Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No z tym jego bratem to bym sie wstrzymal :)
0
Marnuje sie na wlasne zyczenie :)
0
Ramos zaraz wyleci haha norma
0
Teraz wszyscy sie skupiaja na meczu w Madrycie, wiec raczej kiepski moment wybrales z ta smieszna jagielonia :D
14
Bardzo dobra wiadomosc, zycze mu jak najlepiej, ale w innym klubie to nie jego poziom. Ciekawe co na to wu6 cos tam, pewnie w lekkim szoku :D
3
Masz absolutna racje. Fernandez to jedna wielka porazka na stanowisku dyrektora sportowego.
2
Eriksen typowy prawy skrzydlowy? Haha aha :)
0
Suarez zjada Eto, Stoiczkova i Kluiverta wystarczy spojrzec na srednia gola na mecz. Za kilka lat bedzie w top5
1
Nie, po prostu jest genialnym pilkarzem golleadorem :)
1
To zacznij wykorzystywac swoje sytuacje, a goli i trofeow bedzie na pewno wiecej ;)
0
Rozumiem :D
0
MarioVeB! Moj ulubieniec na tej stronie ;D
0
3 bramkarzem powinien byc zawodnik z rezerw ktory w razie wu moglby pomoc gdyby zaszla taka potrzeba. Proste i nie byloby problemu. I daruj sobie te teksty o lojalnosci bo dobrze wiemy, ze to nie milosc do klubu tak go tu trzyma ani podgrzewana trybuna.
0
Haha naprawde tylko czasami odnosisz takie wrazenie? Jak lubie twoje komentarze to teraz sie dziwie ;d
0
Komentarz usunięty
0
Jakby Messi mial sie przeniesc do pomocy na stale to potrzeba kogosc na PS z topu. Na zmiane jest na razie Turan i Paco, byle by dostawali wiecej szans od nowego trenera.
1
Jeszcze nie widzialem, zebys wdal sie w jakas dyskusje, nawet na komentarze nie potrafisz odpisywac. Mega ograniczony jestes gosciu i tylko irytujesz. Pozdro :p
0
Nie ma nikogo takiego na poziomie. Jedynie Alexis
0
A po cholere do obu skrzydel? Mahrez na PS i Messi wolny elektron w pomocy
1
David Beckham ;D?
5
Ty i te twoje puste, nic nie wnoszace komentarze. Napisac, zeby napisac i nic wiecej. Juz pare lat temu pamietam ktos o tym wspominal...
0
To malo meczy z jego udzialem ogladales w takim razie
0
Alves co nie robi :o
2
Jaki Roberto na PO znowu? To pomocnik i tam ma grac. Z tymi polsrodkami jakim jest chorwat to tez poleciales. Smiech
1
'To jednak kwota znajdująca się ponad możliwościami finansowymi Barçy' zenada. A Real sobie wydaje od tak 60 mln na 16 latka. Kompromitacja zarzadu ciag dalszy
0
Aha okej szczytem ambicji jest siedzenie na trybunach zwracam honor :). Ty sie ... ale w czolko skoro tak twierdzisz :)
0
Po prostu zwykly nierob i czlowiek bez ambicji takich to mi nie zal :)
0
Messi nigdzie nie odchodzi
0
No i oni maja stanowic o sile druzyny czlowieku? Co z tego, ze sa mlodzi jak procz Umtitiego to sredni pilkarze, zeby nie powiedziec slabi
1
Hahaha przeciez ponoc par dni temu chcial go na trenera