Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokladnie, bardzo slabo.
0
Czy ktos cos wie na temat handicapu Messiego w ostatnim meczu? Podejrzana sprawa
0
Ja nie rozumiem po co go wszyscy wypozyczaja jak wgl nie dostaje szansy. Bez sensu.
2
Griezmann gryzon? Cos Ci sie pomylilo. Poza tym mialby gdzie grać. Na LS Griezmann, a Messi w pomocy.
4
Prosze Cie XD
0
Nie wierze w takie zapowiedzi. W ogole 'nowe' gwiezdne wojny nie maja podjazdu do 1-6 części. Jedynie efekty.
0
Powaznie byli tacy? Haha
0
To turecka firma :>?
0
Skąd ściągacie muzykę z youtube? Wszędzie wyskakują mi reklamy od jakiegoś czasu i nic nie mogę pobrać :/. Korzystałem z tej strony https://www.onlinevideoconverter.com/pl/video-converter i tej http://2conv.com/pl/
0
Powiedz to Bale'owi :D. Hiszpanskiego ponoc latwo sie uczy.
0
Fajna robota :D
20
Tak ja chce, zeby znowu nie bylo jaj, ze bede w finale. Wole, zeby odpadli jak najszybciej.
0
Sevilla hahaha
5
Jak jest zdrowy to zawsze prezentuje solidny poziom
0
No i super chcialem Chelsea :)
0
Chyba kpisz
0
Haha :D
1
Rafa? Prosze Cie. Nie ten poziom, powinnismy go sprzedac w lecie jakiemus Liverpoolowi np. No a do nas Cou ;).
0
Śmieje się :)
0
Co za serial :D?
0
Varane nie zagra na pewno
1
To jak ja wyjade do Niemiec i bede tam siedzial 25 lat to bede juz Niemcem bo większość zycia tam spedze? SMIECH NA SALI
4
Jaki Polak? Prosze was. Nabijanie wejsc czy co?
1
Czekalem na Tomasza Hajto :)
0
Spartacusa obadaj rowniez ;)
0
No coz nie kazdy ma dobry gust filmowy
0
Dla mnie serial bardzo dobry, jedni lubia taki klimat, inni nie. Zwlaszcza, ze to sci-f. Ile ludzi tyle opini, ale widocznie wiekszosci sie podoba ;)
0
Kogo chcielibyście w 1/8? Ja Chelsea
0
Jego ostatnie dryblingi to 3/4 straty niestety
0
Haha co za durne pytanie