Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kto by pomyślał, że to dzisiaj będzie wcale nieźle wyglądało. Jeśli sędziowie nic od siebie już nie dołożą, to mamy 11+.
3
Jak zwykle wiedzieliśmy, że dla Flicka nic nigdy nie jest takie samo.
Na ciężki mecz tylko jeden z zeszłorocznego Tridente, ale wszystko jest przecież możliwe.
0
Dziś do poduszki.
Pamiętajcie, że poniedziałek już za dwa dni. Oby dla wszystkich szczęśliwy w przeciwieństwie do tego, o którym jest ta piosenka.
0
Przecież w podobnej sytuacji Antony nurkował i jedenastki nie było. To o co kaman.
3
Zniechęcenie dopadło nawet Viniciusa, skoro łapkami przestał machać. A Mbappe czując, co się może wydarzyć, ewakuował się za wczasu. Jak oni chcą nam odebrać mistrzostwo, to oni sami chyba nie wiedzą.
1
@Popitek12 Małpy już grają, więc kto wie.
0
Przecież on dla nich za mały jest.
1
@urbipl Moder, Milik. Dwaj panowie M.
6
@JimMorrisonFCB Tym bardziej, że Atletico w obu przypadkach było na wyciągnięcie ręki.
3
@PatrychoO CZEMU Ty jeszcze nie śpisz?
1
@Laminedependencia Idą ramię w ramię. Bez pucharów.
2
Dziś do poduszki.
Hicik połowy lat 70tych.
1
@FcPortoFan1999 Lubię grę słów.
0
@FcPortoFan1999 Zgadzam się nie zgadzać.
3
@Encore @FcPortoFan1999 Jak nie, jak tak. Faul w ataku.
3
@Safrani @Dari0G @kubix05 Mnie tu jeszcze brakuje jabłka w ręku, jedzonego przed snem.
4
@kubix05 Czytałem wszystkie trzy tomy.
13
Luka Modrić. Mógłby grać nawet dla Espaniolu po Realu i złego słowa bym na niego nie powiedział.
3
Złego diabli nie biorą. On i tak jest już ich.
17
Rooney wybitnie bał się wczoraj wchodzić w drybling, a przyspieszenia mu nie wychodziły. Yamalowi nie dorówna, ale jak wejdzie w rytm meczowy, to na pewno swoje pokaże.
2
W tym sezonie wszystko, ale to wszystko jest podporzádkowane pod Yamala. Przecież Flick musi mieć jakiś plan na grę bez niego.
7
Mój wniosek.
Wygraliśmy, bo Celta nie postawiła wysokich wymagań.
0
Najlepsze.
Czekanie na mecz.
Najgorsze.
W drugiej połowie przysypiałem.
3
Dziś do poduszki nieco zapomniany klasyczek.
1
Cóż. Oby forma tylko rosła, bo słabowicie to wyglądało. Punkty się zgadzają, a to dzisiaj było najwaźniejsze.
0
Zostały nam dwie zmiany. Oby wystarczyły.
1
Wynik się zgadza, gra nie do końca. Teraz zobaczymy ile jest warta Barcelona bez Yamala i całego tridente. Oby Rooney pokazał, że powinien dostawać więcej minut, a punkty na koniec się zgodziły.
0
No i tridente wyautowane. Zobaczymy, co potrafią zastępcy.
0
Flick jak zwykle trochę namieszał. Wygramy to, bo ławka też przyzwoita.
0
@KibicBarcy84 Ferran pokaże, to przyjdą po niego.