Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty smacznie sobie śpisz, a tu piłka, bramka, gol.
1
Myslalem, ze o naszego Roberta ef juz chodzi :D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Dobra chłopaki wracamy do ultimate team
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten na polsacie to twoj potwor? Noo Ci powiem strach sie bac na ta chwile
0
W FUT18 przynajmniej bedzie kim grac na prawym skrzydle w lidze hiszpańskiej :d
0
Czym wy sie przejmujecie ludzie? Ogladajcie mecz
0
Co to za pytanie? Oczywiście, że Ronaldinho.
2
Nie dostalibysmy zadnej kary bo jestesmy na plus.
4
Trzymamy kciuki!
0
Z Rafinha? Prosze Cie, jest cienki jak barszcz
0
Nie maja obowiazku go kupic czasem?
0
Jeszcze 2-3 lata temu bylby spoko, teraz cienko...
0
Tzn?
0
Juz jest?! :D
2
Oczywiscie, na CDA masz wszystkie odcinki.
0
Mlody szczun jeszcze jestes to mozesz sobie tak pozwolic koniku :D
0
A skad Ty mozesz wiedziec, ze jest nie do wyciagniecia skoro nawet nie probowali i nie zlozyli zadnej oferty? To raczej Ciebie sagan boli.
0
A avatar?
4
Nie przesadzasz troche z tym potworem kolego ;)?
0
Na pewno bardziej realny bylby jego transfer niz Cou.
1
Dlaczego nie Eriksen skoro Coutinho nie da rady wyciagnac, albo chociaz Seri. W ogole nie mysla w tym zarzadzie. Uparli sie na jednego pilkarza.
0
Co z transferem Diego Costy panowie?
0
Suarez przebil Eto juz dawno :). Wystarczy porownac statystyki.
0
Czy Ty jestes powazny?
1
No coz... Jesus lepiej sie sprawdza w europie
0
Jak Coutingo nie przyjdzie to na pewno zapuka bo z ta nasza pomoca... :p
0
Ciekawe gdzie pojdzie za rok jako wolny zawodnik, bo nie wierze, ze przedluzy kontrakt...
0
Jakby przyszedl do Barcy to Messi wybije mu to z glowy