1

@Domin7777 mecz orlikowy

0

Zawodnicy wysp jutro ida do roboty na rano a duzej różnicy w umiejętnościach nie widac wrecz sa nawet podobne

0

@ranger3120 Roberto to powinien co najwyzej grac w domu w fife

5

Bardzo symaptyczny zawodnik wart poszanowania pilkarz

13

W ostatnich meczach to bardziej delfin niz rekin

0

"Przede wszystkim prosi nas, abyśmy nie tracili piłek" Czyli juz wiadomo czemu sie boja zagrac do przodu bo o wiele latwiej stracic tak pilke niz podac do najblizszego i nabijac podania.

14

Morawiecki i Tusk merytoryka na poziomie zerowym

0

Tusk i Morawiecki to tylko potrafia szczuc sie na siebie a i tak po wyborach wodeczke pod stolem bedzie sie pilo

0

Ferran po sezonie aut z niego nic juz niebd

0

W tym sezonie te cienki zespoły na papierze nas jada ladnie zaraz bd po lidze

0

W czym ferran przeskadzal? Haha

0

Strzały wszystkie w bramkarza.

0

90 % podan na czas chyba.

5

Ferran co za mizeria

0

Roberto chyba by podawać do tylu

0

Wczesniej męczyliamy sie żeby strzelić bramke vs autobus teraz to oni nas niszczą kontrami. Raczej po lidze

1

Tak sie gra a nie podaje do tylu

1

Teraz na kazdym meczu Barcelony bd lac wode na murawe jakby padalo caly dzien?

0

Fatalni w tej obronie w tym sezonie jestesmy

1

Nie sadzilem ze doczekam barcelone i jej obrone czestochowy od 45 min z Porto.

1

Gavi nie ma mozgu dramat.

1

Jesli my tak cienko gramy z Porto to co mowic o czołówce. Barca przy takiej rozpaczliwe obronie to zaraz bramke straci

0

Niech zamkną mecz a nie cuduja obrona czestochowy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zostalo prawie 20 min a oni graja na czas wstyd.

0

Porto zaraz bramka romeu dramat do zmiany

3

Mam nadzieje ze wreszcie cos w ataku pokaze Gundogan bo na ta chwile wyglada mizernie.

0

@Dzieniu Na ta chwile gundogan to z 30 % pilkarza ktory byl w City

1

Oby pensja byla odpowiednia dla tak mlodego grajka bo juz nie jednemu hajs uderzyl do glowy

8

Czy bylo milion czy tam dwa i czy bedzie nawet 3 to za PO nic sie nie zmieni jak kradli tak beda krasc i wodke pic pod stole i smiac sie kolejny raz z polaczkow ktorzy mysla ze cos sie zmieni tym razem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?