0

@lenkas Tylko ze Felix ma ogromny kontrakt ktory jest wart tyle co fatiego,garcii i abde plus nie zdziwie sie jak bedizemu musieli zaplacic za wypozyczenie bo Atletico za sama pensje go nie odda jak bylo to z Chelsea

4

Pozbywamy sie Fatiego,Abde zapewne Garcii zeby wypożyczyć cienkiego felixa z pensja ich wszystkich plus pewnie cos zapłacimy za wypożyczenie bo Atletico potrafi nas jechac jak januszy

0

Nawet nie potrafimy wynegocjowac 100% pensji gdy pilkarz jest mlody i nie ma kosmicznego kontraktu.

0

@koziar Po prostu Barcelona jest bankrutem i tylko kreatywna ksiegowsc trzyma ten klub o ile nie je..nie to za chwile.

1

@mcsarna Nikt o zdrowych zmyslach nie sadzi ze Fati tam bedzie pierwszoplanowa postacia? Brighton wzieli go sobie na uzupelnienie skladu a takto beda promowac swoich pilkarzy by ich potem sprezdaz z zyskiem

1

Odszedl Alba, Busquets, Lenglet, Dembele Kessi, Umtiti, Dest, Fati zaraz odejdzie Garcia i Abde i nadal nasza kondycja finansowa wyglada tragicznie bo nawet nie jestesmy w stanie nikogo wypozyczyc.

0

Odszedl Alba, Busquets, Lenglet, Dembele Kessi, Umtiti, Dest, Fati zaraz odejdzie Garcia i Abde a my nadal nie mozemy wypozyczyc Cancelo ? To tylko swiadczy ze jestesmy w tragicznej sytuacji finansowej a za chwile bedziemy w kadrowej bo kto ma tam grac w ataku ? Ferran Lewy i Raphinha czy moze mlody Yamal ? Moze warto wreszcie powiedziec dosc bo moze to sie skonczyc tragicznie. Niestety musimy sie wreszcie pogoodzic ze Barcelona bedzie wracala latami do punktu wyjscia.

0

@JarekS Dlatego warto stawiac na młodzież bo kupowac i sprzedawac to Barcelona nie potrafi od lat

0

Ciekawe ile Barcelona doplacila

10

Za rok widzimy sie z powrotem z telenowela i tak do konca kontraktu

1

@Kicajacy Atak nie jest potrzebny musi byc miejsce na 6 pomocnikow ktos musi zaklepywac rywala na smierc

0

Czyli Xavi podjal decyzje ze bedziemy grali 6 pomocnikami z Lewym na szpicy. Na ogorasow moze to zadziala ale na wyzszym poziomie mozna zapomniec

2

@Danqoo To jak ma problemy finansowe to sie na rynku tranferowym nie dziala az w takiej skali. Bo to jest dosc niebezpieczna gra. Najpierw trzeba wyjsc na prosta a dopiero wtedy robic odpowiednie transfery po nam kolejne drzwignie na kupowanie drogo a pozniej sprezdawanie badz oddawanie za grosze

0

Tego Kramera chyba wzieli z jakies 3 ligi?

0

Te polskie drużyny tak sa slamazarne ze niedługo nd samobuje walic. Chyba juz z 5 bramka taka stracona

1

Gerard Romero: Atlético oczekuje od Barcelony 8 milionów euro za wypożyczenie João Felixa i opłacania całej pensji Portugalczyka., Jestem pewny ze oni na to pojda Atletico co jak co potrafi kosmiczne dymac Barcelone i tym razem bedzie tak samo

0

Jedrzejczyk w pierwszym skladzie Legi takze mozna smialo dawac ze goscie strzela. Facet juz po prostu nie dojezdza w lidze a co mowic w europejskich pucharach. Jest strasznie wolny elektryczny i dosc surowy technicznie.

0

@MarcepanowyKsiaze Tylko ze on powoluje Grosika teraz gdy jest totalnie bez formy. Krychowiak pojechal do arabi by dorobic do emerytury nie warto tracic czasu na takich pilkarzy na ktorych przyszlosci nie zbudujesz.

1

@Kidd Lenglet zagral w miare dobry sezon a nie mozna go sprzedac tylko wypozyczyc za czesc pensji

0

@AduŚ07 Stac ich nawet zeby i 200 % pokryc ale kazdy wie ze Barcelona daje wszystko by tylko zejsc nawet z polowy pensji.

0

I za rok kolejny znowu te same problemy bo zapewne w ten Aston villi bedzie grzal lawe

0

Wypożyczenie Fatiego za część pensji i w dodatku do takiej ligi przeciez go tam polamia o tyle bd z jego kariery

1

Zwolinski o wiele lepszy niz ten cienki Piasecki dla mnie trener przegral ten mecz z braku jaj

0

Raków przegrywa w dwumeczu 2 0 i do kontry biegnie z pilka tylko napastnik zenada.

0

Czyli trener boi sie dac dwoch napastników nieźle

0

Oni wrzucają na tego Piaseckiego jak kadrowicze na Lewego

0

Rakow sam sie uśpił

0

Ale prymitywny ten pomysl ofensywny rakowa jak z jakies 2 ligi

2

Tak sie zastanawiam kto ma w tym Rakowie ciagnac ofensywę w meczu. Ich sila ofensywna jest strasznie mizerna

2

@kielon93 Magia kolesiostwa zamiast zaoszczedzic i postawic na wychowankow to kupuje emerytow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?