0

Dokladnie, bardzo slabo.

0

Czy ktos cos wie na temat handicapu Messiego w ostatnim meczu? Podejrzana sprawa

0

Ja nie rozumiem po co go wszyscy wypozyczaja jak wgl nie dostaje szansy. Bez sensu.

2

Griezmann gryzon? Cos Ci sie pomylilo. Poza tym mialby gdzie grać. Na LS Griezmann, a Messi w pomocy.

4

Prosze Cie XD

0

Nie wierze w takie zapowiedzi. W ogole 'nowe' gwiezdne wojny nie maja podjazdu do 1-6 części. Jedynie efekty.

0

Powaznie byli tacy? Haha

0

To turecka firma :>?

0

Skąd ściągacie muzykę z youtube? Wszędzie wyskakują mi reklamy od jakiegoś czasu i nic nie mogę pobrać :/. Korzystałem z tej strony https://www.onlinevideoconverter.com/pl/video-converter i tej http://2conv.com/pl/

0

Powiedz to Bale'owi :D. Hiszpanskiego ponoc latwo sie uczy.

0

Fajna robota :D

20

Tak ja chce, zeby znowu nie bylo jaj, ze bede w finale. Wole, zeby odpadli jak najszybciej.

0

Sevilla hahaha

5

Jak jest zdrowy to zawsze prezentuje solidny poziom

0

No i super chcialem Chelsea :)

0

Chyba kpisz

0

Haha :D

1

Rafa? Prosze Cie. Nie ten poziom, powinnismy go sprzedac w lecie jakiemus Liverpoolowi np. No a do nas Cou ;).

0

Śmieje się :)

0

Co za serial :D?

0

Varane nie zagra na pewno

1

To jak ja wyjade do Niemiec i bede tam siedzial 25 lat to bede juz Niemcem bo większość zycia tam spedze? SMIECH NA SALI

4

Jaki Polak? Prosze was. Nabijanie wejsc czy co?

1

Czekalem na Tomasza Hajto :)

0

Spartacusa obadaj rowniez ;)

0

No coz nie kazdy ma dobry gust filmowy

0

Dla mnie serial bardzo dobry, jedni lubia taki klimat, inni nie. Zwlaszcza, ze to sci-f. Ile ludzi tyle opini, ale widocznie wiekszosci sie podoba ;)

0

Kogo chcielibyście w 1/8? Ja Chelsea

0

Jego ostatnie dryblingi to 3/4 straty niestety

0

Haha co za durne pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?