Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie, co takiego?
21
Alves tez juz mnie wkur... tym swoim gadaniem. Z Juventusu odszedl i tez na nich gadal, juz nie bede tego komentowal lepiej...
1
Ogladalem i co w tym takiego strasznego?
0
Spokojnie jeszcze nigdzie nie odszedl ; )
0
Czyli nie bedzie zadnego transferu :)
1
No bo on sam nie wie czego chce jeszcze
2
No tak bo niebieski i bialy jest taki podobny... Co za pierdoly
2
Mam nadzieje, ze nie ogladalismy Neymara ostatni raz w koszulce FC Barcelony...
0
Wątpię, ze jedyny, nie jestem pewien czy on rozwiaze nasze problemy w pomocy. Chyba, ze Rakitic sie ogarnie i Roberto bedzie w formie, no i moze Gomes odpali ;)
0
Zadnych wypozyczen, tylko sprzedaz!
0
Najblizsze dni beda decydujace, wszystko zalezy od tego czy sprowadzimy Coutinho to pewne.
0
Dybala to za malo, nie ma podjazdu do Neymara poza tym to nie LS.
0
Bardzo dobrze napisal, wiec sie nie osmieszaj takimi tekstami.
1
Akurat real stac na transfery w przeciwienstwie do nas
0
Ma dementowac prawde inteligencie?
0
Szanse na pozostanie Neymara obstawiam 50/50. Bedzie co ma byc, czas pokaze.
11
Zapomnijcie o Verattim, jest niewolnikiem PSG na własną prośbę zresztą. On już tam zostanie :p
6
Kogos jeszcze smiesza te zalosne teksty z Wawrzyniakiem?
0
No jestem ciekaw jak to sie skonczy. Jesli kupimy za niego np Hazarda i Verattiego to niech idzie jesli nie to cienko widze najblizsze lata Barcy...
0
A tam nie gadaj bo musieliby kims zastapic Neymara
0
Taki masz problem, zeby wydrukowac bilet? Po co ryzykowac?
0
No nareszcie sie go pozbyli
1
Tez chcialbym ich obu w druzynie, ale z dwojga zlego wole opcje z samym Verattim. Roberto wraca do pomocy, Gomes moze odpali i byloby dobrze mysle.
0
A co Sanchez grał w tym Bayernie przypomnij mi :)?
2
A co wolisz Rakiticia od Verattiego? Haha zarzad moze i poje ale was rowniez :)
0
No i cale szczescie, Paulinho w plotach juz jest i to wystarczy
0
Sprzedac wszystkich z wypozyczenia procz Sampera ktorego mozna wyslac gdzie indziej, poza tym jeszcze Rafinha i Turan out. Oczywiscie nie ma szans na sprowadzenie Verattiego to wrecz smieszne :)
0
Odpali odpali, ale czy to wystarczy, zeby zostac w Barcelonie to nie wiem
0
Jestem za, ale nie wierze juz w transfer Verattiego pora skupic sie na innej opcji jak bylo w przypadku Semedo
0
Zobaczymy, wszystko zweryfikuje boisko oby sie wpasowal