1

Girona pokazuje jak powinno sie grac prosta i skuteczna pilke bez usypiania rywala powolnym rozgrywaniem.

0

@Kamiloza91 jak to na emeryturze chyba nie sadziles ze on bd gral tak jak w City

8

Nie ma co sie oszukiwac Girona w obecmy stanie jest lepsza. To pokazuje ze nie trzeba wydawac milionów by stworzyć dobra druzyne.

0

Autostrada dla Girony

0

Zamiast milion podan do najbliższego moze warto isc w strone Girony w kontakty z pila i bramka

0

Lewy w tym meczu to chyba przebieglz 1km tylko sie przygląda

0

Lewy do bazy na szybko

0

Trzeba sprzedaz lub wymienić Raphinhe na Felixa

0

Lewy boze co ty robisz

8

Kounde jest ostatnio jakis zaspany moze warto dac Christiansena na przebudzenie Kounde

1

Ale dramatyczna obrona Napoli

3

Kounde wyglada wczoraj bardzo slabo czasem mialem wrazenie ze myslami jest w domu

1

Raphinha i Felix dzis dno totalne

1

Liga europy czeka niestety gramy dno

0

Z tak wolnym atakiem to sie bramki nie strzeli.

1

Jak beda tak wiedzieli jak z Szachtarem to bedzie kolejna kompromitacja.

0

@AlphaNumeric zwłaszcza w obronie

0

Fizycznie Polacy mega odstają. W dodatku obrona tragiczna

0

Z tak cienka gra,jesteśmy co najwyżej w stanie grac jak rowny z równym z aan marino, Giblartalem i Wypami owczymi

0

@kanver_ raczej nie

0

Techniczne jesteśmy na poziomie wysp owczych albo san marino. Wszystkie pilki odbijają sie od nich.

1

Yamal szybka brameczka BRAWO !

1

Balde jak wszedł wszytkie pilki do tylu co za zjazd

0

Lewy klasyka przyjecie na poziomie ekstraklasy.

0

Jesli Lewy ma wyjsc w pierwszej 11stce to niech wreszcie troche powalczy bo ostatnio tylko spaceruje.

2

@DonAndresFCB Tylko ze Barcelonie z powodu dlugow z automatu daja 50 % mniej bo przewaznie w 99% sie zgadzaja.

0

Mam wrazenie ze Balde po prostu czesto zamiast wjezdzac w pole karne na pelnej szybkosci to czesto sie boi straty i woli podac do najblizszego.

1

@pomi11 Trzeba tez podkreslic ze Lewy ma czesto olbrzymie problemy z dobrym przyjeciem pilki gdzie wlasnie ten aspekt zapewne zabral mu kilka goli.

0

On we wszystkich wierzy i efekty sa jakie sa

0

@VanBarca Krytyka Lewego jest w pelni zasluzona facet zarabia 10 mln euro a nawet nie potrafi powalczyc w meczu tylko chodzi bez zadnej walki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?