O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3921
  • Liczba komentarzy 550
  • Polecenia 1384

Komentarze

0

Jak podają AS czy MARCA to tylko i wyłącznie ploty mające na celu destabilizację Barcelony. Nie ma czym się podniecać.

0

Czuję, że Atleti sprzeda go do PL za jakieś 30-40 mln. i koniec tematu. Barca może go wypożyczyć ale nie musi. Jest trochę lepszy od Ferrana i Rafy ale bez rewelacji

1

Czyli wolno prześcieradłom wszystko i 1 miejsce w każdym sezonie zarezerwowane dla nich. Reszta niech walczą o drugie miejsce w Ala Liga.

0

Flick raczej nie wróci do Bayernu, to tylko wymysł pismaków na podniesienie stawki względem Barcelony. Flick bardziej chce niż Barce go chce.

2

Tylko nie Tuchel. Kłótliwy, zbyt pewny siebie, warsztat teź nie najwyższy. Jego wyniki też nie powalają.

Zobacz wszystkie

48

Zawsze uważałem, że Messi obok Busiego jest super inteligentny i ma super charakter. On jest świadomy swojej wielkości, wagi swoich słów czy poczynania ale używa ich tylko kiedy uważa za potrzebne dla dobra drużyny. Nie pokazuje jaki on jest ważny jak większość gwiazd typu CR, po prostu dla niego najważniejsze jest dobro i dobra atmosfera drużyny. Zauważyliście jak on reagował na gole Suareza i innych w meczu z Real'em? Autentycznie cieszył się z powodzenia swoich kolegów i drużyny, Barcelony. On pamięta swoje początki w pierwszej drużynie i teraz odpłaca tym samym nowym kolegom, zachęcając ich do wykazania się. Na prawdę tylko pomodlić, żeby Messi został u nas na zawsze.

38

Jeżeli rzeczywiście była taka sytuacja to moje wnioski są następujące:
1- Pique jest nie tylko świetnym biznesmenem ale także jednym z największych cules, któremu dobro klubu Barcelony jest nie mniej ważne jak jego własny biznes.
2- Po raz kolejny okazuje się, że największym nieszczęściem Barcelony było zatrudnienie Bartomeu na stanowisku prezydenta. On był najgorszym prezydentem w historii, dużo gorszym niż Gaspart.
3- Póki Pique będzie prowadził biznes to nadzieja, że Barcelona jako klub nie stoczy się na dno bo Pique by na to nie pozwolił.
4- W interesie Barcelony trzeba by pozwolić, żeby Pique jak najszybciej brał udział w zarządzaniu klubu.

37

Vidal nie na sprzedaż pod żadnym pozorem. Jest niezbędny wręcz pożądany w tego typu meczach, np. z Atletico czy Interem na wyjeździe. Dla mnie to najlepszy zmiennik kiedy potrzeba więcej siły fizycznej i mentalnej, czego jest w niedoborze w grze Barcelony.

29

Trzeba być wielkim debilem, żeby wygonić Messiego z Barcelony. Takich debili na tej stronie jest niemało. Cały świat czeka na Messiego bo wie jaką potężną siłę On posiada: technika, siła mentalna, umysł, inteligencja boiskowa i największa wartość marketingowa w piłce obecnie. W momencie Jego odejścia z Barcelony, nieważne czy kończy karierę czy do innego klubu to Barcelona i świat football'u straci najwięcej bo Messi to Barcelona i Barcelona to Messi. Sami najwięksi trenerzy jak Guardiola i Mourinho już o powiedzieli o tej symbiozie. Oni też nie chcą, żeby Messi grał gdzie indziej poza Barceloną. A, że na tej stronie są jeszcze tacy idioci co sprzedają Messiego to czego oni mogliby nie sprzedać? Własnych rodziców dla zaspokojenia swoich frustracji?

28

Mnie się podoba postawa Pique'a. Mimo słabej formy całej drużyny on nie traci trzeźwości umysłu w sytuacji dającej nam karny, dzięki jego uwagom do arbitra. Nie było spalonego w ogóle bo Vidal był daleko poza akcją, tak trzeba zinterpretować przepisy o spalonym. Jeżeli dla kogoś jest niesmaczny ten karny to ten ktoś jest albo kibicem prześcieradeł albo trollem, nie ma innego wytłumaczenia.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?