Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bykunn Z tym wybitnie łatwym to bym nie szarżował, zarówno Westham jak i Crystal Palace mają całkiem fajny bilans ostatnich meczów u siebie, w pojedynkach bezpośrednich z Arsenalem potrafili urywać punkty w ostatnich latach, no i dla takiego Westhamu to też jest być albo nie być o wyjście ze strefy spadkowej, tu jeszcze mogą się podziać różne rzeczy
1
@Cochise Cudeńko panie kolego
4
@marcin62 Z tym Wiedźmakiem to prawda, moje ulubione chyba to:
Aż bym se odwiedził Velen i Krzywuchowe Moczary :D
4
@Pressinho Oj tak Goticzek 3 najlepszy soundtrack ze wszystkich Goticzków
Chociaż jakby liczyć Kroniki Myrtany to tam postarali się jeszcze bardziej o muzykę moim zdaniem:
Ale to caly album trzeba posłuchać i przedewszystkim zagrać żeby poczuć klimat ^^
2
@Cochise Zdecydowanie to:
1
@dmcteam A zło należy zwalczać, dlatego trzeba wlać w siebie i pozwolić żeby wątroba zmetabolizowała i pozbyła się tego zła
1
@EzioAuditoreDF Marcelo, Luka Modrić, Casillas
1
@maroon Nie no wiadomo że nawet jakbyśmy dostali wciry to na 99% wygramy ligę, no ale mimo wszystko nastawiam się że ich upokorzymy pieczętując ten pucharek, na pewno emocje nie są tak duże jak przed innymi klasykami, ale zawsze coś
2
@maroon Nonsens, mamy szansę przypieczętować wygraną ligę gnojąc u siebie madryciaków, jak dla mnie to wystarczająca waga sportowa
7
@Pablozeusz A madrycioki 3 sezon z rzędu bez poważnego trofeum
4
@tbas Nie chodzi o kasę tylko jakieś zawieszenie mógłby dłuższe zrobić czy coś żeby pokazać kto rządzi, a tak to dalej będą ich głaskać po główce
1
@Bolton Ale to nie do mnie tak, nie do La bambowicza z over 5000 dni stażem
2
@DragonxNF Aż 10 sekund, kurde starzeję się
3
@Zoker @TR3YWAY To Wy to zmieniacie?
19
@Derean Wprowadzić zakaz jazdy z otwartą szybą i uśmiechania się
4
@messi564 Ja używam tylko tego Goata kupionego na promkach w biedrze
https://zapodaj.net/images/d6b3b296398c1.jpg
4
@Karzel Jednak? Czyli miałeś przez chwilę wątpliwości
7
@Ilka A można jak najbardziej, jeszcze jak
8
@Pedri16Future Nic dziwnego, Fede od dawna jest kojarzony z bucowatością i prowokowaniem, moim skromnym zdaniem należała się lepa w ryj niezależnie o co tam poszło xD
1
Ten kiep musiał dostać zadanie kopać w auty innego wytłumaczenia nie ma xD
0
@Kamiloza91 Zdrówka życzę
2
Komentarz usunięty
0
@MirusAmisz Ale jak to wszystkie panocku, to ta najnowsza jest aż tak zła że się jej nie liczy?
0
@sebasarna Aha no i póki nie masz drążka to rób sobie podciągnięcia australijskie do jakiegoś stołu jak masz możliwość. Też jak dostaniesz drążek i nie ćwiczyłeś wcześniej podciągania to jest szansa że nie będziesz w stanie zrobić pełnego podciągnięcia, polecam zatem zaopatrzyć się w gumy powerband w celu zregresowania obciążenia plus możesz robić negatywy czyli ekscentryczną fazę ruchu, a już całkiem po polsku to znaczy że podskakujesz najlepiej z jakiegoś podeściku/krzesła do drążka tak aby znaleźć się w górnej fazie ruchu i powoli opuszczasz się na dół
1
@Kgorecki2500 Kurde muszę nadrobić to uniwersum bo oglądałem tylko 6 klasycznych filmów
6
@TR3YWAY Jak to co, karny dla Realu Madryt
2
@sebasarna Koniecznie bo robienie samych pompek to ćwiczenie klaty, tricepsa i przodu barków, na dłuższą metę miałbyś dysproporcję w stosunku do pleców i nie dość że by to wyglądało niefajnie to pewnie jakieś bóle w odcinku piersiowym by się pojawiły. No i najlepiej oczywiście całe ciało ćwiczyć, ale jak chcesz postawić na minimalizm i ćwiczenia z własną masą to warto uwzględnić takie 4 fundamenty
- Trening push czyli pompki różne warianty, węższe szersze, z nogami na podwyższeniu, później możesz progresowac do pompek w staniu na rękach to już głównie pod przód barku
-Trening pull czyli podciąganie na drążku, także różne warianty podchwyt, nachwyt, chwyt neutralny, węższe i szersze rozstawy ramion
-brzuch czyli tutaj można rotować między plankiem, brzuszkami, podciąganiem nóg na drążku i moim ulubionym ćwiczeniem czyli V-ups
-Nogi czyli klasycznie przysiad, wykroki, przysiady bułgarskie, single leg box squat no i progresujesz aż do pistol squat
0
@sebasarna A robisz jakieś inne ćwiczenia po za pompkami?
1
@LeoMessiiBarcaPepa Absolutnie, kibicujemy Lucho i ofensywnemu futbolowi
3
@lithotripter O kurde na imprezie takie coś to już musiało zaboleć xD