32

A tam. Najlepiej, jakby na El Clasico wrócili wszyscy w Realu i wszyscy w Barcelonie. Co nam po oglądaniu jakiejś przepychanki, zamiast starcia, na jak najwyższym możliwym poziomie.

2

@michaleu Męskie tylko dla mężczyzn.

1

@MesQueUnClub_87 Haba, Haba , Haba zawsze mile widziana.

0

@FcPortoFan1999 Mogą się cieszyć, że nie jest jeszcze gorzej. Nie wiem po co otworzyli tak ten mecz.

0

Kapitalne dwa słupki.
Ooo. Widzę, że trzeci z drugiej strony.
Otwarty mecz się zrobił w Portugalii.

1

Znaleziony w łódzkim. Waży 2,9 kg.


Ciekawe ile jest wart.

1

@VamoSBarca88 @FcPortoFan1999
Wygląda na lekko łatwo i przyjemnie.

1

@FcPortoFan1999 Taaa. Kiedyś o mistrzostwo. Teraz o utrzymanie. Klasyk jak chichot losu.

3

@FcPortoFan1999 A Legia znowu zbliżyła się do strefy spadkowej.

3

Ależ ten Pietuszewski chodzi po tej lewej stronie. Faul na nim i karny.
Jest gol.

1

@FcPortoFan1999 W tym tempie to może być nawet 250 wreszcie.
@VamoSBarca88 Bał się, że mistrzowie i tak to przejmą.

1

Pierwsza licytacja zabiła zabawę w finale.

1

@FcPortoFan1999 Jest wędkarstwo. A żółtym jak nie szło, to nie idzie.

3

No cóż. Po zabawie. Mistrzowie, to mistrzowie i już.

0

@FcPortoFan1999 Dzisiaj też będą tylko dwa.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem jak było wczoraj, ale dzisiaj też już chyba nic ciekawego nas nie czeka.

2

Żółci z fajną kwotą chociaż weszli.

0

Jak Legia przegra. to Widzew po dzisiejszym zwycięstwie, znowu będzie w grupie wielu drużyn, które będą walczyć o utrzymanie.

1

@FcPortoFan1999 Zieloni trochę zawalili i żółci wracają do gry.

0

Dołożyli czasu, to pewnie 200 baniek pęknie.
@Czyhrynski Poprawione.

1

To ode mnie też klasyczek dla wszystkich ludzi dobrej woli.


Pozdrawiam.

3

Szlacheckie liberum veto i gomułkowska propaganda.w jednym, czyli Real Madryt w pigułce.

46

Fajnie widzieć Yamala uśmiechniętego. Brawo Wojtek.

0

@July_6_BcN Która, to Ty po wczorajszym MVP Pedriego?


2

@Lucerfi Gdyby nie Owsiak, to takich zbiórek byłoby dzisiaj jak na lekarstwo. Jest prekursorem i chwała mu za to.

5

Arabia ma największe szanse na pozyskanie każdego, bo oferują największe pieniądze, ale jestem pewien, że Lewandowski tam nie pójdzie przed 40tką, jeśli wogóle.

11

Najlepsze.
Bez kontuzji, chociaż sędzia bardzo się starał do tego doprowadzić pozwalając na zbyt dużo zawodnikom Getafe.
Najgorsze.
Sędzia robił wszystko, żeby utrudnić życie Barcelonie.

12

Mój wniosek. Jak widać na załączonym obrazku, Yamal nie musiał grać wszystkiego.

4

Pedri z brawami od kibiców Getafe. Lepsi dzisiaj oni niż sędzia, który robił wszystko, żeby osłabić Barcelonę jakąś kontuzją.

4

W sumie, to się dzisiaj dziwnym trafem wszystko zgadzało. Grając na wyjeździe kontrolowaliśmy mecz. Zabrakło tylko, jak to w tym sezonie skuteczności, ale za to zero z tyłu. Dużo lepszy mecz od tego poprzedniego z Celtą na Camp Nou. Brawa dla Flicka z dzisiejsze wybory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?