0

Gomes powinien zachowac sie jak jego kolega teraz

0

Tak jak piszesz, sprzedac jak najszybciej.

0

No dokladnie wgl nieadekwatny tytul artykulu slabo

0

Przeciez jemu chodzi o PO, zeby na ta pozycje sciagnac Cesara. To chyba oczywiste :p

0

No i co z tego, ze portugalska i niby dlaczego nie? Wszystko się zgadza

1

Puknij sie, Roberto nie jest dobry na po, śp to jego pozycja i tam może być świetny

1

Nie licz na to, po prostu nasz zarzad jest beznadziejny :p

1

Graruluje wygrales w konkursie najglupsze pytanie dnia

2

Przeciez juz ma ZP zalatwiona...

1

Nie ma zadnych szans, zeby go sprowadzic do nas za taka kwote. Zapomnijcie o Paryzu. Doslownie :p

0

15 mln? Chyba upadles na glowe. 35 albo zostaje. Jeszcze sie zdziwisz jak odpali.

0

Jaka jest kara za zerwanie takiego kontraktu?

0

'Mundo Deportivo pisze również, że do tej pory Barça nie kontaktowała się z Borussią w sprawie transferu Dembele, tak samo jak nie rozmawiała z PSG o Marco Verrattim czy z Arsenalem o Hectorze Bellerinie.' Jaja sobie robia? Na co oni czekaja...

0

Nie ma pieniedzy na Verattiego, Dembele i Bellerina w jednym okienku. Nawet jakbysmy sprzedali Turana to zabraknie. Wydaje mi sie, ze z Verattim sie uda, z Bellerinem mam watpliwosci, a jakby mial do tego dojsc Dembele to juz calkiem. Czas pokaze.

0

No i to jest dobra wiadomosc, jeszcze Mathieu out i Marlon do pierwszej druzyny.

0

To musi sie udac, niewazne jakimi srodkami. Trzeba byc dobrej mysli.

0

Mam nadzieje, ze jednak go puszcza, ale czuje, ze beda problemy

1

Tez tego nie rozumiem, zeby tyle zarabiac i jeszcze im malo. No, ale nie wiadomo co by bylo gdyby ktos z nas mial takie dochody. Hulaj dusza piekla nie ma :p

4

Oby to byla prawda i Veratti zawita do nas. W transfer Suareza tez watplili i co :)

0

Coutinho Veratti a na zmiane Iniesta :d

0

A co ma do tego ten nic nie znaczacy ranking prosze Cie Samuel

0

Podejrzewam, ze wszyscy to widzieli :p

0

Nie przejmuj sie on tak ma

0

No i zaczyna sie Fernandezowanie, Zubi sie chowa :)

0

Musze sie tym razem z Toba zgodzic moj drogi Batysku, na pewno bardzo sie z tego cieszysz :d

0

No i co z tego? Cou jak bedzie chcial to odejdzie, takze to co mowi Klopp nie ma wiekszego znaczenia. Z niewolnika nie ma pracownika proste

0

No pewnie. Spokojnie, bez spiny tak aby pisze :D

0

Moze nareszcie zmienisz avatar ;d

1

Messi to Messi, CR nie ma do niego startu, ale to nie zmienia faktu, ze Ronaldo jest fantastycznym pilkarzem. Skoro ma takie staty to jak go nie nazwac golleadorem? Kazdy zdrowo myslacy kibic przyzna mi racje, a ze Ty masz inteligencji tyle co worek na smieci to moj Boze. Mam nadzieje, ze 79 to nie twoj rocznik bo to zle o Tb swiadczy odpisujac w taki sposob w tym wieku. Zegnam oziemble :)

3

'Przy ustawieniu 3-4-3 Rafina rozprowadzał piłkę ja Andres Iniesta z dawnych lat' buahahahhaa cytat tygodnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?