Litman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Domin7777 mecz orlikowy
0
Zawodnicy wysp jutro ida do roboty na rano a duzej różnicy w umiejętnościach nie widac wrecz sa nawet podobne
0
@ranger3120 Roberto to powinien co najwyzej grac w domu w fife
5
Bardzo symaptyczny zawodnik wart poszanowania pilkarz
13
W ostatnich meczach to bardziej delfin niz rekin
0
"Przede wszystkim prosi nas, abyśmy nie tracili piłek" Czyli juz wiadomo czemu sie boja zagrac do przodu bo o wiele latwiej stracic tak pilke niz podac do najblizszego i nabijac podania.
14
Morawiecki i Tusk merytoryka na poziomie zerowym
0
Tusk i Morawiecki to tylko potrafia szczuc sie na siebie a i tak po wyborach wodeczke pod stolem bedzie sie pilo
0
Ferran po sezonie aut z niego nic juz niebd
0
W tym sezonie te cienki zespoły na papierze nas jada ladnie zaraz bd po lidze
0
W czym ferran przeskadzal? Haha
0
Strzały wszystkie w bramkarza.
0
90 % podan na czas chyba.
5
Ferran co za mizeria
0
Roberto chyba by podawać do tylu
0
Wczesniej męczyliamy sie żeby strzelić bramke vs autobus teraz to oni nas niszczą kontrami. Raczej po lidze
1
Tak sie gra a nie podaje do tylu
1
Teraz na kazdym meczu Barcelony bd lac wode na murawe jakby padalo caly dzien?
0
Fatalni w tej obronie w tym sezonie jestesmy
1
Nie sadzilem ze doczekam barcelone i jej obrone czestochowy od 45 min z Porto.
1
Gavi nie ma mozgu dramat.
1
Jesli my tak cienko gramy z Porto to co mowic o czołówce. Barca przy takiej rozpaczliwe obronie to zaraz bramke straci
0
Niech zamkną mecz a nie cuduja obrona czestochowy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zostalo prawie 20 min a oni graja na czas wstyd.
0
Porto zaraz bramka romeu dramat do zmiany
3
Mam nadzieje ze wreszcie cos w ataku pokaze Gundogan bo na ta chwile wyglada mizernie.
0
@Dzieniu Na ta chwile gundogan to z 30 % pilkarza ktory byl w City
1
Oby pensja byla odpowiednia dla tak mlodego grajka bo juz nie jednemu hajs uderzyl do glowy
8
Czy bylo milion czy tam dwa i czy bedzie nawet 3 to za PO nic sie nie zmieni jak kradli tak beda krasc i wodke pic pod stole i smiac sie kolejny raz z polaczkow ktorzy mysla ze cos sie zmieni tym razem