0

Haha co za durne pytanie

1

Nie. Jego etap w Barcy dobiegl konca. Pozostaly wspomnienia i szacunek.

0

Daj mi :)

0

Bardzo kochasz FC Barcelone prawda?

1

Z Arsenalem licza sie jedynie w lidze europy

0

Wierzysz, ze nagle cudownie ozdrowial i dłużej pogra? Ja nie

0

No wyobrazilem i co?

0

Terminator nigdy

0

Bułgaria niedoceniona? Przeciez tam pelno wiary jezdzi. Nic specjalnego.

0

Do Neymara teraz?

0

Oszalales? Nie.

0

No bo sie po prostu nie znasz na pilce noznej. Caly sklad wymienili i mieli cos ugrac? Przede wszystkim zgranie i trener. Leicester już to pokazalo.

14

A kiedy, na początku? Boszzzz

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Chyba sobie jaja robisz. Jest liga mistrzow i KMŚ i to wystarczy. Pilkarze beda zajechani jak nie wiem na taki turniej.

3

Ile jeszcze bedziemy meczyc sie z tym Rakiticiem. Niech w koncu Roberto gra za niego, Rakitic nie potrafi zagrac zadnej takiej pilki. Powoli staje sie naszym Benzema.

8

Ogladacie Lewandowskich u Wojewódzkiego?

0

Jest po prostu bezczelny i śmieje się nam w twarz

0

Srej. Nikt go tu juz nie chce widziec :)

0

Oczywiście nawet w reprze

0

Za niewykorzystany rzut karny itp nie, ale za faul juz tak, wiec tak to powinno dzialac, karac sedziow.

0

Chyba Suarez z tymi zębami

1

Deulofeu jest BEZNADZIEJNY

0

Oczywiscie. Kur wszedzie jest goal line juz chyba to w la liga oczywiscie nie. Zenada

2

No zeszz kur mac!!! SKANDAL

0

Irytujace sa te spalone Suareza

1

Haha nie osmieszaj się

0

Nie od tego jest Turan i powinien do niego dolaczyc Rakitic

0

Ja chce :)

0

Tak samo Douglas Costa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?