2

Kto by pomyślał, że to dzisiaj będzie wcale nieźle wyglądało. Jeśli sędziowie nic od siebie już nie dołożą, to mamy 11+.

3

Jak zwykle wiedzieliśmy, że dla Flicka nic nigdy nie jest takie samo.
Na ciężki mecz tylko jeden z zeszłorocznego Tridente, ale wszystko jest przecież możliwe.

0

Dziś do poduszki.


Pamiętajcie, że poniedziałek już za dwa dni. Oby dla wszystkich szczęśliwy w przeciwieństwie do tego, o którym jest ta piosenka.

0

Przecież w podobnej sytuacji Antony nurkował i jedenastki nie było. To o co kaman.

3

Zniechęcenie dopadło nawet Viniciusa, skoro łapkami przestał machać. A Mbappe czując, co się może wydarzyć, ewakuował się za wczasu. Jak oni chcą nam odebrać mistrzostwo, to oni sami chyba nie wiedzą.

1

@Popitek12 Małpy już grają, więc kto wie.

0

Przecież on dla nich za mały jest.

1

@urbipl Moder, Milik. Dwaj panowie M.

6

@JimMorrisonFCB Tym bardziej, że Atletico w obu przypadkach było na wyciągnięcie ręki.

3

@PatrychoO CZEMU Ty jeszcze nie śpisz?

1

@Laminedependencia Idą ramię w ramię. Bez pucharów.

2

Dziś do poduszki.


Hicik połowy lat 70tych.

1

@FcPortoFan1999 Lubię grę słów.

0

@FcPortoFan1999 Zgadzam się nie zgadzać.

3

@Encore @FcPortoFan1999 Jak nie, jak tak. Faul w ataku.

3

@Safrani @Dari0G @kubix05 Mnie tu jeszcze brakuje jabłka w ręku, jedzonego przed snem.

4

@kubix05 Czytałem wszystkie trzy tomy.

13

Luka Modrić. Mógłby grać nawet dla Espaniolu po Realu i złego słowa bym na niego nie powiedział.

3

Złego diabli nie biorą. On i tak jest już ich.

17

Rooney wybitnie bał się wczoraj wchodzić w drybling, a przyspieszenia mu nie wychodziły. Yamalowi nie dorówna, ale jak wejdzie w rytm meczowy, to na pewno swoje pokaże.

2

W tym sezonie wszystko, ale to wszystko jest podporzádkowane pod Yamala. Przecież Flick musi mieć jakiś plan na grę bez niego.

7

Mój wniosek.
Wygraliśmy, bo Celta nie postawiła wysokich wymagań.

0

Najlepsze.
Czekanie na mecz.
Najgorsze.
W drugiej połowie przysypiałem.

3

Dziś do poduszki nieco zapomniany klasyczek.


1

Cóż. Oby forma tylko rosła, bo słabowicie to wyglądało. Punkty się zgadzają, a to dzisiaj było najwaźniejsze.

0

Zostały nam dwie zmiany. Oby wystarczyły.

1

Wynik się zgadza, gra nie do końca. Teraz zobaczymy ile jest warta Barcelona bez Yamala i całego tridente. Oby Rooney pokazał, że powinien dostawać więcej minut, a punkty na koniec się zgodziły.

0

No i tridente wyautowane. Zobaczymy, co potrafią zastępcy.

0

Flick jak zwykle trochę namieszał. Wygramy to, bo ławka też przyzwoita.

0

@KibicBarcy84 Ferran pokaże, to przyjdą po niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?