O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2611
  • Liczba komentarzy 388
  • Polecenia 833

Komentarze

5

Ciekawe jak Messiego nie będzie w kilku meczach czy młodzi potrafią Go zastąpić czy Barcelona znów dałaby ciało. Co wtedy powiedzieliby Ci co życzą stałej nieobecności Messiego w Barcy. Pewnie by napisali pod innymi kontami jaka słaba młodzież w Barcelonie. Tak zachowują się dzisiejsi bezjajeczni "kibice" Barcy.

0

Jedyne wyjście z patowej sytuacji to udane wotum nieufności i wypi...rzyć cały obecny zarząd. Nowe wybory w Listopadzie. Niech Koeman zostanie do momentu powstania nowego zarządu. Potem prawdziwa odnowa, zostają tylko Messi i Alba z tych starszych, Roberto i Busquets jako rezerwowi. Pique mógłby zakończyć karierę i powoli przygotowuje do roli przyszłego Prezydenta. Niech Xavi wróci i będziemy grali młodszymi. Poświęcimy najwyżej jednego sezonu a od 21/22 ci młodzi będą już bardziej zahartowani w bojach i wracamy do należnego nam miejsca w Europie.

2

Od początku byłem przeciwnikiem zatrudnienia Koemana bo jakie sukcesy klubowe miał do tej pory? A na tej stronie jest multum tych co chcą zmiany dla zmiany. Chcą coś nowego dla zaspokojenia ich frustracji. W sytuacji w jakiej znajduje się Barcelona oczywiście potrzebna jest wielka odnowa wręcz rewolucja ale jak Barcelona nie ma kasy, nie potrafi sprzedać zawodników, tylko oddają za darmo innym to kółko zamknięte. A Koeman, dla mnie tylko marionetka w rękach Bartomeu, na dzień dobry chciał za wszelką cenę i nieelegancko pozbyć Suareza. I co? Znalazł kogoś na jego miejscu? Depay ? Dobry żart. Nie sprawdził się w MU, a w OL tylko od czasu do czasu grał na "9". Teraz żadna poważna "9" nie chce przyjść do Barcelony albo Barcę nie stać na zakup takiej "9". Sezon zaczyna się. Z Suarezem niejasna sytuacja. Czy nie lepiej niech przeprosi się z Suarezem i grać Nim jako rezerwowym. Pytanie jest kto w takim razie będzie jako podstawowa "9"? Czarno widzę. Griezmann nie sprawdzi się w ogóle w Barcy, po prostu jemu nie pasuje styl Barcy. Braitwait? Nie ten poziom. Pozostaje tylko Ansu Fati. Ale jemu jednak nie pasuje do końca ta pozycja. Chyba, że Messi, którego ci frustraci na tej stronie nie chcą, żeby został. Ciekawe co ci "eksperci" wymyślą na pomoc Koeman"owi, przecież oni wszystko wiedzą najlepiej, lepiej od prawdziwych fachowców w Barcelonie. Czekam na ich "mądre odpowiedzi" bo sam nie znam żadnej.

10

To, że niektórym przy Messim nie czują się swobodnie, wręcz krępująco to wina Messiego jak rozumują tutaj wiele osób to jest naprawdę zdumiewająco idiotyczne, nawet bym powiedział bardzo głupie. A dlaczego nie czują się krępująco czy swobodnie tacy piłkarze jak Neymar, Suarez czy Ansu Fati albo nawet Puig? Bo mają jaja i naprawdę chcą pokazać na co ich stać. Tacy jak Cou czy Griezmann czy kiedyś Gomes po prostu nie mają jaja jak ich kibice tutaj. Tacy kibice to frustraci szukający swoje niepowodzenie życiowe tylko u innych a nie u siebie dlatego tacy są. Pozostaje tylko współczucie i politowanie.

0

Po El Classico w Październiku będzie już jasne czy trener z jajami ale bez odpowiedniego warsztatu zostanie dłużej na Camp Nou. Z zawodnikami też będzie wiadomo czy potrafili wznieść Barcelonę na odpowiedni poziom czy znowu musimy liczyć na Messiego. Ale najważniejsza wiadomość czy do tego czasu Bartomeu po jawnej krytyce Messiego dalej siedzi na swoim tronie czy też zgodnie z obietnicą zrezygnował z dotychczasowej funkcji, w co wątpię jak większość fanów Barcy.

Zobacz wszystkie

48

Zawsze uważałem, że Messi obok Busiego jest super inteligentny i ma super charakter. On jest świadomy swojej wielkości, wagi swoich słów czy poczynania ale używa ich tylko kiedy uważa za potrzebne dla dobra drużyny. Nie pokazuje jaki on jest ważny jak większość gwiazd typu CR, po prostu dla niego najważniejsze jest dobro i dobra atmosfera drużyny. Zauważyliście jak on reagował na gole Suareza i innych w meczu z Real'em? Autentycznie cieszył się z powodzenia swoich kolegów i drużyny, Barcelony. On pamięta swoje początki w pierwszej drużynie i teraz odpłaca tym samym nowym kolegom, zachęcając ich do wykazania się. Na prawdę tylko pomodlić, żeby Messi został u nas na zawsze.

37

Vidal nie na sprzedaż pod żadnym pozorem. Jest niezbędny wręcz pożądany w tego typu meczach, np. z Atletico czy Interem na wyjeździe. Dla mnie to najlepszy zmiennik kiedy potrzeba więcej siły fizycznej i mentalnej, czego jest w niedoborze w grze Barcelony.

29

Trzeba być wielkim debilem, żeby wygonić Messiego z Barcelony. Takich debili na tej stronie jest niemało. Cały świat czeka na Messiego bo wie jaką potężną siłę On posiada: technika, siła mentalna, umysł, inteligencja boiskowa i największa wartość marketingowa w piłce obecnie. W momencie Jego odejścia z Barcelony, nieważne czy kończy karierę czy do innego klubu to Barcelona i świat football'u straci najwięcej bo Messi to Barcelona i Barcelona to Messi. Sami najwięksi trenerzy jak Guardiola i Mourinho już o powiedzieli o tej symbiozie. Oni też nie chcą, żeby Messi grał gdzie indziej poza Barceloną. A, że na tej stronie są jeszcze tacy idioci co sprzedają Messiego to czego oni mogliby nie sprzedać? Własnych rodziców dla zaspokojenia swoich frustracji?

28

Mnie się podoba postawa Pique'a. Mimo słabej formy całej drużyny on nie traci trzeźwości umysłu w sytuacji dającej nam karny, dzięki jego uwagom do arbitra. Nie było spalonego w ogóle bo Vidal był daleko poza akcją, tak trzeba zinterpretować przepisy o spalonym. Jeżeli dla kogoś jest niesmaczny ten karny to ten ktoś jest albo kibicem prześcieradeł albo trollem, nie ma innego wytłumaczenia.

24

Widać jak inteligentny jest Messi. Zabiera głos kiedy trzeba. Domyślam się, że wiele pseudokibiców na tej stronie nie zgadza się z Nim bo nie wiedzą jaka jest gra w prawdziwej piłce, raczej wiedzą jak grać tylko na FIFIE. Mam takie same zdanie co Messi - dzisiaj Barca grała bardzo dobrze. Tylko zbieg okoliczności były takie a nie inne. Trzeba przyjąć na klatę i poprawić na przyszłość. Zobaczymy i oceńmy na koniec sezonu. Zmiana trenera w takcie sezonu ? Tylko głupi tak postępują. Tym bardziej, że w tym sezonie Barca wciąż przewodzi w LL, a w LM wygrała swoją grupę wyraźnie, PK jeszcze przed nami.