Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Akurat on wie najlepiej gdzie jest. Widze, ze niekorym sie w du poprzewracalo i chcieliby, zeby strzelal co mecz.
1
Dobrze mu powiedzial, ale takie rzeczy powinno sie wiedziec jak zachowac sie w takiej sytuacji.
0
Rakitic, Turan i Roberto by sie nie wyrozniali w przecietnej druzynie? No jasne przeciez taki Turan w tym sezonie ma tylko lepsze staty od Neymara bedac zmiennikiem. Dawno takich glupot nie czytalem.
1
Skoncz plakac bo zenujace sa te niektore teorie spiskowe, barca jest sama sobie winna.
0
Widocznie, wybacz :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Slucham? Jaki szacun? Nie raczej tego nie zrobia.
0
Dobry i remis muczas grasjas
0
Dlatego wlasnie do takiego transferu nie dojdzie jesli Neymar zostanie
0
Widze, ze chociaz dobrej muzyki sluchasz takze pozdrawiam Cie serdecznie :D
0
Nie, po prostu byla okazja, zeby Ci to napisac bo sie znowu napuszyles, ja zadnego problemu nie mam w wirtualnym swiecie. A co do Rafy zycze mu jak najlepiej jak kazdemu pilkarzowi barcy, ale no niestety... szklanka
0
Nie mierz innych swoja miara lepiej brzmi. No ja akurat do fanow Rafinhy nie naleze.
1
Komentarz usunięty
2
Wu cos tam wpadl pewnie w depresje po tym newsie
2
Prosze Cie :). Pewnie wroci tylko po to, zeby zaraz znowu wyladowac w szpitalu.
4
Noo naczelny fanboy Rafy na tej stronie z pewnoscia bil Ci brawo jak zobaczyl ten komentarz niestety to troche inaczej wyglada... I nie on nigdy nie moglby zostac nastepca Andresa Iniesty. Jest po prostu za cienki, a duzo juz sie nie rozwinie niestety w tym wieku.
0
Wcale nie jest tak zle jak na poczatku wszyscy mysleli. Na zywo beda jeszcze lepiej wygladac
0
Bo co? Jest wolnym czlowiekiem i moze robic i mowic co mu sie podoba.
0
A skad mozesz widziec jak bylo? Na pewno wiedza wiecej niz Ty :)
1
No i swietnie bo dla Pique to bedzie jak doping :)
0
Co dokladnie powiedzial?
1
W ostatnich latach mieli swietne stroje kazdy komplet te to porazka, ale i tak od zawsze na zawsze dla mnie adidas > nike
10
Nowy kontrakt dla niesamowitego Algierczyka, fantastyczne wiesci z Madrytu :)
0
Monchi idzie do Romy, chcialbym go u nas bo ta cala nasza dyrekcja sportowa...
0
Smiech na sali
0
Co ty gadasz. Niby dlaczego? To prawda jak najbardziej.
0
Trzy, ze nie zagra na mistrzostwach swiata w Rosji.
0
To oczywiste i tak trzeba i tak
2
Sergi Roberto sie nada ;)
4
Oby!