Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Girona pokazuje jak powinno sie grac prosta i skuteczna pilke bez usypiania rywala powolnym rozgrywaniem.
0
@Kamiloza91 jak to na emeryturze chyba nie sadziles ze on bd gral tak jak w City
8
Nie ma co sie oszukiwac Girona w obecmy stanie jest lepsza. To pokazuje ze nie trzeba wydawac milionów by stworzyć dobra druzyne.
0
Autostrada dla Girony
0
Zamiast milion podan do najbliższego moze warto isc w strone Girony w kontakty z pila i bramka
0
Lewy w tym meczu to chyba przebieglz 1km tylko sie przygląda
0
Lewy do bazy na szybko
0
Trzeba sprzedaz lub wymienić Raphinhe na Felixa
0
Lewy boze co ty robisz
8
Kounde jest ostatnio jakis zaspany moze warto dac Christiansena na przebudzenie Kounde
1
Ale dramatyczna obrona Napoli
3
Kounde wyglada wczoraj bardzo slabo czasem mialem wrazenie ze myslami jest w domu
1
Raphinha i Felix dzis dno totalne
1
Liga europy czeka niestety gramy dno
0
Z tak wolnym atakiem to sie bramki nie strzeli.
1
Jak beda tak wiedzieli jak z Szachtarem to bedzie kolejna kompromitacja.
0
@AlphaNumeric zwłaszcza w obronie
0
Fizycznie Polacy mega odstają. W dodatku obrona tragiczna
0
Z tak cienka gra,jesteśmy co najwyżej w stanie grac jak rowny z równym z aan marino, Giblartalem i Wypami owczymi
0
@kanver_ raczej nie
0
Techniczne jesteśmy na poziomie wysp owczych albo san marino. Wszystkie pilki odbijają sie od nich.
1
Yamal szybka brameczka BRAWO !
1
Balde jak wszedł wszytkie pilki do tylu co za zjazd
0
Lewy klasyka przyjecie na poziomie ekstraklasy.
0
Jesli Lewy ma wyjsc w pierwszej 11stce to niech wreszcie troche powalczy bo ostatnio tylko spaceruje.
2
@DonAndresFCB Tylko ze Barcelonie z powodu dlugow z automatu daja 50 % mniej bo przewaznie w 99% sie zgadzaja.
0
Mam wrazenie ze Balde po prostu czesto zamiast wjezdzac w pole karne na pelnej szybkosci to czesto sie boi straty i woli podac do najblizszego.
1
@pomi11 Trzeba tez podkreslic ze Lewy ma czesto olbrzymie problemy z dobrym przyjeciem pilki gdzie wlasnie ten aspekt zapewne zabral mu kilka goli.
0
On we wszystkich wierzy i efekty sa jakie sa
0
@VanBarca Krytyka Lewego jest w pelni zasluzona facet zarabia 10 mln euro a nawet nie potrafi powalczyc w meczu tylko chodzi bez zadnej walki.