Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haha co za durne pytanie
1
Nie. Jego etap w Barcy dobiegl konca. Pozostaly wspomnienia i szacunek.
0
Daj mi :)
0
Bardzo kochasz FC Barcelone prawda?
1
Z Arsenalem licza sie jedynie w lidze europy
0
Wierzysz, ze nagle cudownie ozdrowial i dłużej pogra? Ja nie
0
No wyobrazilem i co?
0
Terminator nigdy
0
Bułgaria niedoceniona? Przeciez tam pelno wiary jezdzi. Nic specjalnego.
0
Do Neymara teraz?
0
Oszalales? Nie.
0
No bo sie po prostu nie znasz na pilce noznej. Caly sklad wymienili i mieli cos ugrac? Przede wszystkim zgranie i trener. Leicester już to pokazalo.
14
A kiedy, na początku? Boszzzz
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Chyba sobie jaja robisz. Jest liga mistrzow i KMŚ i to wystarczy. Pilkarze beda zajechani jak nie wiem na taki turniej.
3
Ile jeszcze bedziemy meczyc sie z tym Rakiticiem. Niech w koncu Roberto gra za niego, Rakitic nie potrafi zagrac zadnej takiej pilki. Powoli staje sie naszym Benzema.
8
Ogladacie Lewandowskich u Wojewódzkiego?
0
Jest po prostu bezczelny i śmieje się nam w twarz
0
Srej. Nikt go tu juz nie chce widziec :)
0
Oczywiście nawet w reprze
0
Za niewykorzystany rzut karny itp nie, ale za faul juz tak, wiec tak to powinno dzialac, karac sedziow.
0
Chyba Suarez z tymi zębami
1
Deulofeu jest BEZNADZIEJNY
0
Oczywiscie. Kur wszedzie jest goal line juz chyba to w la liga oczywiscie nie. Zenada
2
No zeszz kur mac!!! SKANDAL
0
Irytujace sa te spalone Suareza
1
Haha nie osmieszaj się
0
Nie od tego jest Turan i powinien do niego dolaczyc Rakitic
0
Ja chce :)
0
Tak samo Douglas Costa