2

@Kgorecki2500 Szacunek dla Rymanowskiego że przejeżdżając się po niej zachował całkowity spokój i nie zaczął się śmiać :D

1

@VegetaPolska No, jak pobicie pod stadionem jest domniemane to skąd wiesz, że ta kukła to był Vinicius? Bo była czarna? Ty rasisto! Rozmawiałeś z tą kukłą? Złożyła zeznania?

0

@Kgorecki2500 Ciekawe, czy Sikroski nadal bierze łapówki z Emiratów

2

@hayek Takie to wygodne myślenie współczesnych ludzi zachodu. Wlasna kultura jaką wykształciliśmy doprowadzi do naszego upadku. Jednak te stereotypy, że Polacy wolą mieć psa niż dziecko zaczynają się sprawdzać. To ja w takim razie ludzie robili sobie dzieci w PRLu? :D

1

@Maciej_T Nie rozważają, bo nasza klasa polityczną funkcjonuje na zasadzie byle się nażreć kasy jak najbardziej to możliwe, a w razie czego będą zasoby żeby spier**lić do Ameryki Południowej. Taki mamy państwo z tektury. A kiedyś przyjdzie moment, że ci którzy będą rządzić będą zmuszeni do chociażby podnoszenia drastycznie wieku emerytalnego. I wtedy to oni stracą posady, bo ludziom się to nie spodoba. I tak spirala naszego bantustanu będzie się kręcić, a skutek będzie jak zawsze taki, że mamy ukrytą oligarchię polityczną z elit wyrosłych na okrągłym stole.

5

@hayek Tylko wtedy też wymrzemy, jako narodowość, pozostanie jedynie fikcja zwana państwem. Pobudzienie dzietności jest niemożliwe ekonomicznie bo to problem kulturowy zachodu. U nas musiałaby być jakaś rewolucja kulturowa lub gwałtowny i olbrzymi kryzys (WW3?), żeby się coś zmieniło. Podejrzewam że tak się w końcu stanie, coraz więcej podobieństw można zauważyć do upadającego Cesarstwa Rzymskiego.

2

@hayek Właśnie miałem wykład na którym popularny ekonomista przekonywał, że jedynym wyjściem z tej sytuacji jest masowa migracja do Polski ;) I tak pewnie się stanie

0

@BorzyKrzys Przeganialibyśmy Niemcy w zbieraniu truskawek pod Hamburgiem

1

@Montjuic To normalne jak się testuje szczepionkę, w dodatku teraz była olbrzymia grupa badawcza :D

1

@Vampir707 Ludzie wykupujący paywalla na tym ścieku powinni zgłosić się do specjalisty

0

@thorin Tak, masz rację - walnąłem głupotę. Jak chcemy nadrabiać ilością to będzie trzeba niestety pomyśleć o obowiązku służby.

5

@FcPortoFan1999 Dopóki w naszej polityce będą ludzie noszący koszulki z marxem, mający magnesy z mao na lodówce, czy obnoszący się z poglądami spod sierpa i młota, dopóty Polska nie wyjdzie z komuny. Taka prawda.

4

@macio_944 O, i znowu "oni". Pomyśl nad jakimś specjalistą, takie tendencje są niebezpieczne, "ich" nie ma w twoim pokoju - nie musisz się bać. Skrajnej prawicy na oczy w życiu nie widziałeś. Żyjesz w swoim świecie, ale przeraża mnie skala wyprania twojego mózgu. Odgradzanie się od wszystkiego i wszystkich to izolacjonizm, ale nie będę ci tłumaczyć czym on jest. Jestem wolnorynkowcem, a ty gadasz mi o odgradzaniu się :') Szkoda gadać.

0

@FcPortoFan1999 O, już kiedyś był taki pomysł. Wszyscy po równo. Jak to się nazywało? :D Tępić komunę, tępić.

4

@hayek Dokładnie, potrzebujemy wojska specjalistycznego typu IDF, a nie ilościowego jak kacapskie. Powiedz to naszej klasie politycznej. W tej kwestii czapka z głowy dla Bartosiaka i S&F. Szkoda że tacy ludzie nie są słuchani przez decydentów.

1

@macio_944 Myślałem że nie odważysz się już odpisać na mój komentarz w obawie przed kolejnym zmiażdżeniem, ale tym bardziej nie spodziewałem się, że odpiszesz tak ogromnym farmazonem. Naprawdę sądzisz, że młodzi faceci nie chcieli iść do wojska, bo było zbyt mało otwarte na "inność"? Może ty chciałbyś iść do wojska aby schylać się po mydło, ale wątpię aby większość młodych facetów tego chciała. Rozumiem że twoja logika to "za Tuska bym walczył, ale za Kaczyńskiego nie"? Jeśli tak, to nie napiszę tutaj co o takich sądzę. Walczy się za Polskę, nie za polityka. Nie rozumiesz koncepcji państwa narodowego.

3

@Barca1992 Polacy mają tendencje do nabierania się na coś, co przeklinali na co dzień parę lat wstecz więc ja się nawet nie zdziwię.

0

@Kgorecki2500 Jak Polska nie będzie państwem z kartonu to młodzi będą chcieli za nią walczyć, proste.

4

@RosjaninBut No i prawdopodobnie więcej czasu będzie na przygotowania do konfrontacji USA z Chinami. Skutek uboczny może być taki, że będziemy regularnie nękani przez kacapów. Dla USA rozsądna decyzja, dla nas tragiczna w szczególności przez klasę polityczną niezdolną do samodzielnego działania w sprawie bezpieczeństwa RP. Wtedy czeka nas autostrada do federalizacji UE, bo innej opcji nie będzie. Za naszą klasę polityczną ktoś musi robić brudną robotę, to się zresztą nie zmieni. Ja wolę żeby te gwarancje zapewniały USA, niż Niemcy, bo z Niemcami mamy fundamentalnie sprzeczne interesy.

0

@Pawci023x Jak padnie usdt to zobaczysz jaka pralka się zrobi na reszcie stabli. Ta, uśrednianie, piramida, hedge, najważniejsze przykazania każdego kto zbankrutował na giełdzie :D Widziałem takich historii tyle, że szkoda gadać. Ja zacząłem się interesować giełdą od krypto i do krypto nigdy nie wrócę, bo to syf bez płynności, nie ma sensu się tym zajmować bo to nie jest prawdziwa giełda. Powiedz ludziom trzymającym niegdyś Lunę że można na krypto zarobić. Pamiętam jak w rankingach była w top3 najlepszych krypto z szansą na wzrosty typu eth. Padła.

2

@JimMorrisonFCB Przecież jeszcze chwilę temu szmatławce rozpisywały się o tym, że Mentzen jest atrakcją tego sejmu przez swoje pierwsze wystąpienie :D

0

@Pawci023x Zwykły zjadacz chleba właśnie kupi za 60000, a sprzeda za 20000 albo mu konto wcześniej wyzeruje bo gra na lewarze. Jest multum lepszych inwestycji dla "zwykłego Kowalskiego" które są bezpieczne i mają pokrycie w pieniądzach, a nie USDT które pewnego dnia pęknie i zacznie się zabawa. Krypto może dać szybko spory plus, ale równie szybko wyzeruje Ci konto, na tym polega duża zmienność, niska płynność i inne czynniki sprawiające, że krypto jest na granicy hazardu. Już lepiej grać na wzrosty naszej gospodarki niż krypto :D

2

@jacobFCB Mistrzu, sprawdź sobie filmiki Sośnierza o głosowaniach "na oko" w Parlamencie Europejskich, tam to dopiero jest patologia. U nas jeszcze jest jakiś proces legislacyjny, jak ktoś krzyknie "sprzeciw" to jest to respektowane.

3

@FCB24 Ale też ciężko winić ich za swoją śmierć, wina jest po stronie zabójcy. Syreny wyły aby upamiętnić śmierć w trakcie służby. Błędy prawdopodobnie były ale to nie zmienia faktu że zostali zamordowani. Jako Naród mamy długa historię gloryfikowania porażek i błędów - tego nie zmienisz.

0

@Pawci023x Ludzie kupowali za 60 000, entuzjazm jaki pompujecie (bitcoinowcy) to klasyczne FOMO, poucina.

21

@macio_944 Ale jacy "wy"? Ja codziennie na La Rambli robię wysrywy w styli "lewica będzie wniebowzięta" itd.? Prezentujesz klasyczny syndrom oblężonej twierdzy, w którym są mityczni "oni".Ja jestem prawicowcem klasycznym i zdecydowanie nie popieram zachowań z posta którego wstawiłeś, ale nie pasuje to do twojej polaryzacyjnej narracji więc tego nawet nie rozpatrujesz. Zejdź z tej politycznej narracji i rozpatruj ludzi jak ludzi, a nie jako prawaków i swoich.

35

@macio_944 Ale masz ból d*py o wszelką prawicę, weź zluzuj trochę bo ci żyłka kiedyś pęknie. Dla mnie to idiotyzm dopatrywać się po trailerze jakichś poprawności politycznych, zresztą Rockstar robi większość gangsterów w grze czarnoskórych, co widać też po trailerze. Utożsamiam się z klasyczną prawicą i twoje wciskanie wszędzie takich tekstów jest żałosne. Większość twoich postów tutaj to jakiś wys*yw o prawicy, jakby to była jakaś łatka naklejana na człowieka. Polityka wyprała ci mózg.

2

@Krystian1588 A widziałeś Banota wchodzącego na Montparnasse bez zabezpieczeń? :D

8

@marcin62 Tymczasem całą seria Tomb Raider uwielbiana w szczególności przez facetów :D Kretyńskie komentarze, przecież robienie z murzynów gangusów niektórzy by nazwali rasizmem, nie wiem czego się ludzie doszukują w tym trailerze.

7

@hayek Samochodów by nie było ;D

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?