0

Dembele, Messi, Suarez i prooosze niespodzianka Andzia hmmmm :D

0

Bedzie dalej zabiegac

0

Dembele to nie Neymar mimo wszystko

0

Jaki Dybala prosze Cie.... Gdzie, po co? Pomoc trzeba ratowac

0

Tak, ale kiedy to bylo? Do tego czasu rynek zdążył sie zmienic jakbys nie zauwazyl.

0

Ta najlepiej trzymac pilkarzy w klatce i wypuszczać ich tylko na treningi i na mecze. Puknij sie. Ciesz sie, ze przychodzi, a nie takie glupoty wypisujesz.

1

A po cholere nam kolejny skrzydlowy jak mamy juz Dembele? Trzeba wzmocnic pomoc

2

Juz za pozno, chociaz tez wolalbym Hazarda.

1

Co wy macie z tym 'misiaczkiem'?

1

Messi nie podpisze nowego kontraktu poki druzyna nie bedzie dobrze wzmocniona to tez ma duze znaczenie

0

100. Jestem bardzo ciekaw co bedzie z tym Griezmannem, jak mysliscie?

0

Pomyliles nicki :D

4

Dostales bana za cos takiego? To juz dopiero gruba przesada

0

Ja bym tak to widzial jesli chodzi o wyjsciowa 11
Ter Stegen
Semedo Umtiti Pique Alba
Roberto Busi Coutinho/Iniesta
Messi Suarez Dembele/Cou
Jesli udaloby sie sciagnac Coutinho to byloby dobrze, bez niego to cienko

2

Jesteś Ardem, przykro nam :D

2

Gratuluje córki w takim razie :D

0

No mala roznica :D

0

Dostalem info z sofascore, ze Dembele jest juz pilkarzem FC Barcelony, wiec oficjalka powinna byc jeszcze dzis :)

0

Nom sam Dembele to za malo

3

Wlasnie dostałem info z sofascore, ze Dembele jest juz pilkarzem FC Barcelony!

12

Wolalbym Chelsea zamiast Juve, dawno z nimi nie gralismy.

0

A widzisz gdzies oficjalnie?

1

Cou juz nie potrzeba? Jaja sobie robisz? Sam Dembele to za malo

0

Niedlugo bedzie oficjalnie wiec spokojnie kupia ;d

11

Dzisiaj najpozniej jutro bedzie oficjalka. Gdyby jeszcze Coutinho udalo sie sciagnac to byloby dobrze...

2

Czy ty jestes normalny? Polowa to srodkowi napastnicy albo PS. To nie fifa.

0

Link proszę

0

Konwerter cda, jest strona

1

Dunkierka, wojenny. Wielki hit Nolana :)

2

A o Marlonie to zapomnieli?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?