0

@TheNekro94 Wiesz czemu jest pisiorem? Bo przeprowadził wywiad z pr***dentem Dudą. Jak tak mógł! Skandal!

0

@Ojciec5tkidzieci "+" w LGBTQIA+ jest właśnie dla takich ludzi

1

@ToWinaSedziego No kur*a, średniowieczne, ciemnogród. W progresywnej Polsce kazirodztwa nie będzie trzeba się wstydzić!

7

@Comentateiro Jadą o 6 rano autobusem. Gdzie? Nigdy nie wiadomo...

0

@Lucyfffer Mirosław top

6

@Bobo25 Prawda jest tylko jedna, a to że w naszym subiektywnym odczuciu my jesteśmy jej najbliżej to chluba a nie wstyd.

1

@Kgorecki2500 Czy zostaną aresztowani? Nie wiem, ale się domyślam.

11

Najlepsze jest to, że oburzeni kondolencjami Dudy są ludzie, którzy krzyczeli że PiS skłócił nas z całym światem i każdym wokół nie uprawiając dyplomacji. Wiecie co to jest dyplomacja? To, że Nixon poleciał w 1972 roku do ChRL i spotkał się z Mao Zedongiem. Żyjcie dalej w świecie wartości to ktoś szybko wam je rozjedzie.

0

@T^L Poczekaj, trochę czasu minie i to się zmieni. A dobrze jakby Irańczycy nas nadal dobrze postrzegali. My się jako kraj nie wypowiadamy o wojnach na Bliskim Wschodzie bo jesteśmy za mali na to, a o zwykłej elementarnej dyplomacji. Ale tak, Iran przed rewolucją islamską był zupełnie inny, do władzy doszli radykałowie religijni. Ja po prostu nie odbieram słów prezydenta negatywnie, że niby dopasowuje cudzą historię do swojej narracji. Fakt jest taki że w XX wieku były 3 takie tragedie. Katastrofa z prezydentem Macedonii, Katastrofa smoleńska i właśnie Iran wczoraj. Mam wrażenie że niektórzy celowo umniejszają wagę dyplomatyczną i historyczną katastrofy smoleńskiej. Tam zginęła nasza elita polityczna, czy popierana czy nie - inny temat. Dla mnie kondolencje ze wspomnieniem o tym, że również mamy w historii najnowszej katastrofę z prezydentem i tym bardziej wyrazy szacunku bo wiemy jak to jest, to nic innego jak poprawna dyplomacja. Ale widzę że niektórzy tutaj krytykują prezydenta ot tak, bo to Duda.

3

@Kgorecki2500 I jaki wylew krytyki nagle... Ludzie, wiecie czym jest dyplomacja? Niegdyś mieliśmy bardzo dobre stosunki z Iranem, najlepsze wśród państw muzułmańskich. Nikt nie porównał Raisiego do Lecha Kaczyńskiego, tylko wspomniał o tym, że również mieliśmy katastrofę maszyny latającej więc wiemy jaki ból to niesie dla społeczeństwa. Chryste. Byle się do*ebać. Na tym polega poważna dyplomacja, przynajmniej próbują zmyć obraz Polski jako państwa bananowego.

2

@FcPortoFan1999 Na tym że jak powiesz do faceta przebranego za kobietę wychodzącego z damskiej toalety że jest je*nięty to pójdziesz do więzienia

1

@FabianekMrozek https://www.reddit.com/media?url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2F14qhic6hnojb1.jpg
To była nędzna sytuacja kadrowa, teraz to my mamy pierwszy skład z europejskiego TOP5, gorzej z ławką.

2

@MessiForeverTheBest Podobnie jak niemiecki "Triumf Woli". Nikt nie widział, ale każdy ma wyrobione zdanie na jego temat i nie zawsze musi być ono sprzeczne z rzeczywistością.

0

@Kgorecki2500 To jak to było, H****r nie wiedział o Holo***ście? Donald T. spędzający parę godzin dziennie na pisaniu tweetów o PiSie przypadkowo przeoczył.

0

@Tasde No, 2039 jest za 15 lat. Ale co tam, lekka obsuwa. Gdyby mieli zaczynać projekt dopiero teraz, to dalej absurdalny czas. A znając życie to w 2039 będzie ta sama dyskusja. Przesuwanie każdego projektu o kilka lat "bo były zbyt optymistyczne plany"? Elektrownia w 2039 to katastrofa dla naszej energetyki.

1

@Sinirsey Spokojnie, ja należę do tych co zawsze ważyli za mało :D

0

@Tasde Wiesz ile lat się buduje elektrownię jądrową na świecie? Albo hub lotniczy? Rozumiem, że przesuwanie terminów finalnie prawie podwajając czas budowy to normalne działanie? Tą elektrownię miał budować Pan Andrzejek z Włocławka, czy zagraniczne firmy które robią to za granicą? My jako Polska jesteśmy w takiej rzeczywistości, że ta sama firma będzie u nas budować dwa razy dłużej niż gdzieś indziej. Może powietrze inne... Jak ktoś myśli że pozwolenie na budowę w Polsce to mało, to nic nie wie o dużych inwestycjach.

0

Kupowaliście koszulkę Argentyny 2024? Dobrze leży? Jest jakaś różnica między zwykłą, a tą authentic?

1

@Rl9k1nG Przecież go rozwalą te informacje medialne, trzymajcie go bo nie wytrzyma

5

@tristan87 Raczej z trzema pizzami

0

@Faro Zostać na ławce do podawania wody, czy jako chłopak od podawania piłek? Xavi ma zasługi we wprowadzeniu Yamala, Cubarsiego i Fermina, ale z Roque zrobił cyrk.

0

Nawet jak ma to być Marquez to jestem za. Mimo teoretycznego sukcesu w LM (powyżej oczekiwań) możliwości były dużo większe, nie mówiąc o stylu który pozostawiał wiele do życzenia. Potrzebny jest kubeł zimnej wody dla kadry, bo widać po wypowiedziach piłkarzy że mentalnie szorują po dnie od meczu z PSG i El Clasico.

0

@Borneo Rozgryzłeś nas, jesteśmy ruskimi agentami. Pojąłeś wszelką wiedzę Borneo, jesteś gotów aby wejść do wyższego kręgu wtajemniczenia. Odezwiemy się do Ciebie.

0

@Commandement Chłopie jaki skowyt XD Dla mnie szczucie jednych i drugich to robienie z ludzi idiotów, a argumentacja typu "oni tak robili, więc my też możemy" to jak naplucie ludziom w twarz.

4

@Borneo Kolejny... Chłopaki nie mam dzisiaj tyle czasu żeby czytać i się śmiać z tych emanacji intelektu.

5

@Tasde O - pojawił się! Oni istnieją, silni razem! :D

6

@Comentateiro https://ourworldindata.org/economic-inequality-by-gender Polecam trochę poczytać, douczyć się. Nierówności płci maleją z biegiem czasu, niezależnie czy rządzi lewica, czy prawica. I polityka rządu niczego w tej kwestii nie zmieni. Ale to trzeba trochę pomyśleć.

3

@jacobFCB A tragizmu to nabiera jak sobie ktoś przypomni, że to PiS wysyłał tony sprzętu wojskowego na Ukrainę

3

@Marcelinho99 Nie, nie jest dobrze. Tam samo nie jest dobrze jak wygrywa druga partia i robi dosłownie to samo tylko w kierunku drugiej strony.

32


Do wyborców KO - jak się czujecie z tym, że partia na którą głosowaliście ma was za totalnych idiotów? Ja nie wiem czy się z tego śmiać, czy wam współczuć.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?