0

@Mroziu Nawet Kessi odszedl za pol darmo a taki placek jak Lodi za 20 xD

3

Widac ze facet zyje jakimis wymyslonymi marzeniami. Nawet jakby mial ostatnie miejsc to by mowil ze dobrez graja tylko maja pecha.

0

Mlodzi chociaz w dziadka pograja na treningu bo mecz obejrza na lawce

0

Dostanie normalnego rywala to zapewne odpadnie. Xavi moze spac spokojnie jedynie zastrzyk finansow moze go zwolnic a to raczej nierealne patrza na to ze jestesmy bankrutami.

1

Jesli ktos od poczatku gra dno a dostaje caly czas szanse to niech sie nie dziwi ze nie ma wynikow. Niech Xavi ma jaja i posadzi tych co nie maja formy na lawce a da mlodych na przetarcie bo przeciez gorzej byc nie moze.

1

Niech splaca wreszcie te dlugi a nie znowu kupia jakis szrot

0

Jesli ma to byc na splate dlugow to zdecydowanie tak. Jesli ma to byc w jakims stopniu przeznaczone na nowych pilkarzy dla Xaviego to zdecydowanie nie. Facet kupuje na potege plackow o mizernej jakosci sportowej czesto juz by odcinac kupony.

0

@barteksuchy85 Patrzac po jego dosrodkowaniach ktore w 99% koncza sie na pierwszym obroncy ba ostatnio nawet lezacym no to nie ma co sie dziwic ze chlopak juz podaje do tylu bo wie ze nic z tego nie bedzie.

2

Mniej wyciągania wnioskow a wiecej pracy na treningach

1

Jesli piłkarz kazdy mecz gra gowno to moze warto dac kogos mlodego glodnego gry?

5

Piękna asysta kounde

0

Po przerwie trzeba zmienic tego cienkiego Balde co nie potrafi dośrodkowac i podac w pole karne nawet jak na czyste pole. I koniecznie zmienic Ferrana i Roberto

1

Trzeba rozwiązać ta obrone bo oni wygadaja jak zbieranina z orlika

3

Haha najlepiej w ogole niech sie nie dotykaja...

0

Po co oni podaja do Balde jak on podawać nie potrafi

0

Jakby Real przycisnął to nie byłoby co zbierac po pierwszej polowie. Ale po co maja to robic jak Barca w ataku to dno dna

0

To teraz pewnie bd klepac do nikogo a Real klasycznie wyczeka na wylew

0

Na ta nasza cienka obrone wystarcza dwa podania

0

Na spokojnie 0 5 w pierwszej polowie

3

Balde nawet nie potrafi dośrodkowac jak obronca lezy.

0

Trybuny za Realem

2

Czyli Roberto jednym meczem wygryzł Fermina na dobre. Trzeba tylko czekac na przedluzenie kontaktu z nasza gwiazda.

3

Nike ma najbrzydsze te koszulki taka jest brutalna prawda

5

Patrzac na nasze ostatnie mecze to nasze dna to obsrane gacie przed kazdym dodatkowo mental przegrywow.

4

Nowa druzyna w ktorej 90 % pilkarzy to ta sama paka co rok i dwa lata temu. Nie widac przy tym zadnych schematow w ogole mam wrazenie ze oni graja tylko w dziadka na treningach

0

Jak ten lysy cienias wejdzie to nie mam pytan

0

Facet wstan i wstydu oszczędź

0

Xavi musi wystawić młodzież bo te stare przepalone gwiazdy graja koszmar.

0

I po Raphini bo musi grac full sklad

1

Osasuna by przycisnela i na luzie nasze gwiazdeczki beda obsrane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?