O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2533
  • Liczba komentarzy 354
  • Polecenia 709

Komentarze

6

Trzeba być idiotą, żeby pozwolić najlepszemu piłkarzowi w historii odejść. Kto nie pozwala innym rozwinąć ? Messiemu zależy na rozwoju wszystkich dookoła, żeby mu łatwiej wygrać. A idioci zwalają winę na Niego. Jak ktoś nie ma jaja grać przy nim to wina Messiego? Co za głupi argument. Wszystkie kluby nawet i największy wróg czyli Real zatrudniłby od razu Messiego gdyby była taka możliwości. Zamknijcie się wszyscy którzy życzą odejścia Maestra

0

Póki co żaden obrońca w Barcy nie przewyższa Alby, więc narzekanie na niego jest głupie. W La Lidze też nie widzę nikogo. Natomiast Alphonso Daviesa chętnie bym kupił z Bayernu gdybym mógł. On by wskoczył od razu w miejsce Alby. A Firpo, im szybciej go pozbyć tym lepiej. To nie poziom dla Barcy. Na miejscu Zarządu bym kupił w zbliżającym okienku Daviesa, Desta z Ajaxu. A Lautaro wymieniłbym na Rakiticia+Alena+Vidala+Juniora Firpo i ewentualnie jakaś niewielka dopłata. A jak Inter nie chce to niech zatrzyma go, mamy Martina, Suareza, Grizmanna, Dembelego i Messiego i z La Masii Ansu, Colado. Wystarczyłoby. Wążne, żeby trener jakikolwiek byłby potrafił wykorzystać ich maksymalnie. Lautaro czy Neymar nie byliby potrzebni.

5

Ja nie nazwałbym takiego wuja przyjacielem. Mendą to mało powiedziane. To człowiek - cynik bez żadnych skrupułów po trupach do celu. Bez niego prześcieradło nie wygrałoby nic w ciągu ostatnich 10 lat. A co do Figo, współczuję mu czytając od czasu do czasu jakieś newsy o sobie. Ciężko żyć z taką łatką - największy zdrajca w historii football'u. I jego dzieci będą musiały z tym zmierzyć chcąc nie chcąc. Mój syn studiuje na tej samej uczelni z jego synem i kiedyś powiedział mi o tym, że wszyscy co orientują się w piłce od razu się śmieją z tego faktu. Nie chciałbym, żeby moje dzieci spotkałoby coś z mojego powodu.

0

Nie widziałem żadnego popierającego transfer Pjanicia do Barcelony nawet na innych portalach, zagranicznych. Powstaje pytanie: w jakim celu Zarząd Barcelony chce go kupić? To już przekracza wszelkie logiki. Pozostaje jedyna możliwość - sabotaż z ich strony bo wiedzą, że skończy im się kadencja za rok to nigdy nie będą mieli okazję zarobić na boku. Tak tylko w ten sposób można wytłumaczyć ich intencję. Oni doskonale wiedzą, że są same głosy przeciwko tej kuriozalnej wręcz głupiej ewentualnej decyzji. Nie znalazłem racjonalnego wytłumaczenia.

0

Nie jest jakimś nadzwyczajnym zawodnikiem dla Barcelony, tym bardziej ma już 30 lat. Musiałby dokładać do transferu, obniżyć swoje wynagrodzenie i co najważniejsze musiałby się zgodzić Juventus na wymianę na Rakiticia czy Alenę. Inaczej lepiej dla Barcelony jak zostanie tam gdzie jest. Nie potrzebuje Barca kolejnego przeciętnego pomocnika do i tak nadmiernej liczby swoich pomocników chyba, że to jest sabotaż Bartka z Zarządem.

Zobacz wszystkie

48

Zawsze uważałem, że Messi obok Busiego jest super inteligentny i ma super charakter. On jest świadomy swojej wielkości, wagi swoich słów czy poczynania ale używa ich tylko kiedy uważa za potrzebne dla dobra drużyny. Nie pokazuje jaki on jest ważny jak większość gwiazd typu CR, po prostu dla niego najważniejsze jest dobro i dobra atmosfera drużyny. Zauważyliście jak on reagował na gole Suareza i innych w meczu z Real'em? Autentycznie cieszył się z powodzenia swoich kolegów i drużyny, Barcelony. On pamięta swoje początki w pierwszej drużynie i teraz odpłaca tym samym nowym kolegom, zachęcając ich do wykazania się. Na prawdę tylko pomodlić, żeby Messi został u nas na zawsze.

37

Vidal nie na sprzedaż pod żadnym pozorem. Jest niezbędny wręcz pożądany w tego typu meczach, np. z Atletico czy Interem na wyjeździe. Dla mnie to najlepszy zmiennik kiedy potrzeba więcej siły fizycznej i mentalnej, czego jest w niedoborze w grze Barcelony.

28

Mnie się podoba postawa Pique'a. Mimo słabej formy całej drużyny on nie traci trzeźwości umysłu w sytuacji dającej nam karny, dzięki jego uwagom do arbitra. Nie było spalonego w ogóle bo Vidal był daleko poza akcją, tak trzeba zinterpretować przepisy o spalonym. Jeżeli dla kogoś jest niesmaczny ten karny to ten ktoś jest albo kibicem prześcieradeł albo trollem, nie ma innego wytłumaczenia.

24

Widać jak inteligentny jest Messi. Zabiera głos kiedy trzeba. Domyślam się, że wiele pseudokibiców na tej stronie nie zgadza się z Nim bo nie wiedzą jaka jest gra w prawdziwej piłce, raczej wiedzą jak grać tylko na FIFIE. Mam takie same zdanie co Messi - dzisiaj Barca grała bardzo dobrze. Tylko zbieg okoliczności były takie a nie inne. Trzeba przyjąć na klatę i poprawić na przyszłość. Zobaczymy i oceńmy na koniec sezonu. Zmiana trenera w takcie sezonu ? Tylko głupi tak postępują. Tym bardziej, że w tym sezonie Barca wciąż przewodzi w LL, a w LM wygrała swoją grupę wyraźnie, PK jeszcze przed nami.

23

A ten makaroniarz Canavaro i rodak Messiego Ayala dalej uważają Maradonę za lepszego. Z całym szacunkiem dla Maradony, którego także uważałem za najlepszego w historii dopóki nie pojawił się Leo Messi jednak Maradona był bardziej pyskaty na boisku. Ale technika, spryt i inteligencja boiskowa nie dorównuje Messiemu. Z szybkością w prowadzeniu piłki także Messi jest lepszy. Bardzo trudno odbierać piłkę Messiemu, a Maradonie niekoniecznie. Z rzutami wolnymi też. Messi praktycznie miał bramkę z każdej części boiska przed i w polu karnym. A Maradona? Chyba nie. Jeżeli porównujemy osobowość na boisku, być może Maradona jest trochę "większy" od Messiego, m.in dlatego, że lubił się marudzić, wykłócać. Ale jak porównujemy czysty talent piłkarski to zdecydowanie lepszy jest Messi. Także prowadzenie w życiu jest po stronie Messiego, dlatego jest o wiele dłużej na samym szczycie niż ktokolwiek w historii football'u.

Media

Liga typerów

1 lefreux 87 pkt
2 maryjan240282 82 pkt
3 Tridente2015 81 pkt
4 goo_messi 80 pkt
5 _KrAtOs_ 79 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?