3

@Bykunn Z tym wybitnie łatwym to bym nie szarżował, zarówno Westham jak i Crystal Palace mają całkiem fajny bilans ostatnich meczów u siebie, w pojedynkach bezpośrednich z Arsenalem potrafili urywać punkty w ostatnich latach, no i dla takiego Westhamu to też jest być albo nie być o wyjście ze strefy spadkowej, tu jeszcze mogą się podziać różne rzeczy

1

@Cochise Cudeńko panie kolego

4

@marcin62 Z tym Wiedźmakiem to prawda, moje ulubione chyba to:



Aż bym se odwiedził Velen i Krzywuchowe Moczary :D

4

@Pressinho Oj tak Goticzek 3 najlepszy soundtrack ze wszystkich Goticzków



Chociaż jakby liczyć Kroniki Myrtany to tam postarali się jeszcze bardziej o muzykę moim zdaniem:


Ale to caly album trzeba posłuchać i przedewszystkim zagrać żeby poczuć klimat ^^

2

@Cochise Zdecydowanie to:


1

@dmcteam A zło należy zwalczać, dlatego trzeba wlać w siebie i pozwolić żeby wątroba zmetabolizowała i pozbyła się tego zła

1

@EzioAuditoreDF Marcelo, Luka Modrić, Casillas

1

@maroon Nie no wiadomo że nawet jakbyśmy dostali wciry to na 99% wygramy ligę, no ale mimo wszystko nastawiam się że ich upokorzymy pieczętując ten pucharek, na pewno emocje nie są tak duże jak przed innymi klasykami, ale zawsze coś

2

@maroon Nonsens, mamy szansę przypieczętować wygraną ligę gnojąc u siebie madryciaków, jak dla mnie to wystarczająca waga sportowa

7

@Pablozeusz A madrycioki 3 sezon z rzędu bez poważnego trofeum

4

@tbas Nie chodzi o kasę tylko jakieś zawieszenie mógłby dłuższe zrobić czy coś żeby pokazać kto rządzi, a tak to dalej będą ich głaskać po główce

1

@Bolton Ale to nie do mnie tak, nie do La bambowicza z over 5000 dni stażem

2

@DragonxNF Aż 10 sekund, kurde starzeję się

3

@Zoker @TR3YWAY To Wy to zmieniacie?

19

@Derean Wprowadzić zakaz jazdy z otwartą szybą i uśmiechania się

4

@messi564 Ja używam tylko tego Goata kupionego na promkach w biedrze
https://zapodaj.net/images/d6b3b296398c1.jpg

4

@Karzel Jednak? Czyli miałeś przez chwilę wątpliwości

7

@Ilka A można jak najbardziej, jeszcze jak

8

@Pedri16Future Nic dziwnego, Fede od dawna jest kojarzony z bucowatością i prowokowaniem, moim skromnym zdaniem należała się lepa w ryj niezależnie o co tam poszło xD

1

Ten kiep musiał dostać zadanie kopać w auty innego wytłumaczenia nie ma xD

0

@Kamiloza91 Zdrówka życzę

2

Komentarz usunięty

0

@MirusAmisz Ale jak to wszystkie panocku, to ta najnowsza jest aż tak zła że się jej nie liczy?

0

@sebasarna Aha no i póki nie masz drążka to rób sobie podciągnięcia australijskie do jakiegoś stołu jak masz możliwość. Też jak dostaniesz drążek i nie ćwiczyłeś wcześniej podciągania to jest szansa że nie będziesz w stanie zrobić pełnego podciągnięcia, polecam zatem zaopatrzyć się w gumy powerband w celu zregresowania obciążenia plus możesz robić negatywy czyli ekscentryczną fazę ruchu, a już całkiem po polsku to znaczy że podskakujesz najlepiej z jakiegoś podeściku/krzesła do drążka tak aby znaleźć się w górnej fazie ruchu i powoli opuszczasz się na dół

1

@Kgorecki2500 Kurde muszę nadrobić to uniwersum bo oglądałem tylko 6 klasycznych filmów

6

@TR3YWAY Jak to co, karny dla Realu Madryt

2

@sebasarna Koniecznie bo robienie samych pompek to ćwiczenie klaty, tricepsa i przodu barków, na dłuższą metę miałbyś dysproporcję w stosunku do pleców i nie dość że by to wyglądało niefajnie to pewnie jakieś bóle w odcinku piersiowym by się pojawiły. No i najlepiej oczywiście całe ciało ćwiczyć, ale jak chcesz postawić na minimalizm i ćwiczenia z własną masą to warto uwzględnić takie 4 fundamenty
- Trening push czyli pompki różne warianty, węższe szersze, z nogami na podwyższeniu, później możesz progresowac do pompek w staniu na rękach to już głównie pod przód barku
-Trening pull czyli podciąganie na drążku, także różne warianty podchwyt, nachwyt, chwyt neutralny, węższe i szersze rozstawy ramion
-brzuch czyli tutaj można rotować między plankiem, brzuszkami, podciąganiem nóg na drążku i moim ulubionym ćwiczeniem czyli V-ups
-Nogi czyli klasycznie przysiad, wykroki, przysiady bułgarskie, single leg box squat no i progresujesz aż do pistol squat

0

@sebasarna A robisz jakieś inne ćwiczenia po za pompkami?

1

@LeoMessiiBarcaPepa Absolutnie, kibicujemy Lucho i ofensywnemu futbolowi

3

@lithotripter O kurde na imprezie takie coś to już musiało zaboleć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?