Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Noooo. Kolejny fart Realu i Zidana. Tak to juz by wylecial
0
3-0 Madafaka!!!
0
Atleti nie wyjdzie
0
Paulinho ale piła :)
0
Mam nadzieje, ze Rakitic predko sie z lawki nie podniesie.
0
W biedronce tez sa
0
Wole z drugiego :)
1
Zatrzymajcie ta karuzele smiechu
1
Duzo bardziej podobaja mi sie konferencje Valverde. Od Enrique nic nie mozna bylo sie dowiedziec praktycznie.
2
Haha
1
Ja też tego nie rozumiem co w tym takiego fajnego, rzygam. Fakt mam inne słabości, ale chociaż tym się nie truję.
0
Jakie pół ludzie po dwie czasem palą masakra
0
Dawno takich bzdur nie czytalem. Nie jest w formie, ale to nie powod, zeby takie glupoty wypisywac. Jakos w Liverpoolu Messiego nie mial, a zlotego buta zdobyl i wicemistrza Liverpool zawdzieczal wlasnie jemu. U nas jego transfer juz sie splacil. Poza tym gra ostatnio na skrzydle gdzie nie jego miejsce, kompletnie tam nie pasuje. P.S. Wyjdz i nie wracaj
0
Tak wierzmy, ze znowu odpali i poczekajmy jeszcze z 2 sezony z nim w pierwszym skladzie ; )
1
Oczywiscie Batys - za to ze jest haha
0
Co Ty nie powiesz. I co w zwiazku z tym?
0
A ten znowu o Messim...
1
Insigne Suarez Dembele
Messi
Iniesta/Coutinho Busquets/Roberto
Alba Umtiti Pique Semedo
Mats
To byloby cos ♡
0
Przecież cały czas je rozważają.
1
Bo nie gra jako ŚP za duzo, ale i tak bylby lepszy niz Rakitic.
9
Paulinho albo Roberto juz powinien grac w pierwszym skladzie kosztem Rakitica.
0
14 pazdziernika euforia Torun :))
0
Ja nie wypisuje glupot, ze jakis pilkarz nie sprawdzi sie w Barcelonie nie dajac mu szansy w przeciwienstwie do Ciebie ekspercie :). Ja tylko podalem sklad jaki chcialbym zobaczyc.
19
Chlopie to dopiero poczatek sezonu. Jedna jaskolka wiosny nie czyni. Zobaczymy co z tego wyjdzie na koniec.
0
Szkoda, ze Ronaldo w zyciu by tak sie nie zachowal :D. 'Nagroda dla najlepszych.. czyli dla mnie' czy jak to szlo :D
6
A co ma piernik do wiatraka? I jakiej ironii, tam nie ma zadnej ironii :)
5
No to moze tak
Denis Suarez Messi
Rakitic Roberto Paulinho
Alba Mashe Umtiti Vidal
Mats
12
Nie jest do niego przekonany? Powaznie?
0
Kolejny ekspert
0
Rafinha, Gomes i Turan out i witamy :)