Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chcialbym zobaczyc Wernera w Barcelonie. To moze byc przyszla najlepsza 9 na swiecie.
1
Gdzie jest dzisiaj transmisja multiligi mistrzow?
0
I za podobna cene oczywiscie :)
3
Oby sie sie to udalo. Jestem pewien, że w Barcelonie jego zaangazowanie by sie znacznie poprawilo i gralby na pewno lepiej u boku takich pilkarzy. W sumie nie dziwię sie, ze nie chce mu sie biegac w Arsenalu.
1
Jak za 20 mln Ozil to pewnie, ze brac.
0
Hahahaha mega obiektywnie smiech na sali tylko i wylacznie z Cb
0
Swietnie, ze Suarez w koncu znalazl droge do bramki, ale ja nadal martwie sie o te jego kolano, cos chyba nadal jest nie tak.
0
Juz wiesz dlaczego mial grac Vermaelen :)?
1
Suarez chyba wgl nie powinien byc dopuszczony do gry. Dlaczego nic mu nie zrobia z tym kolanem?!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wyrazilem tylko swoją opinie do ktorej kazdy ma tu prawo wiec sie nie rzucaj :)
0
Nie wiem jak wam ale mi sie nie bardzo podoba sklad. Verma przede wszystkim powinien zagrac. Kiedy jak nie teraz?
0
dobra dziala dzieki wielkie :)
0
'Przepraszamy, ale nie znaleźliśmy strony, której szukasz' i co tu wstawiasz??
0
Poratujcie transmisja dobrzy ludzie. Nic mi dzisiaj nie dziala na meczykach :/
0
Poratujcie transmisja dobrzy ludzie
2
Jakiej Nigerii? Reprezentuje Ghane.
1
Noo zebys sie nie zdziwil. To wiarygodna opcja.
0
Tak Vermaelen moze mowic o prawdziwym szczęściu bo rozegral dwa pelne mecze i nie doznal kontuzji. A powaznie to mam nadzieje, ze okaze sie teraz pod niebecnosc Mashe dobrym zmiennikiem.
0
No naprawde dziwne jakbys kibicowal realowi :D
0
No i to jest bardzo dobra wiadomość :)
0
No to teraz Verma sie przyda
3
Griezmann tez, zreszta to nie jest typowy snajper. Suarez sie ogarnie, wierzę :)
0
Griezman Suarez Dembele
Messi
Iniesta/Roberto Busi
Alba Umtiti Pique Semedo
Mats
Czemu nie, fajnie by to wygladalo mysle, ale jednak wole pomocnika.
0
Co Ty wgl porownujesz...
0
A skad Ty mozesz wiedziec czy go lubi czy nie? Widzialem ich zdjecia razem
1
Jest rowniez swietny w ultimate team jako 10 :D
2
W przecietnej angielskiej chlopie wyjdz stad.
0
A bo mam zamiar kupic ps4 na święta i sie zastanawiam. Zlodzieje :p
0
Ile teraz kosztuje bo slyszalem ze podrozal?