Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Co? Jakie City, jake AFC? Puknij sie swietny projekt.
1
Tyle ile zaplacilismy
0
Jesli Munira gdzies dalej wypozycza albo sprzedadza to Paco zostanie. Jakby dostawal wiecej szans to bylby naprawde dobrym zmiennikiem.
7
Satysfakcjonuje Cie taka niska oferta? No brawo
1
Tez mi sie to nie podoba, niczego sie nie dowiesz.
6
Jasne. Maja najlepsza lawke rezerwowych na swiecie.
1
Perez posmarowal
0
I tak by go nie wystawil, za wczesnie.
0
Eee zalukaj? Jest w bardzo dobrej jakosci, swietny film polecam ;)
0
Ciekawe czy doczekamy sie 3 sezonu Narcosa, ale mysle, ze tak. Polecam rowniez Stranger Things nie moge sie doczekac nowego sezonu ;)
0
We wszystko tak wierzysz co Ci jakies trolle napisza?
1
Ogladajcie mecz, a nie dyskusje w trakcie MISIE :D
0
Zgadza sie Leo Messi.
2
Bo tyle za niego zaplacilo Manu?
1
Celta, powinno byc 1-0
0
Ja mysle, ze miala atak schizofrenii ktos przedstawil taka wersje i to bardzo prawdopodobne. Mam kumpla, ktory tez na to choruje i wiem jak to wyglada. A co do chlopaka kompletny kretyn jak mozna dziewczyne sama puscic do Egiptu?
8
Co za... Jakie kontynuowanie projektu, on sie juz wypalil i trzeba czegos nowego. Mam nadzieje, ze Unzue jednak nie zostanie trenerem.
1
Gomes na LS? Puknij sie fest
0
Albo albo albo
0
Za wcześnie, musi minąć jeszcze kilka lat i nic na siłe.
0
No w sumie mozna i tak. Dwa transfery w jednym ;)
0
Allegri niech wygra LM z Juve i przyjdzie do nas razem z Dybala najlepiej
0
Nie bo gdze byl gral? Chyba nikt normalny bo go nie zamienil za Suareza czy Neymara
0
Nie.
0
Higuain strzelil w waznym meczu? No way :D. Super akcja i asysta Alvesa brawo :)
0
Tansza opcja Veratti? To troll rozumiem?
0
Jakos Real Madryt nie ma z tym problemow
0
A pozniej sie obudziles ;)
30
Zenujace jest to, ze Barcelona nie moze sobie pozwolic wydac tyle na pilkarza i musi kombinowac. Bartomeu i spolka ladnie zarzadzaja klubem :)
0
Dokladnie tak jak piszesz.