Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co wy z tym Albą? Przecież on nigdzie się nie wybiera, znowu będziemy grać 4-3-3
2
Szkoda liczyłem na poważną ofertę za Messiego
0
Ramos? Zapomnij o Paryzu, nie ma takiej opcji
0
Eeee wszystko.
0
Mysle ze jeszcze jeden sezon tylko. No chyba ze zdarzy sie cud i Messi odejdzie a tego nie chcemy.
3
A skad Ty kur mozesz gosiu wiedziec od kiedy ja Barcelonie kibicuje? Nie znasz mnie wiec sobie daruj takie teksty. Chyba widze jak gra ten twoj caly Rafinha i mam prawo do takiego zdania o nim .
0
Dokladnie.
1
Na la rambli powinno byc wszystko dozwolone nawet przeklenstwa wtedy byloby naprawde ciekawie, oczywiscie z jakimis granicami. a i beka z notatnika na dozywotnim propsie, a najwieksza z maskotki tamtej strony danielo :D
0
Są tu jacyś fani techno? Bardziej siedze w trance, ale chcialem sie podzielic tym setem
3
Daj spokój to jest jego najwiekszy fanboy na tej stronie z takim nie pogadasz
1
No tak bo jesteś jego fanboyem, nie wiem co Ty w nim widzisz sciagnij rozowe okulary. Prezentuje jedynie sredni poziom, on pewnego poziomu juz nie przeskoczy. Nie jest to zawodnik na pierwszy sklad FC Barcelony.
0
Z niego juz wielki pilkarz nie bedzie, dobry zmiennik i to tyle. Nie jest to pilkarz na pierwszy sklad Barcelony co innego jego brat.
2
Na pewno znacznie lepsza opcja od Unzue
0
Brazylia gra kosmos, oby utrzymali taką formę na mundialu
5
Redakcja dzisiaj tez nie spi :)
0
No w sumie tez racja
0
Neymar wlasnie potwierdzil moje slowa lobujac bramkarza :)
0
Zalezy jaki mecz ogladasz, Brazylia o wiele lepiej gra dla oka :)
0
Dla mnie to obecnie najbardziej przereklamowany pilkarz. Nie wiem czym wszyscy sie tak zachwycaja, staty ma marne, a napastnika rozlicza sie z bramek.
0
Drewnaldinha hahaha
0
Sen Cie ogarnia przepraszam? Ogladaj do konca :D
0
Nom perelka :D
0
Zalezy czy ogladasz od poczatku. Jest przerwa zaraz wiec w tej chwili Argentyne :p
3
http://pierwsza.tv/watch.html?id=2831&m=1
0
bo leci coś innego
2
Poproszę o jakiś link do meczu
0
Dobrze wiedzieć, dzięki za info
0
Dziękować
0
Do fanów Dragon Balla. Gdzie obejrze wszystkie odcinki DBZ Kai? Na CDA nie ma całości, na zalukaj też nie.
0
A bez formy by dali?