio próbowali na providenta, a wnuczka na influencera.
1
Gramy na zaczarowanym, nowym Camp Nou. Dopiero co wygraliśmy z Atletico na wyjeździe. Dlaczego miałbym się czegoś obawiać. Jeśli ich nie przejdziemy, to niby kogo będzie łatwiej? Pozostaje opanować emocje.
1
@FCBparasiempre No Pepita, to była śpiewana na wielu imprezach towarzyskich, jak byłem dzieciakiem, czy nastolatkiem. Fajnie jest i do tego wrócić, ale już próbowałem zainteresować podobną twórczością, ale chętnie posłucham. jeśli ktoś wstawi.
1
@FCBparasiempre W moim wieku może być z tym problem, tym bardziej, że nie jestem fachowcem, a i czasu jeszcze nie starcza. Powoli wracam do tego co stare, ale jare. Oczywiście dla mnie. Dlatego nikogo nie oznaczam, dopóki komuś się nie spodoba i może być jakąś kontynuacją lub pozostaje ciekawostką.
1
@FCBparasiempre Zenek i Modern Taking już się przewijali i z pewnością jeszcze się pojawią. Obiecuję.