Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ogladam, to Arsenal jest tak slaby i jak zawsze zreszta sie kompromituja. No, ale Bayern dobrze gra.
0
Jaki ten Arsenal jest zalosny. Smiech na sali
0
Nigdy w zyciu to nie moze sie wydarzyc!
0
A po co jak juz po meczu
3
Nie licz na to :)
0
Buahaha śmieszny komentarz, jak Suarez zjada na śniadanie Eto porównaj sobie ich statystyki
0
Po takim pierwszym meczu trudno się dziwić
0
Dokładnie, żenada.
3
Oczywiście, że nie wierzę. Chciałbym się mylić, ale patrzę na to obiektywnie, nie żyje marzeniami.
1
Ja pier artykul o naszych szansach w LM a tu jak zwykle jakis ... sie znajdzie i napisze jakas glupote
0
Kto taki? KLASOWEGO a nie jakies wynalazki
3
Jakie ewentualnie? Roberto zostaje i niedlugo bedzie gral pierwsze skrzypce w pomocy a Vidal walczy o sklad z nowym PO proste
4
Dobrze wiemy, ze to nie byl zart. Wstydz sie :)
0
3 h na trening i srednio raz w tygodniu wyjazd na mecz tez bym tak chcial :p
0
Dziwisz mu sie? Nie mogl byc nawet na treningu. Chore
2
Mozemy sobie pomarzyc o Sampaolim chlopaki i dziewczyny. Zarzad oczywiscie pojdzie na latwize. Rzygam juz tym DNA Barcelony, tamtej Barcy juz nie ma i trzeba probowac innej gry bo bedzie tak jak teraz. A to, ze potrzebujemy na juz pomocnika klasy swiatowej to swoja droga.
0
A co ma z takim skladem zrobic?
0
Mysle, ze w tym roku Messi zdobedzie zlotego buta
1
Nie wierzylem, ze znowu wyrownali. Trzeba im przyznac, ze graja do konca. Najwazniejsze, ze mamy lidera i wszystko zalezy od nas, trzeba wygrac na Bernabeu!
0
Albo Ciebie ponioslo z takim komentarzem
0
Tez sie nad tym zastanawiam :D
0
Co Ty pieprzysz? Ma przeciez
0
Woow myce z glow
0
No caly Suarez :)
0
A reprezentacja Chile z Sampaolim?
0
MATS
Mashe Pique Umtiti
Rafinha Denis Roberto Iniesta
MSN
A moze cos takiego? Busquets z taka forma to bez roznicy czy gra czy nie, Roberto pelnilby jego role.
0
Zobacz gdzie jest Sevilla, jak gra i odpowiedz sobie na to pytanie sam.
19
Spokojnie wszystko pod kontrolą żadnego finału LM z piłkarzami Barcy nie będzie
2
Tak ciezko sprawdzic?
1
Wiedzialem, ze Morata wygra im ten mecz. Zidane oczywiscie w nagrode da mu lawke rezerwowych. Glupota Zidana z pewnoscia bedzie nam sprzyjac.