0

Ty smacznie sobie śpisz, a tu piłka, bramka, gol.

1

Myslalem, ze o naszego Roberta ef juz chodzi :D

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Dobra chłopaki wracamy do ultimate team

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten na polsacie to twoj potwor? Noo Ci powiem strach sie bac na ta chwile

0

W FUT18 przynajmniej bedzie kim grac na prawym skrzydle w lidze hiszpańskiej :d

0

Czym wy sie przejmujecie ludzie? Ogladajcie mecz

0

Co to za pytanie? Oczywiście, że Ronaldinho.

2

Nie dostalibysmy zadnej kary bo jestesmy na plus.

4

Trzymamy kciuki!

0

Z Rafinha? Prosze Cie, jest cienki jak barszcz

0

Nie maja obowiazku go kupic czasem?

0

Jeszcze 2-3 lata temu bylby spoko, teraz cienko...

0

Tzn?

0

Juz jest?! :D

2

Oczywiscie, na CDA masz wszystkie odcinki.

0

Mlody szczun jeszcze jestes to mozesz sobie tak pozwolic koniku :D

0

A skad Ty mozesz wiedziec, ze jest nie do wyciagniecia skoro nawet nie probowali i nie zlozyli zadnej oferty? To raczej Ciebie sagan boli.

0

A avatar?

4

Nie przesadzasz troche z tym potworem kolego ;)?

0

Na pewno bardziej realny bylby jego transfer niz Cou.

1

Dlaczego nie Eriksen skoro Coutinho nie da rady wyciagnac, albo chociaz Seri. W ogole nie mysla w tym zarzadzie. Uparli sie na jednego pilkarza.

0

Co z transferem Diego Costy panowie?

0

Suarez przebil Eto juz dawno :). Wystarczy porownac statystyki.

0

Czy Ty jestes powazny?

1

No coz... Jesus lepiej sie sprawdza w europie

0

Jak Coutingo nie przyjdzie to na pewno zapuka bo z ta nasza pomoca... :p

0

Ciekawe gdzie pojdzie za rok jako wolny zawodnik, bo nie wierze, ze przedluzy kontrakt...

0

Jakby przyszedl do Barcy to Messi wybije mu to z glowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?