0

To w sumie zrozumiałe bo potrzebujemy bardziej ofensywnego pomocnika za Inieste, a Verratti takim nie jest.

5

Nie wierze, że zostanie do końca kontraktu. Perez nie jest głupi, a nawet jakby został to by siedział na trybunach pewnie cały rok i nie zostałby powołany na mundial.

2

Nie wyglada to na koszulke jednego z najlepszych klubow swiata

1

Hahaha jest zupelnie na odwrot

1

Kolejny dobry mecz niemca. Niestety troche to potrwa zanim zastapi Neuera.

0

Zartuje, tez naleze do wierzacych ;p

1

To pewnie jesteś jehowy :p

0

Dokladnie tak.

1

No tak czytam czytam te komentarze i sobie mysle co za koles juz trzeci raz o tym samym. Widocznie smiali sie z jego wasa w podstawowce czy gimnazjum... no albo smieja do dzis.

0

Boże kolejny płaczek o Puyolu

37

Wlasnie okazales brak tego szacunku ;)

9

To, ze gra teraz na skrzydle nie znaczy, ze jest skrzydlowym. To ofensywny pomocnik.

16

Świetne jest to zdjęcie :)

0

Szkoda, że bez Roberto w pomocy

0

No fakt, myslalem, ze spacji jednak tu nie licza.

0

Ile trzeba miec konto, zeby moc pisac takie krotkie komentarze :)?

2

Ło mój Boże to było 10 lat temu...

0

Tak zgadzam sie choc nie jestem fanem polskiego kina, mam aby kilka swoich ulub jak 'dlug' czy 'wesele'

0

Bez skrzydel grasz? Ci dwaj z przodu nie sa na tyle szybcy zeby 'latac' skrzydla. Ja gram trzema napastnikami bo zle mi sie gra klasycznym 4 3 3.

0

Mnostwo jest dobrych filmow, ale z tych co wczesniej wymieniali to zdecydowanie wyspa tajemnic na taka pore.

0

Niemiecki atak jest fajny i w miare tani

0

Awans
Barca, BVB, Bayern, Atletico
Polfinal
Barca - BVB
Bayern - Atletico
Final
Barca - Bayern :D

0

Barca - BVB
Real - Bayern
Juve - Monaco
Leicester - Atletico
albo
Barca - Real
Juve - BVB
Bayern - Atletico
Leicester - Monaco

0

No po tak fantastycznych występach w klubie nie ma co się dziwić. Zasłużył jak najbardziej.

0

Bardzo fajnie to podsumowales zgadzam sie z Toba pozdro :)

0

Nie mow tak brzydko na naszych najlepszych przyjaciol.

0

Na tvnie znowu leci czy co :D?

1

Niewiele im daje? Przy tylu minutach ile otrzymuje ma swietne staty, bardzo dobry pomocnik tylko Real nie potrafi go wykorzystac w pelni jak w pierwszym sezonie.

1

Aha czyli uwazasz, ze z nasza pomoca wszystko w porzadku i nie potrzeba zadnych wzmocnien? No brawo!

0

To co powiedziec w przypadku Gomesa? Takie czasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?