1

No z tym jego bratem to bym sie wstrzymal :)

0

Marnuje sie na wlasne zyczenie :)

0

Ramos zaraz wyleci haha norma

0

Teraz wszyscy sie skupiaja na meczu w Madrycie, wiec raczej kiepski moment wybrales z ta smieszna jagielonia :D

14

Bardzo dobra wiadomosc, zycze mu jak najlepiej, ale w innym klubie to nie jego poziom. Ciekawe co na to wu6 cos tam, pewnie w lekkim szoku :D

3

Masz absolutna racje. Fernandez to jedna wielka porazka na stanowisku dyrektora sportowego.

2

Eriksen typowy prawy skrzydlowy? Haha aha :)

0

Suarez zjada Eto, Stoiczkova i Kluiverta wystarczy spojrzec na srednia gola na mecz. Za kilka lat bedzie w top5

1

Nie, po prostu jest genialnym pilkarzem golleadorem :)

1

To zacznij wykorzystywac swoje sytuacje, a goli i trofeow bedzie na pewno wiecej ;)

0

Rozumiem :D

0

MarioVeB! Moj ulubieniec na tej stronie ;D

0

3 bramkarzem powinien byc zawodnik z rezerw ktory w razie wu moglby pomoc gdyby zaszla taka potrzeba. Proste i nie byloby problemu. I daruj sobie te teksty o lojalnosci bo dobrze wiemy, ze to nie milosc do klubu tak go tu trzyma ani podgrzewana trybuna.

0

Haha naprawde tylko czasami odnosisz takie wrazenie? Jak lubie twoje komentarze to teraz sie dziwie ;d

0

Komentarz usunięty

0

Jakby Messi mial sie przeniesc do pomocy na stale to potrzeba kogosc na PS z topu. Na zmiane jest na razie Turan i Paco, byle by dostawali wiecej szans od nowego trenera.

1

Jeszcze nie widzialem, zebys wdal sie w jakas dyskusje, nawet na komentarze nie potrafisz odpisywac. Mega ograniczony jestes gosciu i tylko irytujesz. Pozdro :p

0

Nie ma nikogo takiego na poziomie. Jedynie Alexis

0

A po cholere do obu skrzydel? Mahrez na PS i Messi wolny elektron w pomocy

1

David Beckham ;D?

5

Ty i te twoje puste, nic nie wnoszace komentarze. Napisac, zeby napisac i nic wiecej. Juz pare lat temu pamietam ktos o tym wspominal...

0

To malo meczy z jego udzialem ogladales w takim razie

0

Alves co nie robi :o

2

Jaki Roberto na PO znowu? To pomocnik i tam ma grac. Z tymi polsrodkami jakim jest chorwat to tez poleciales. Smiech

1

'To jednak kwota znajdująca się ponad możliwościami finansowymi Barçy' zenada. A Real sobie wydaje od tak 60 mln na 16 latka. Kompromitacja zarzadu ciag dalszy

0

Aha okej szczytem ambicji jest siedzenie na trybunach zwracam honor :). Ty sie ... ale w czolko skoro tak twierdzisz :)

0

Po prostu zwykly nierob i czlowiek bez ambicji takich to mi nie zal :)

0

Messi nigdzie nie odchodzi

0

No i oni maja stanowic o sile druzyny czlowieku? Co z tego, ze sa mlodzi jak procz Umtitiego to sredni pilkarze, zeby nie powiedziec slabi

1

Hahaha przeciez ponoc par dni temu chcial go na trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?