1

Ogladam, to Arsenal jest tak slaby i jak zawsze zreszta sie kompromituja. No, ale Bayern dobrze gra.

0

Jaki ten Arsenal jest zalosny. Smiech na sali

0

Nigdy w zyciu to nie moze sie wydarzyc!

0

A po co jak juz po meczu

3

Nie licz na to :)

0

Buahaha śmieszny komentarz, jak Suarez zjada na śniadanie Eto porównaj sobie ich statystyki

0

Po takim pierwszym meczu trudno się dziwić

0

Dokładnie, żenada.

3

Oczywiście, że nie wierzę. Chciałbym się mylić, ale patrzę na to obiektywnie, nie żyje marzeniami.

1

Ja pier artykul o naszych szansach w LM a tu jak zwykle jakis ... sie znajdzie i napisze jakas glupote

0

Kto taki? KLASOWEGO a nie jakies wynalazki

3

Jakie ewentualnie? Roberto zostaje i niedlugo bedzie gral pierwsze skrzypce w pomocy a Vidal walczy o sklad z nowym PO proste

4

Dobrze wiemy, ze to nie byl zart. Wstydz sie :)

0

3 h na trening i srednio raz w tygodniu wyjazd na mecz tez bym tak chcial :p

0

Dziwisz mu sie? Nie mogl byc nawet na treningu. Chore

2

Mozemy sobie pomarzyc o Sampaolim chlopaki i dziewczyny. Zarzad oczywiscie pojdzie na latwize. Rzygam juz tym DNA Barcelony, tamtej Barcy juz nie ma i trzeba probowac innej gry bo bedzie tak jak teraz. A to, ze potrzebujemy na juz pomocnika klasy swiatowej to swoja droga.

0

A co ma z takim skladem zrobic?

0

Mysle, ze w tym roku Messi zdobedzie zlotego buta

1

Nie wierzylem, ze znowu wyrownali. Trzeba im przyznac, ze graja do konca. Najwazniejsze, ze mamy lidera i wszystko zalezy od nas, trzeba wygrac na Bernabeu!

0

Albo Ciebie ponioslo z takim komentarzem

0

Tez sie nad tym zastanawiam :D

0

Co Ty pieprzysz? Ma przeciez

0

Woow myce z glow

0

No caly Suarez :)

0

A reprezentacja Chile z Sampaolim?

0

MATS

Mashe Pique Umtiti

Rafinha Denis Roberto Iniesta

MSN

A moze cos takiego? Busquets z taka forma to bez roznicy czy gra czy nie, Roberto pelnilby jego role.

0

Zobacz gdzie jest Sevilla, jak gra i odpowiedz sobie na to pytanie sam.

19

Spokojnie wszystko pod kontrolą żadnego finału LM z piłkarzami Barcy nie będzie

2

Tak ciezko sprawdzic?

1

Wiedzialem, ze Morata wygra im ten mecz. Zidane oczywiscie w nagrode da mu lawke rezerwowych. Glupota Zidana z pewnoscia bedzie nam sprzyjac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?