Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Robert jest klasyczną dziewiątką, a my jutro nie będziemy mieli czasu na spokojne rozgrywanie meczu od początku, dlatego sądzę, że w wyjściowym składzie wyjdzie Ferran.
15
Ten mecz mógłby się już rozpocząć.
2
@Katalończyk 99 No tak, ale nie sądzę, żeby tu pasowało powiedzenie "przez żołądek do serca.
2
@Luciano99 A teraz; prawy do lewego, lewy do prawego!
2
@turhiay Przecież oglosił koniec.
4
@Eklerek Tak się uderza prosto w serce.
2
@norbi77 Tego słuchają tylko głuchoniemi z ograniczonym polem widzenia.
1
@Borneo A to nie wiesz, że złego diabli nie biorą:)
1
@lajcior Młodzieżowy zwrot mogący oznaczać cokolwiek, a wyrażający silniejsze emocje.
1
@Borneo Dla Kaczyńskiego zawsze się znajdzie jakaś "Japonia".
1
Uff. Chyba dzisiaj szacunek dla poszanowania szacunku, komuś bokiem wyłaził.
1
@gumaz Nie dalej, jak wczoraj miałem propozycję zrobienia kanapek do roboty. Jak zwykle odmówiłem. Nie będzie mi nikt wybierał co mam jeść.
11
Nie no. Musimy wygrać. Choćby po to, żeby Wojtula miał szansę na zdobycie LM.
3
@blakkudium Trafiony, zatopiony.
1
@turhiay Bo to zakute łby są.
0
@norbi77 Biała strona mocy zwycięża.
1
Ziobro może wracać do Polski, bo Nawrocki go ułaskawi. Chyba, że to jest kość niezgody prezydenta z PiSem.
1
Dobrze, że ta trzecia bramka padła dla Porto.
1
@FcPortoFan1999 Ciekawiej mogłoby być, byle wynik końcowy był taki sam.
1
3:0 i po zawodach.
15
Dziwna tisza w pisie zapadła.
0
@Hosh Dostał dwa razy kolankiem, to musiał odreagować.
2
@FcPortoFan1999 Ze Szwecją nie grał na swojej pozycji i kiepsko to wyglądało, ale może dojrzeje do innych pozycji.
@Giwera A mój wnuczek w szóstej tylko 5:0
1
@FcPortoFan1999 Oskarek niepewnie, a mógł mieć kolejną bramkę po długim rajdzie. Szkoda.
1
@FcPortoFan1999 Co za skromność. No dobrze. Prawie od wszystkiego.
0
@FcPortoFan1999 Od wszystkiego jesteś tylko Ty.
0
Ło Boże. Tu gra tylko Porto.
2
@FcPortoFan1999 Gul Ci wyszedł?
0
@FcPortoFan1999 A miał być trudny wyjazd.
0
Mistrzom się upiekło.