1

Chcialbym zobaczyc Wernera w Barcelonie. To moze byc przyszla najlepsza 9 na swiecie.

1

Gdzie jest dzisiaj transmisja multiligi mistrzow?

0

I za podobna cene oczywiscie :)

3

Oby sie sie to udalo. Jestem pewien, że w Barcelonie jego zaangazowanie by sie znacznie poprawilo i gralby na pewno lepiej u boku takich pilkarzy. W sumie nie dziwię sie, ze nie chce mu sie biegac w Arsenalu.

1

Jak za 20 mln Ozil to pewnie, ze brac.

0

Hahahaha mega obiektywnie smiech na sali tylko i wylacznie z Cb

0

Swietnie, ze Suarez w koncu znalazl droge do bramki, ale ja nadal martwie sie o te jego kolano, cos chyba nadal jest nie tak.

0

Juz wiesz dlaczego mial grac Vermaelen :)?

1

Suarez chyba wgl nie powinien byc dopuszczony do gry. Dlaczego nic mu nie zrobia z tym kolanem?!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wyrazilem tylko swoją opinie do ktorej kazdy ma tu prawo wiec sie nie rzucaj :)

0

Nie wiem jak wam ale mi sie nie bardzo podoba sklad. Verma przede wszystkim powinien zagrac. Kiedy jak nie teraz?

0

dobra dziala dzieki wielkie :)

0

'Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy strony, której szukasz' i co tu wstawiasz??

0

Poratujcie transmisja dobrzy ludzie. Nic mi dzisiaj nie dziala na meczykach :/

0

Poratujcie transmisja dobrzy ludzie

2

Jakiej Nigerii? Reprezentuje Ghane.

1

Noo zebys sie nie zdziwil. To wiarygodna opcja.

0

Tak Vermaelen moze mowic o prawdziwym szczęściu bo rozegral dwa pelne mecze i nie doznal kontuzji. A powaznie to mam nadzieje, ze okaze sie teraz pod niebecnosc Mashe dobrym zmiennikiem.

0

No naprawde dziwne jakbys kibicowal realowi :D

0

No i to jest bardzo dobra wiadomość :)

0

No to teraz Verma sie przyda

3

Griezmann tez, zreszta to nie jest typowy snajper. Suarez sie ogarnie, wierzę :)

0

Griezman Suarez Dembele
Messi
Iniesta/Roberto Busi
Alba Umtiti Pique Semedo
Mats
Czemu nie, fajnie by to wygladalo mysle, ale jednak wole pomocnika.

0

Co Ty wgl porownujesz...

0

A skad Ty mozesz wiedziec czy go lubi czy nie? Widzialem ich zdjecia razem

1

Jest rowniez swietny w ultimate team jako 10 :D

2

W przecietnej angielskiej chlopie wyjdz stad.

0

A bo mam zamiar kupic ps4 na święta i sie zastanawiam. Zlodzieje :p

0

Ile teraz kosztuje bo slyszalem ze podrozal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?