Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To w sumie zrozumiałe bo potrzebujemy bardziej ofensywnego pomocnika za Inieste, a Verratti takim nie jest.
5
Nie wierze, że zostanie do końca kontraktu. Perez nie jest głupi, a nawet jakby został to by siedział na trybunach pewnie cały rok i nie zostałby powołany na mundial.
2
Nie wyglada to na koszulke jednego z najlepszych klubow swiata
1
Hahaha jest zupelnie na odwrot
1
Kolejny dobry mecz niemca. Niestety troche to potrwa zanim zastapi Neuera.
0
Zartuje, tez naleze do wierzacych ;p
1
To pewnie jesteś jehowy :p
0
Dokladnie tak.
1
No tak czytam czytam te komentarze i sobie mysle co za koles juz trzeci raz o tym samym. Widocznie smiali sie z jego wasa w podstawowce czy gimnazjum... no albo smieja do dzis.
0
Boże kolejny płaczek o Puyolu
37
Wlasnie okazales brak tego szacunku ;)
9
To, ze gra teraz na skrzydle nie znaczy, ze jest skrzydlowym. To ofensywny pomocnik.
16
Świetne jest to zdjęcie :)
0
Szkoda, że bez Roberto w pomocy
0
No fakt, myslalem, ze spacji jednak tu nie licza.
0
Ile trzeba miec konto, zeby moc pisac takie krotkie komentarze :)?
2
Ło mój Boże to było 10 lat temu...
0
Tak zgadzam sie choc nie jestem fanem polskiego kina, mam aby kilka swoich ulub jak 'dlug' czy 'wesele'
0
Bez skrzydel grasz? Ci dwaj z przodu nie sa na tyle szybcy zeby 'latac' skrzydla. Ja gram trzema napastnikami bo zle mi sie gra klasycznym 4 3 3.
0
Mnostwo jest dobrych filmow, ale z tych co wczesniej wymieniali to zdecydowanie wyspa tajemnic na taka pore.
0
Niemiecki atak jest fajny i w miare tani
0
Awans
Barca, BVB, Bayern, Atletico
Polfinal
Barca - BVB
Bayern - Atletico
Final
Barca - Bayern :D
0
Barca - BVB
Real - Bayern
Juve - Monaco
Leicester - Atletico
albo
Barca - Real
Juve - BVB
Bayern - Atletico
Leicester - Monaco
0
No po tak fantastycznych występach w klubie nie ma co się dziwić. Zasłużył jak najbardziej.
0
Bardzo fajnie to podsumowales zgadzam sie z Toba pozdro :)
0
Nie mow tak brzydko na naszych najlepszych przyjaciol.
0
Na tvnie znowu leci czy co :D?
1
Niewiele im daje? Przy tylu minutach ile otrzymuje ma swietne staty, bardzo dobry pomocnik tylko Real nie potrafi go wykorzystac w pelni jak w pierwszym sezonie.
1
Aha czyli uwazasz, ze z nasza pomoca wszystko w porzadku i nie potrzeba zadnych wzmocnien? No brawo!
0
To co powiedziec w przypadku Gomesa? Takie czasy