Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele, Messi, Suarez i prooosze niespodzianka Andzia hmmmm :D
0
Bedzie dalej zabiegac
0
Dembele to nie Neymar mimo wszystko
0
Jaki Dybala prosze Cie.... Gdzie, po co? Pomoc trzeba ratowac
0
Tak, ale kiedy to bylo? Do tego czasu rynek zdążył sie zmienic jakbys nie zauwazyl.
0
Ta najlepiej trzymac pilkarzy w klatce i wypuszczać ich tylko na treningi i na mecze. Puknij sie. Ciesz sie, ze przychodzi, a nie takie glupoty wypisujesz.
1
A po cholere nam kolejny skrzydlowy jak mamy juz Dembele? Trzeba wzmocnic pomoc
2
Juz za pozno, chociaz tez wolalbym Hazarda.
1
Co wy macie z tym 'misiaczkiem'?
1
Messi nie podpisze nowego kontraktu poki druzyna nie bedzie dobrze wzmocniona to tez ma duze znaczenie
0
100. Jestem bardzo ciekaw co bedzie z tym Griezmannem, jak mysliscie?
0
Pomyliles nicki :D
4
Dostales bana za cos takiego? To juz dopiero gruba przesada
0
Ja bym tak to widzial jesli chodzi o wyjsciowa 11
Ter Stegen
Semedo Umtiti Pique Alba
Roberto Busi Coutinho/Iniesta
Messi Suarez Dembele/Cou
Jesli udaloby sie sciagnac Coutinho to byloby dobrze, bez niego to cienko
2
Jesteś Ardem, przykro nam :D
2
Gratuluje córki w takim razie :D
0
No mala roznica :D
0
Dostalem info z sofascore, ze Dembele jest juz pilkarzem FC Barcelony, wiec oficjalka powinna byc jeszcze dzis :)
0
Nom sam Dembele to za malo
3
Wlasnie dostałem info z sofascore, ze Dembele jest juz pilkarzem FC Barcelony!
12
Wolalbym Chelsea zamiast Juve, dawno z nimi nie gralismy.
0
A widzisz gdzies oficjalnie?
1
Cou juz nie potrzeba? Jaja sobie robisz? Sam Dembele to za malo
0
Niedlugo bedzie oficjalnie wiec spokojnie kupia ;d
11
Dzisiaj najpozniej jutro bedzie oficjalka. Gdyby jeszcze Coutinho udalo sie sciagnac to byloby dobrze...
2
Czy ty jestes normalny? Polowa to srodkowi napastnicy albo PS. To nie fifa.
0
Link proszę
0
Konwerter cda, jest strona
1
Dunkierka, wojenny. Wielki hit Nolana :)
2
A o Marlonie to zapomnieli?!