O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3304
  • Liczba komentarzy 474
  • Polecenia 1167

Komentarze

0

Stara prawda: tylko konkurencja zapewnia rozwój, w każdej dziedzinie, każdym zawodzie. Marc za pewnie czuł się przez kilka. Teraz ma być tylko lepiej. Marc na mecze La Ligi, a Inaki na LM i Puchar Króla.

2

Nie rozumiem negatywnych opinii na temat działania dyrektorów klubu. Czy Ci komentujący uważają interes piłkarzy jest ważniejszy niż klubu? Owszem nie jest elegancko jak działacze proszą piłkarzy o obniżenie pensji czy należności ale oni działają dla interesu klubu, nie dla siebie. Poza tym to poprzedni zarząd zas...ał a teraz oni musza sprzątać po nich. Zamiast chwalić ich to tutaj ganiają ich działanie. To wam zależy na tym, żeby klub zbankrutował?

0

Dobrze, że Xavi zmienił Koemana, który nie miał większych sukcesów w klubowej piłce. Dla mnie Koeman miał jedyne zasługi w promowaniu młodych jak Pedri, Gavi, Nico a warsztaty trenerskie ma o wiele uboższe od Valverdera. Barcelona rok temu miała kiepskie finansy, który poprawił się w ciągu roku i stad kasa na nowych zawodników. Laporta na razie lepiej prowadzi niż ten sabożysta Bartomeo.

3

Uwielbiam Laportę, notabene mojego rocznika, który jest najlepszy w historii Barcelony jeśli chodzi o spektakularne zwycięstwa nad białymi, nie ważne gdzie. Właśnie dzięki tym niezapomnianym laniom białych powstało pojęcie o "stadionie trenigowym Barcy". Czekam z niecierpliwością na El Clasico teraz i w sezonie. VeB.

0

Czy jeszcze parę miesięcy temu ktoś myślał, że nie będzie Mbappe w Realu a w Barcy będzie Robert Lewandowski? Ten ktoś by wygrał fortunę u buków gdyby stawił na taki zakład. Przed chwila przeglądałem stronę białych, ale tam ból , wielki ból doo..py! Zakładam, że w znakomitej części piszących tam czy tu komentarze to Polacy lub tak jak ja przy najmniej czujący Polakami to dla mnie, mimo tyle lat zamieszkania w Polsce, nie tyle dziwne co nie zrozumiałe. Polacy powinni być dumni z faktu, że pierwszy Polak będzie grać w barwach Barcelony, jednego z 3 najbardziej znanych klubów na świecie, obok MU czy Realu bez względu na sympatie. Bayern to jednak nie ten poziom popularności i prestiżu niż te 3 w/w. kluby, przy najmniej tak pojmuję. Więc pozostaje mi tylko trzymać kciuki, aby Roberto się udało. Brawo Robert, brawo Laporta i Barcelona.

Zobacz wszystkie

48

Zawsze uważałem, że Messi obok Busiego jest super inteligentny i ma super charakter. On jest świadomy swojej wielkości, wagi swoich słów czy poczynania ale używa ich tylko kiedy uważa za potrzebne dla dobra drużyny. Nie pokazuje jaki on jest ważny jak większość gwiazd typu CR, po prostu dla niego najważniejsze jest dobro i dobra atmosfera drużyny. Zauważyliście jak on reagował na gole Suareza i innych w meczu z Real'em? Autentycznie cieszył się z powodzenia swoich kolegów i drużyny, Barcelony. On pamięta swoje początki w pierwszej drużynie i teraz odpłaca tym samym nowym kolegom, zachęcając ich do wykazania się. Na prawdę tylko pomodlić, żeby Messi został u nas na zawsze.

38

Jeżeli rzeczywiście była taka sytuacja to moje wnioski są następujące:
1- Pique jest nie tylko świetnym biznesmenem ale także jednym z największych cules, któremu dobro klubu Barcelony jest nie mniej ważne jak jego własny biznes.
2- Po raz kolejny okazuje się, że największym nieszczęściem Barcelony było zatrudnienie Bartomeu na stanowisku prezydenta. On był najgorszym prezydentem w historii, dużo gorszym niż Gaspart.
3- Póki Pique będzie prowadził biznes to nadzieja, że Barcelona jako klub nie stoczy się na dno bo Pique by na to nie pozwolił.
4- W interesie Barcelony trzeba by pozwolić, żeby Pique jak najszybciej brał udział w zarządzaniu klubu.

37

Vidal nie na sprzedaż pod żadnym pozorem. Jest niezbędny wręcz pożądany w tego typu meczach, np. z Atletico czy Interem na wyjeździe. Dla mnie to najlepszy zmiennik kiedy potrzeba więcej siły fizycznej i mentalnej, czego jest w niedoborze w grze Barcelony.

29

Trzeba być wielkim debilem, żeby wygonić Messiego z Barcelony. Takich debili na tej stronie jest niemało. Cały świat czeka na Messiego bo wie jaką potężną siłę On posiada: technika, siła mentalna, umysł, inteligencja boiskowa i największa wartość marketingowa w piłce obecnie. W momencie Jego odejścia z Barcelony, nieważne czy kończy karierę czy do innego klubu to Barcelona i świat football'u straci najwięcej bo Messi to Barcelona i Barcelona to Messi. Sami najwięksi trenerzy jak Guardiola i Mourinho już o powiedzieli o tej symbiozie. Oni też nie chcą, żeby Messi grał gdzie indziej poza Barceloną. A, że na tej stronie są jeszcze tacy idioci co sprzedają Messiego to czego oni mogliby nie sprzedać? Własnych rodziców dla zaspokojenia swoich frustracji?

28

Mnie się podoba postawa Pique'a. Mimo słabej formy całej drużyny on nie traci trzeźwości umysłu w sytuacji dającej nam karny, dzięki jego uwagom do arbitra. Nie było spalonego w ogóle bo Vidal był daleko poza akcją, tak trzeba zinterpretować przepisy o spalonym. Jeżeli dla kogoś jest niesmaczny ten karny to ten ktoś jest albo kibicem prześcieradeł albo trollem, nie ma innego wytłumaczenia.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?